Şimdi Ara

Fetöcü Akplilerin Listesi Sızmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bunu kimler hazırlamış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalık karışacak doğruysa
  • uyduruk bir excel tablosu hatta fazla amatör olmuş...ergen tavlama sanatı gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Mayıs 2017; 23:21:0 >
  • Akp de fetöcü olmayan mı varmış cok ilginc

• böyle kanıt mı olur. Ayrıca kanıta gerek mi var ?

Akpli fetöcular : AKP tamamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

uyduruk bir excel tablosu hatta fazla amatör olmuş...ergen tavlama sanatı gibi..

Evet, gerçekten devletimiz müthiş yerli programlar üretiyor. Google araklaması arama motoru gibi. Ne bekliyordun? Apple mac ile hazırlanmış bir liste mi? Daha devlet dairelerinde win 7 kullanan bilgisayar görmedim, burdan ahkam kesme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 20 Mayıs 2017; 23:54:59 >
  • Link varsa atabilirmisin.

Edit : Twitter hesabı üzerinden paylaşılmış.

Link:https://mobile.twitter.com/parsfiruz/status/865994382507253760

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ml_csd_ds -- 21 Mayıs 2017; 0:28:47 >
  • Listeye gerek var mı?
  • sayın her gördüğüne balıklma atlayıp inanan adam o tablo okadar komikki hele shopu gözüme daha tablo ekseninden battı zaten ha grafik tasarım öğrende gel nediyim...
  • O listede ak parti'lilerin hayatta dokunamayacakları adamlar var , adamlar bizzat çıkıp ben fetöcüyüm dese ellerinde ki kaset ve dosyaların korkusuna yok canım kendilerinde değiller derler.
    Yani kısacası sıkar bunlar gariban arkası olmayan öğretmen,savcı vb değil.
    Bakın daha yeni damat vakası var , daha arsanın parasının tartışması sürerken damat dışarı uçuverdi.
  • https://twitter.com/parsfiruz/status/865989000997199872

Orijinal liste bu ekte. Muhtemelen asparagas. Hükümette cemaatçi yoktur anlamında söylemiyorum bunu, ama Berat Albayrak gibi Fatih Koleji mezunu bir adam cemaat okullarında okumamış diyorsan, buna kargalar güler.

Pelikan Dosyası gibi bir operasyon denemesi gibi geldi bana. Muhtemelen kaynak da aynı yer. Ömer Turan'ı falan referans gösteren bir hesap zaten bu hesap. Ha, bir de Albayrak'ın tertemiz dosyası da bu şüphenin doğru olduğunun kanıtı gibi.

Yalnız, şu komplodur böyle yalan operasyondur, hiç bu işlere bulaşmayacak bir insandım, geldiğim noktaya bakınca üzülüyorum. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

O listede ak parti'lilerin hayatta dokunamayacakları adamlar var , adamlar bizzat çıkıp ben fetöcüyüm dese ellerinde ki kaset ve dosyaların korkusuna yok canım kendilerinde değiller derler.
    Yani kısacası sıkar bunlar gariban arkası olmayan öğretmen,savcı vb değil.
    Bakın daha yeni damat vakası var , daha arsanın parasının tartışması sürerken damat dışarı uçuverdi.

adamlar bizzat çıkıp ben fetöcüyüm dese ellerinde ki kaset ve dosyaların korkusuna yok canım kendilerinde değiller derler.

Kahkaha attım hocam, vallahi de doğru diyorsunuz

• Diş güçlerin oyunu sakin inanmayın

• Bekir bozdag eksik

• Verilmek istenen mesaj akp çok kötü leş, chp süper kılıctaroglu dünya lideri

• Akp sutten çıkmış ak kaşık arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.