Şimdi Ara

FETÖ'cü Yusuf Pekmezci'den 'sapkın' Gülen anısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FETÖ mensuvbu Yusuf Pekmezci'nin geçmiş zamanlarda FETÖ'nün yayın organlarından Irmak TV'ye verdiği röpörtaj izleyenleri hayrete düşürüyor.

Yusuf Pekmezci isimli FETÖ mensubu röpörtajında teröristbaşı Fetullah Gülen için; "Yanına vardım ayak uçlarını gördüm, aramızda da kimse kalmadı. Böyle kaldırınca kafamı, içimden böyle bir hi kabardı. Hocaefendinin üstüne bir atladım. Hocaefendi beni bir itti. Eli ellerime değdi. Böyle yüksek voltlu bir ceryana kapılmışım gibi bir titredim. Böyle ceryan çarptı. O heyecanla atladım hocaefendinin üzerine pazularından tuttum. Çektim kendime böyle boyunlarını, gözlerini öptüm. O zaman daha da acayipleştim. Bir daha atıldım üstüne. Hocaefendi kucağımdan kurtulmak için uğraşıyor. Böyle iyice sardım beline, çektim kendime adeta kaburgalarının çıtırdadığını hissettim. Ben alacağımı aldım, manevi bir gevşeme olunca ben de bıraktım." ifadelerini kullanıyor.

Kayn ak :www.yeniakit.com.tr/haber/fetocu-yusuf-pekmezciden-sapkin-gulen-anisi-277197.html

• Bunu 4 5 yıl önce paylaşsan ak partililer seni hainlikle suçlardı. Neyse şimdi alkış tutarlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lsd mı kullanıyorlar bilemiyorum bu kafaya nasıl ulaşabilir bir insan evladı
  • quote:

"Ben alacağımı aldım, manevi bir gevşeme olunca ben de bıraktım."

Manevi gevşeme sanmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.