Şimdi Ara

Feyenoord - Beşiktaş | 30.07.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
1
Favori
19.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Necip(Serdar) Pedro Ersan Motta

Veli Atiba

Kerim Oğuzhan Olcay

Ba

Bilic gider Holosko'yu oynatır Kerim yerine.
  • Beyler maçı kafamda oynadım zor bi maç bizleri bekliyor öncelikle onu bi söyliyim

3-4 farklı senaryo kurdum top çevirerek başlama,topu rakibe bırakarak açık vermeden kapanma,kontra futbolu vs.
    Kafama en çok yatan senaryoyu yazıyorum buraya tutarsa ne ala

Klasik 4-3-3ümüzle çıkıyoruz.Tolga,Serdar,Pedro,Ersan,Motta,Atiba,Veli,Ozzy,Frei,Olcay,Ba.Rakip genç ve anlık parlayan oyunculardan kurulu.
    Ayrıca taraftarları da Hollanda'nın en ateşlisi olarak biliniyor.Bu şartlar altında maça çok hızlı başlayacakları kesin gibi.En azından deneyecekler.
    Orta sahada her an koşup pres yapmaları muhtemel.Bizim ise Veli,Atiba ve Ozzy ile bu presi pasla kırmamız zor.Rakibin hücumunun yarısı Pelle'yi sattığını ve santraforları olmadığını düşünürsek akıllı savunma+topu kaptıktan sonra olabildiğince hızlı rakip sahaya geçmek maçın anahtarı.Neyse maç senaryoma devam edeyim.
    İlk 12-13 dakikada baya yüklenecektir Feyenoord hatta genç ve tecrübesiz olmalarından dolayı abartabilirler.Ben ilk 15-20 dakika içerisinde bi gol bulacağımızı düşünüyorum.Topu kaptıktan sonra kendi yarı alanımızdan Olcay'ın önüne atılan bi top sonrası Ba veya Olcay golü olabilir.
    Bundan sonra maç daha zor olur çünkü kapandıkça kapanırız.Tahminim ya 1-0 kazanırız ya da penaltıdan bi tane yeriz 1-1 biter.

İki sonuçta fazlasıyla yeterli olur
  • Feyenoord filan Avrupa kültürü olan bi takım zaten total futbolun çıktığı yerdenler.Beşiktaş'ın ise bi Avrupa kültürü mevcut değil.Büyük ihtimal maçın 10.dakikasında skor tabelasına bakıcaz Feyenoord 1 veya 2 yazıcak Beşiktaşta'da 0 yazıcak.Sizin Alania Vladikavkaz maçlarınızı hatırlıyorum da Rusya 2.lig takımı sizi dağıtmıştı 1 gol daha atamamışlardı ama.22 Ağustos 2013'te de Norveç'te Tromsö'ya 2-1 yenilmiştiniz.Yani şimdi bu maçları görmezden gelipte kimse Feyenoord'u geçeriz havasına girmesin.Feyenoord %70 Beşiktaş %30'dur.
  • Stat dolacaktır belki ama çok uzak.Şu Olimpiyat belasından bir kurtulsak.Ataşehir de olunca imkansız oluyor maçlara gitmek.
  •  Feyenoord - Beşiktaş | 30.07.2014 | Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu

Hemen maç günü gelse keşke ben heyecanlanmaya başladım.ŞL'yi özledik be.
  • kaldı 3 gün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Beyler maçı kafamda oynadım zor bi maç bizleri bekliyor öncelikle onu bi söyliyim

3-4 farklı senaryo kurdum top çevirerek başlama,topu rakibe bırakarak açık vermeden kapanma,kontra futbolu vs.
    Kafama en çok yatan senaryoyu yazıyorum buraya tutarsa ne ala

Klasik 4-3-3ümüzle çıkıyoruz.Tolga,Serdar,Pedro,Ersan,Motta,Atiba,Veli,Ozzy,Frei,Olcay,Ba.Rakip genç ve anlık parlayan oyunculardan kurulu.
    Ayrıca taraftarları da Hollanda'nın en ateşlisi olarak biliniyor.Bu şartlar altında maça çok hızlı başlayacakları kesin gibi.En azından deneyecekler.
    Orta sahada her an koşup pres yapmaları muhtemel.Bizim ise Veli,Atiba ve Ozzy ile bu presi pasla kırmamız zor.Rakibin hücumunun yarısı Pelle'yi sattığını ve santraforları olmadığını düşünürsek akıllı savunma+topu kaptıktan sonra olabildiğince hızlı rakip sahaya geçmek maçın anahtarı.Neyse maç senaryoma devam edeyim.
    İlk 12-13 dakikada baya yüklenecektir Feyenoord hatta genç ve tecrübesiz olmalarından dolayı abartabilirler.Ben ilk 15-20 dakika içerisinde bi gol bulacağımızı düşünüyorum.Topu kaptıktan sonra kendi yarı alanımızdan Olcay'ın önüne atılan bi top sonrası Ba veya Olcay golü olabilir.
    Bundan sonra maç daha zor olur çünkü kapandıkça kapanırız.Tahminim ya 1-0 kazanırız ya da penaltıdan bi tane yeriz 1-1 biter.

İki sonuçta fazlasıyla yeterli olur

Ben 0-0 ya da 1-1 bitmesini bekliyorum macin.
  • Beşiktaş'a başarılar. Umarım Feyenoord'u elersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönlümüz sizinle,gururlandırın bizi inş
  • Vurduğun gol olsun Beşiktaş.
  • büyük takım gibi oynarsak rahat geçeriz
  • hollandada beraberlik istanbulda ezer geçeriz
  • Pektemek ile başlayacak deniyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Feyenoord filan Avrupa kültürü olan bi takım zaten total futbolun çıktığı yerdenler.Beşiktaş'ın ise bi Avrupa kültürü mevcut değil.Büyük ihtimal maçın 10.dakikasında skor tabelasına bakıcaz Feyenoord 1 veya 2 yazıcak Beşiktaşta'da 0 yazıcak.Sizin Alania Vladikavkaz maçlarınızı hatırlıyorum da Rusya 2.lig takımı sizi dağıtmıştı 1 gol daha atamamışlardı ama.22 Ağustos 2013'te de Norveç'te Tromsö'ya 2-1 yenilmiştiniz.Yani şimdi bu maçları görmezden gelipte kimse Feyenoord'u geçeriz havasına girmesin.Feyenoord %70 Beşiktaş %30'dur.

alania valdikavkaz takiminin ismine kadar hatirliyosunda o sezon gruptan lider ciktigimizi niye hatirlamiyorsun ? sirf showsunuz bu kadarda samimiyetsiz olunmaz..
  • Digitürk ne ya ? Sırf avrupa maçlarını izlemek için DSMART aldık nasıl olsa diğer karşılaşmayı da STAR falan gösteriyor diye nereden çıktı bu Digitürk.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Feyenoord filan Avrupa kültürü olan bi takım zaten total futbolun çıktığı yerdenler.Beşiktaş'ın ise bi Avrupa kültürü mevcut değil.Büyük ihtimal maçın 10.dakikasında skor tabelasına bakıcaz Feyenoord 1 veya 2 yazıcak Beşiktaşta'da 0 yazıcak.Sizin Alania Vladikavkaz maçlarınızı hatırlıyorum da Rusya 2.lig takımı sizi dağıtmıştı 1 gol daha atamamışlardı ama.22 Ağustos 2013'te de Norveç'te Tromsö'ya 2-1 yenilmiştiniz.Yani şimdi bu maçları görmezden gelipte kimse Feyenoord'u geçeriz havasına girmesin.Feyenoord %70 Beşiktaş %30'dur.

alania valdikavkaz takiminin ismine kadar hatirliyosunda o sezon gruptan lider ciktigimizi niye hatirlamiyorsun ? sirf showsunuz bu kadarda samimiyetsiz olunmaz..

• demba ba golle başlar başarılar beşiktaş
  • Besiktasa simdiden basarilar, yapacaklari en akilci is gol yememeye oynamak, duran top yada kontradan gol bulursak iyi olur olur. Burada ki macta taraftar destegiyle maci kazanabilirsin ama deplasmanda geriye dusulurse kadronun genc ve avrupa tecrubesinin az olmasi baskiyi arttiri ve rakibin isini kolaylaatirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-1 ya da 2-1'lik Feyenoord galibiyeti diyorum. Ama İstanbul'daki maçı Beşiktaş alır ve turu geçer. Feyenoord eski Feyenoord değil. Önemli birkaç oyuncuları da gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.