Şimdi Ara

Feyenoord - Beşiktaş | 30.07.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
1
Favori
19.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Feyenoord - Beşiktaş | 30.07.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

daha şu feyenoordun kıçı kırık baskısını bile kaldıramıyoruz şansa bala 2 gol attık işte gerisi yok 2. maçta şans olmazsa turu alır gider herifler sanki bu takımla turu geçsek nolacak orası ayrı mevzu?

Kardeş sen bu takımı tutma ya nedir bu isyan üstüne isyan daha ne yapsin bu takim

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Adam kahin çıktı beyler
     Feyenoord - Beşiktaş | 30.07.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu

• Beyler İstanbul'da bunların bizi yenmesinin imkanı yok.
    Fakat Demba Ba'yı isteksiz gördüm.Takımı sırtlayacak gibi durmuyor.Gerçi şuanki futbolumuz gayet iyi.Umarım böyle devam eder de kişisel yeteneklerine muhtaç kalmayız.Bıktım artık Beşiktaş'ı her sene götürüp götürüp 3.-4. olarak görmekten.
  • umarım Beşiktaş turu geçer
  • İstanbulda en az 3 tane

• beklerin ikiside saatli bomba onun dışında stoperler oyun kuramıyor azıcık baskıda uzun vuruyorlar.Orta sahada yaratıcı adam yok. stoper sağ bek orta saha ve kanat lazım bize
  • 404NotFounD kullanıcısına yanıt
    kardeş ben sana hangi takımı tutacağımı soracak değilim bu takım için az gözyaşı dökmedim ben bunu sana sorgulatmam sadece sinirlendim bu son dakika golüne o kadar oldukça normal bir şey bu.
  • Fazla yorum yapmaya gerek yok, zibidi zibidi konusmayiniz. Takım gayet iyiydi. Hakem karari sonucu penalti oldu, yedik. Bitti. 2-1

Olimpiyatta 1 golumuz bana göre banko var. Turu gececegimizi düşünüyorum.

Ha, 2-0 olsaydi daha daha iyi olurdu. 2-1 oldu. Yine galibiyet. Evimizdeki mac da 1-1 ya da 2-1 galibiyetle sonuclanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 404NotFounD

quote:

daha şu feyenoordun kıçı kırık baskısını bile kaldıramıyoruz şansa bala 2 gol attık işte gerisi yok 2. maçta şans olmazsa turu alır gider herifler sanki bu takımla turu geçsek nolacak orası ayrı mevzu?

Kardeş sen bu takımı tutma ya nedir bu isyan üstüne isyan daha ne yapsin bu takim

Oha arkadaş bu kadar mı negatif olunur. Adamların pozisyonu yok. Yapmayın allah aşkına

• quote:

kardeş ben sana hangi takımı tutacağımı soracak değilim bu takım için az gözyaşı dökmedim ben bunu sana sorgulatmam sadece sinirlendim bu son dakika golüne o kadar oldukça normal bir şey bu.

Traşş
  • Son dakika golü ister istemez adamın moralini bozuyor ama genede avantajlı bir skor elde ettik evimizde yeneriz bunları.
  • Tebrikler Beşiktaşım temiz skor 2.maç da kotrollü oyun turu getirir..
  • atfinke kullanıcısına yanıt
    senin anlattığına göre biz hiç oynamadık!
  • Rövanşta 3-0 Feyenoord
  • şu son dakika golünü yemeseydik iyiydi be.
  • Rövanşa kadar sağ bek almak lazım birde Veli iyileşirse kesin turu geçeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Beyler maçı kafamda oynadım zor bi maç bizleri bekliyor öncelikle onu bi söyliyim

3-4 farklı senaryo kurdum top çevirerek başlama,topu rakibe bırakarak açık vermeden kapanma,kontra futbolu vs.
    Kafama en çok yatan senaryoyu yazıyorum buraya tutarsa ne ala

Klasik 4-3-3ümüzle çıkıyoruz.Tolga,Serdar,Pedro,Ersan,Motta,Atiba,Veli,Ozzy,Frei,Olcay,Ba.Rakip genç ve anlık parlayan oyunculardan kurulu.
    Ayrıca taraftarları da Hollanda'nın en ateşlisi olarak biliniyor.Bu şartlar altında maça çok hızlı başlayacakları kesin gibi.En azından deneyecekler.
    Orta sahada her an koşup pres yapmaları muhtemel.Bizim ise Veli,Atiba ve Ozzy ile bu presi pasla kırmamız zor.Rakibin hücumunun yarısı Pelle'yi sattığını ve santraforları olmadığını düşünürsek akıllı savunma+topu kaptıktan sonra olabildiğince hızlı rakip sahaya geçmek maçın anahtarı.Neyse maç senaryoma devam edeyim.
    İlk 12-13 dakikada baya yüklenecektir Feyenoord hatta genç ve tecrübesiz olmalarından dolayı abartabilirler.Ben ilk 15-20 dakika içerisinde bi gol bulacağımızı düşünüyorum.Topu kaptıktan sonra kendi yarı alanımızdan Olcay'ın önüne atılan bi top sonrası Ba veya Olcay golü olabilir.
    Bundan sonra maç daha zor olur çünkü kapandıkça kapanırız.Tahminim ya 1-0 kazanırız ya da penaltıdan bi tane yeriz 1-1 biter.

İki sonuçta fazlasıyla yeterli olur

Eh işte biraz bildim gibi sanki

• Rövanşta bunları sahaya gömer , yollarız ülkelerine... En az 5 5 5 5 5 5
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.