DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Fetih 1453 (2012)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.853
Cevap
2
Favori
73.416
Tıklama
Giriş
      6018 Mesaj
      11 Şubat 2012 03:00:26
      quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

Alıntıları Göster

cuma değil; perşembe gününe alındı vizyon tarihi. 16 şubat.
      başka konularda recep ivedik filmini geçebilir mi diye yorumlar yapılmış. Fetih 1453 Recep İvedikten seyirci çeşitliliği konusunda daha kapsamlı.
      Recep ivedik' e gidenler , ayrıca gitmeyenler de bu filme gidecek. nihayetinde Film 5milyondan fazla kişi tarafından izlenecek.

Dediğim gibi. Umarım yanlış çıkarım.

Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.
    • Yarbay
      4417 Mesaj
      11 Şubat 2012 03:14:33
      quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Alıntıları Göster

Dediğim gibi. Umarım yanlış çıkarım.

Devrim Evin bence en mantıklı seçim olmuş. hem pek tanınmayan bilinmeyen bir yüz. hem de cılız tipli olması cuk oturmuş denilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.cadde -- 11 Şubat 2012; 3:15:06 >

Bir uyenin bana gonderdigi bir urunu var. Geri gondermek istiyorum hicbir bilgi yok. Lutfen bana ulaşsin.
    • Yarbay
      4669 Mesaj
      11 Şubat 2012 03:42:35
      quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Perşembe girerse iyi hem de gencturkcell muhabbetine denk geliyor

Acaba ilk seansa girebilir miyiz yoksa rezervasyonlar ile ilk seans dolar mı????

İstanbul'daysan onlar seni düşünmüş zaten, istediğin gün git

http://gnctrkcll.com/#!...trkcllli-f-basladi/46621

Edit: Pardon araştırdım da saçma sapan bir şeymiş herhalde. Neyse film perşembe zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 11 Şubat 2012; 3:45:23 >

• Yarbay
      4417 Mesaj
      11 Şubat 2012 03:56:03
      mybilet.comdan biletimi aldım. ilk seans 14:53 Antares AVM

Yunanlılar filme kızmış bazıları da kendi filmlerini eleştirmiş. burada da bazıları filmi eleştirmiş. İlginç.

Bir uyenin bana gonderdigi bir urunu var. Geri gondermek istiyorum hicbir bilgi yok. Lutfen bana ulaşsin.
    • Yarbay
      5726 Mesaj
      11 Şubat 2012 14:54:49
      Birileri tarih öğrenmeli yorumlara bak

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Şubat 2012 16:34:36
      osmanlı düşmanı liseliler basmış konuyu.
      zamanında dünyayı sallayan bir imparatorluk kurmuş olan kendi atalarını kötülemeyi çağdaşlık zanneden insanlar sadece bizde vardır.

beklemek yavaş yavaş ölmektir
    • Yüzbaşı
      498 Mesaj
      11 Şubat 2012 19:58:01
      filmin resmi sitesi yenilenmiş.

http://www.1453fetih.com/

İnsanda yok ise edep, neylesin medrese mektep,
      okusa alim olsa, yine merkep yine merkep...
    • Kurmay Yarbay
      13275 Mesaj
      11 Şubat 2012 20:05:58
      quote:

Orijinalden alıntı: terminator

Çok çok daha iyi olmuş böyle.

iOS & Android Projeleriniz İçin PM Atabilir
      Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

PSN ID:re_charged21
    • Yarbay
      6018 Mesaj
      11 Şubat 2012 20:22:21
      quote:

Alıntıları Göster

Devrim Evin bence en mantıklı seçim olmuş. hem pek tanınmayan bilinmeyen bir yüz. hem de cılız tipli olması cuk oturmuş denilebilir.

Fatih tabiri caiz ise tipsiz bir insandı. Karga burunlu, küçücük gözlü bir padişahtı. Pek benzetemedim doğrusu.

Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.
    • Binbaşı
      1050 Mesaj
      11 Şubat 2012 20:34:23
      Üzülerek söylüyorum ki bu film eğer Recep İvedik kadar başarılı olamazsa bu tarz efektli türk filmi uzun yıllar göremeyiz.

İsim Değişikliği Hakkı Verin La Bu Nedir?
    • Yarbay
      4417 Mesaj
      11 Şubat 2012 20:47:44
      quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

Üzülerek söylüyorum ki bu film eğer Recep İvedik kadar başarılı olamazsa bu tarz efektli türk filmi uzun yıllar göremeyiz.

harcanan paraya göre düşünürsek Recep ivedik' i izlenme sayısını ikiye katlaması lazım ki yönetmen kar edebilsin.
      şöyle bir durum daha var;
      yönetmenler , yapımcılar filmde kar oranlarına da bakarak iş yapıyorlar. bu zamana kadar büyük bütçeli Türk filmi yapılmamasının sebebi kazanılacak paranın, harcanmış olan parayı geçip geçmemesi tedirginliğiydi. bu yüzden kimse elini taşın altına sokmadı.
      1 milyon dolarlık film yapıldı 3-4 milyon izlenme sayısı ile kar edildi. bu film bi sınav olacak. Eğer bu filmde yönetmen , yapımcılar kar etmezlerse veya küçük oranda kar ederlerse bundan sonra bu tipte bir film bile göremeyiz.

• Yarbay
      2776 Mesaj
      11 Şubat 2012 21:06:51
      güzel birşeye benzer inşallah.

• Yüzbaşı
      452 Mesaj
      11 Şubat 2012 21:12:35
      Film kaliteli olmasa bile bu tür filmlerin devamının gelmesi açısından gişe rekorları kırması lazım diye düşünüyorum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
      BattleTag: Mastermind
    • Yarbay
      8971 Mesaj
      11 Şubat 2012 21:24:15
      quote:

Alıntıları Göster

harcanan paraya göre düşünürsek Recep ivedik' i izlenme sayısını ikiye katlaması lazım ki yönetmen kar edebilsin.
      yönetmenler , yapımcılar filmde kar oranlarına da bakarak iş yapıyorlar. bu zamana kadar büyük bütçeli Türk filmi yapılmamasının sebebi kazanılacak paranın, harcanmış olan parayı geçip geçmemesi tedirginliğiydi. bu yüzden kimse elini taşın altına sokmadı.
      1 milyon dolarlık film yapıldı 3-4 milyon izlenme sayısı ile kar edildi. bu film bi sınav olacak. Eğer bu filmde yönetmen , yapımcılar kar etmezlerse veya küçük oranda kar ederlerse bundan sonra bu tipte bir film bile göremeyiz.

Recep İvedik'i geçebilcek film gelmez. 2'ye katlaması mümkün değil.

• Android Beta Kullanıcısı
      5847 Mesaj
      11 Şubat 2012 22:40:53
      quote:

Orijinalden alıntı: terminator

Baştaki UiLoader'ın fontunu ve yazı renklerini saymazsak 4/4'lük site olmuş.

Tartışma adabını bilmeyenler, ukalalıktan önünü göremeyenler ve laftan anlamayanlar mümkünse hiç bir şekilde benimle tartışmaya girmesinler.
    • Çavuş
      78 Mesaj
      12 Şubat 2012 00:16:15
      Filmin çok iyi olacağını düşünmüyorum.Ama ilk kez deneniyor, denenmesi de güzel.
      Ülkemizde en fazla izlenen film Recep İvedik.Bu film onu geçer mi , geçemez mi tartışması yapıyoruz ,rezalet.Recep ivedik kadar dandik bir film en fazla izleyici çeken film oluyor, durum içler acısı.

• Yarbay
      2271 Mesaj
      12 Şubat 2012 02:24:01
      fragmanından büyük bir heyecan duydum,ilk gün olmasa bile cuma günü gitmeyi düşünüyorum.umarım güzel bir yapım olmuştur

iPhone 6 Plus 64 GB
    • Binbaşı
      1939 Mesaj
      12 Şubat 2012 13:44:58
      quote:

Alıntıları Göster

Yapımcıya cesaret vermesi açısındanda filme gidilmeli. Yoksa dediğin gibi bir daha bu tarz filmleri göremeyiz.

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      12 Şubat 2012 21:08:57
      Saat 14:53 ü merakla bekliyoruz.

Yeni site güzel olmuş ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YouR@ck -- 12 Şubat 2012; 21:10:02 >

• Yarbay
      3978 Mesaj
      12 Şubat 2012 21:22:43
      Umarım büyük hayal kırıklığı yaratmaz

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.