Şimdi Ara

Feyzioğlu Afrin için ne demiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mantıklı konuşacak diye dinliyordum hatta video başında iyi konuşuyor dedim sonradan saçmaladı.

Herkes asker olmuş ülkede her şeyi biliyorlar yorum yapmaktan geri durmuyorlar

Ya arkadaş çıldıracağım 10 tane şey saydı şundan olabilirmiş bu sebepten olabilirmiş! ne yapmaya çalışıyor dediklerinden birisi tutsada sonra ben demiştim mi diyecek pay mı çıkarak kendisine
    konuşmasaymış daha iyi olurdu

• Kafası güzel gibi konuşuyor

Saçmalamış iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şasırdık mı hayır..
  • Adamın kravatı hangi ülkenin bayrağı?
  • Anlayan var mı dediğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam kendisini burada eleştiren herkesten daha vatanseverdir. Adam hepimiz gibi operasyona destek veriyor ancak endişelerini de dile getiriyor. Erol Mütercimler'in de dediği gibi bir tuzağa düşmemizden korkuyor. Ancak olayları bilmeden konuşan herkes kendisini strateji uzmanı sanıyor. Üstüne adama terör yanlısı diye iftira atıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu adam kendisini burada eleştiren herkesten daha vatanseverdir. Adam hepimiz gibi operasyona destek veriyor ancak endişelerini de dile getiriyor. Erol Mütercimler'in de dediği gibi bir tuzağa düşmemizden korkuyor. Ancak olayları bilmeden konuşan herkes kendisini strateji uzmanı sanıyor. Üstüne adama terör yanlısı diye iftira atıyor.

Hepimizin endişeleri varda adam ne dediğini kendiside bilmiyor olayları bilmeden demişsin işte bende diyorum bir bok bilseydi 10 tane şey sıralamazdı.
  • Bi fırsat çıksada bi yerden yürüsem gitsem modunda bi adam işte, youtuber olsa iyi kazanırdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.