Şimdi Ara

Fethiye Tatil Planı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tatil bölgesi olarak Fethiye'ye karar verdik. Sizlerden üç konu hakkında bilgi rica edeceğim.

1) Hangi ay gitmeliyim? (Ağustos/Eylül)

2) Hangi otelde konakla malıyım? ( 5-7 gün, fiyat max. 2500)

3) Gidilebilecek tüm güzelliklere gitmek için nasıl bir gezi planı yapmalıyım?

Konu hakkında beni aydınlatabilir misiniz? :)

• 1- Ağustos sonuniyidir eylül başı ağustos sonu sıcaklar azda olsa gitmiş olur.

2- bilgim yok

3- arabayla mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fethiye hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim
  • Geçen yaz 4 gece - 5 gün ölüdeniz yaptım. Tatilimle ilgili notlar linkte

https://forum.donanimhaber.com/fethiye-oludeniz-tatil-notlarim--119458205#119458205

• bence:
    - en iyi zaman eylül ortası. ağustos aşırı sıcak oluyor ve çok kalabalık oluyor. eylülde sakin ve hava çok güzel oluyor. fiyatlar da daha uygun olur.
    - araç varsa fethiye merkezde kalıp günlük çevre koyları, turistik yerleri gezebilirsiniz
    - kayaköy, saklıkent, ölüdeniz, kelebekler vadisi, koylar(katrancı, gemiler, kabak...), 12 adalar tekne turu, babadağ, iztuzu plajı(60km)... otele tıkılıp kalmaktan daha güzel bence
  • cana-cana C kullanıcısına yanıt
    Araç yok araç kiralayıp gitmeyi düşünüyorum ama maliyeti çok olacak gibi. Araç ile gitmezsem kaç günümü alır göreceğim yerleri gezmek ve çok zorlanır mıyım araçsız?
  • bericdondarrion kullanıcısına yanıt
    yorumlarınız için teşekkürler, araçsız bu yerleri gezmek zor olacak sanırım, Kocaeli den araç kiralayıp gitmek de bayağı masraflı olacak.

5 gece konaklamalı Belcekız Otele karar verdik gibi.

Araç kiralamazsak kaç gün sadece gezmeye yetecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Geçen yaz 4 gece - 5 gün ölüdeniz yaptım. Tatilimle ilgili notlar linkte

https://forum.donanimhaber.com/fethiye-oludeniz-tatil-notlarim--119458205#119458205

tatil yorumlarını okurken kararımı değiştirmek üzereyim :) peki kız arkadaşınla birlikte bir sonraki gideceğin yer veya önereceğin yer neresi olur?
  • Bakın kötü bir yer değil ölüdeniz. Ama ben pek yüzme bilmem. Üstelik denizi oldukça tehlikeliydi ve hergün mutlaka 1-2 kişi boğulma tehlikesi geçiriyordu. Gece hayatı iğrençti. Bar ve restoran çalışanları dikkat çekip müşteri toplamak için sürekli bir yerlerin üzerine çıkmış dans ediyordu. Hatta kimi saç spreyi almış, çakmakla yakarak alev çıkartıyordu. Masaların üzerleri sürekli dans eden turistlerle dolu. Ulan bunu yerde yapamıyor musunuz? Üstelik Esnaf çok samimiyetsiz. Fiyatlar tutarsız. Ben ilk kez türkiye'de tatil yaptım. Zaten kız arkadaşımla kavga ettik tatil esnasında ve dönüşte ayrıldık. Ailem çeşmeyi çok seviyor. 2 seneye kadar yerleşmeyi düşünüyorlar. Bu yaz tatil için gittiklerinde ev falan da bakacaklar. Onlarla gitmeyi düşünüyorum.

• van tarzi bi araba kiralayip arabada kalmalisin. gezecek cok yer var hergun maksimum 1-2 oren yeri yada doga harikasi yerler gezebilirsin. Otelde kalirsan sabah ogle aksam yemek gunduz havuz deniz harici bi cacik yok. aktivitelerede ekstra komisyon odersin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.