Şimdi Ara

Fetih 1453 (2012) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.853
Cevap
2
Favori
77.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Biletler satışa çıktı mı? 14.53 seansı için.

http://www.afm.com.tr/index2.html#/tum-filmler/fetih-1453

Eyvallah
  • vizyona perşembe girmesinin bi amacı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

vizyona perşembe girmesinin bi amacı var mı?

İstanbul 29 Mayıs 1453 yılı Perşembe gününde fethedildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

perşembe olduğunu bilmiyodum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

perşembe olduğunu bilmiyodum.

Ben de bilmiyorum ki. Öyledir diye düşündüm.

• Hadi bakalım saat 14:53 de orda olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Hadi bakalım saat 14:53 de orda olun

• İnternetten indirmeyeceğim sayılı filmlerden biri
  • görsel efektler ev yapımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

görsel efektler ev yapımı

Yapar mısınız lütfen evde bi kaç tane filmdekine benzer efekt?

Hiç kimse mükemmel demiyor ama böylesine yermek de doğru değil bence.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

görsel efektler ev yapımı

Yapar mısınız lütfen evde bi kaç tane filmdekine benzer efekt?

hay hay
  • Sorsan savaş filmi ama 10 dk yı gecmez savas sahneleri buraya yazıyorum .Fimden sonra gelin .
  • Ezik kaldırım mühendisleri günlerdir eleştiriyor, sizin ne başarınız var acaba?
  • film eleştirisi yapma hakkı sadece yönetmenlere yapımcılara tanınmış bir hak değil ki? izleyicinin film eleştirisi yapma hakkı vardır. izleyici bu döngünün etkisiz elemanı değil. filmi dolaylı yoldan finanse eden unsur. film hakkında da filmle ilgili konular hakkında da eleştiri yapabililir. bunun için kendini kanıtlaması sertifika alması falan gerekmiyor..
  • daha filmi izlemeden fragmanı üzerinden kurgusunu oyunculugunu çözenler olmuş ilginç üstelik çok kötü izlemem diyenlerde olmuş eleştirmeyin demiyorum ama gidin bir filmi izleyin desteginizi verin ondan sonra gelin burada konusun hangi hollywood filmi için bir fragmanıyla bu kadar agır eleştiri yapılmıştır merak ettim üstelik bu filmin kaç katı paralarla yapılan film onlar onlarda bile hatalar var siz bu filmi didik didik etmişiniz şimdiden, sırf film tarihimizi anlatıyor diyemi böyle oluyor üzülmeye basladım malum bazı milletlerin zoruna gidiyor

sizin yaptıgınız taraftar meselesi gibi takıma destek yok ürün alınmaz maça gidilmez, ama transfer sezonu ronaldoyu messiyi ister . anlayana
  • Fragmanı bugün izledim, valla hayran kaldım. Yabancı filmlere bakıp hep özenirdim böyle kalabalık savaş sahnelerine, umarım başarıyla yapabilmişlerdir.

Yalnız Fatih Sultan'ı oynayan eleman benzemiş de, karizma namına bir şey yok. Gerek ses tonu olsun, bakışları falan pek iyi gelmedi bana.
  • Sonunda dunyayi degistiren, yeni cag baslatan bir Turk destaninin beyaz perdeye aktarilmasi guzel. Heyecanla bekliyorum. Turk sinemasinda da yeni bir cag baslayacak. Rekorlar kiracagini kestirmek zor degil.
  • Cuma günü herkes sinemalara! Merakla bekliyorum. Fakat aklımdaki sorulardan biri Devrim Evin bu rolü taşıyabilecek mi? Umarım yanlış düşünüyorumdur.
  • İsmini ilk kez bu filmde gördüm umarım vasat gelmez gözümüze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Cuma günü herkes sinemalara! Merakla bekliyorum. Fakat aklımdaki sorulardan biri Devrim Evin bu rolü taşıyabilecek mi? Umarım yanlış düşünüyorumdur.

cuma değil; perşembe gününe alındı vizyon tarihi. 16 şubat.
    başka konularda recep ivedik filmini geçebilir mi diye yorumlar yapılmış. Fetih 1453 Recep İvedikten seyirci çeşitliliği konusunda daha kapsamlı.
    Recep ivedik' e gidenler , ayrıca gitmeyenler de bu filme gidecek. nihayetinde Film 5milyondan fazla kişi tarafından izlenecek.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.