Şimdi Ara

Ferrari & Maserati Oto bayisinin rezilligi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gerçekten çok sinirliyim. Hemen olayı anlatmaya başlıyorum . Bugün İstanbul'da Beşiktaş'ta halletmem gereken işler vardı . İşlerimi hallettikten sonra Kuruçeşme mahallesi yakınlarında önüme bir maserati ve Ferrari bayisi denk geldi. Bende hayatımda asla sahip olamayacağım bu araçların koltuguna en azından oturayım heyecanıyla bayiye girdim . İlk başta beni kimse karşılamadı sonra yanıma bir bayan geldi.İlk başta beni baya bir süzdü sonra buyrun dedi . Bende mümkünse araçları incelemek istiyorum dedim . Tabiki ilk önce form'unuzu doldurmam lazım dedi. Biraz garipsedim sonra tamam dedim .İlk başta yaşımı , kimlik numaramı , telefon numaramı falan sordu. Sonra mesleğiniz nedir diye sordu. Bende serbest meslek dedim . Kadın önce bir bakakaldı sonra anlıyorum dedi . Araçları sadece incelemek istiyorum alma gibi ne düşüncem ne de imkanım var dedim. Kadın yüzünü ekşitti . Malesef bayi kurallarımız gereği araçları sadece alıcılar inceleyebilir dedi. O zaman gerçekten hem sinirlendim hem de çok kötü hissettim kendimi, çıkıp gittim bayiden. Benim neyime zaten Ferrari değil mi !! Artık bırakın bayiye gitmeyi önlerinden geçmem .Adamlıgına değil cebindeki parana göre davranıyorlar . Gidecekler neyle karşılaşacaklarını bilsinler !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Megane Sedan varken ne Ferrarisi,Maseratisi.

Reno bayisine git krallar gibi karşılanırsın.Akşama kadar meganenın içinde oturup incelemene izin verirler. :)))))

Şaka bir yana bu durumu Bentley,Bugatti,Lambo vs satan bayilere gidip orada nasıl olduğunu öğrenmek lazım.(Bence aynıdır)

Kimse Audi,BMW,Mercedes demesin bu markalar kitlesi ile Ferrari,Maserati,Bugatti vs aynı değildir.
  • Megane Sedan varken ne Ferrarisi,Maseratisi.

Reno bayisine git krallar gibi karşılanırsın.Akşama kadar meganenın içinde oturup incelemene izin verirler. :)))))

Şaka bir yana bu durumu Bentley,Bugatti,Lambo vs satan bayilere gidip orada nasıl olduğunu öğrenmek lazım.(Bence aynıdır)

Kimse Audi,BMW,Mercedes demesin bu markalar kitlesi ile Ferrari,Maserati,Bugatti vs aynı değildir.

• Ferrari çöp megane en iyisi falan mi dedin naptin 😂😂 Adam napsin alışkanlık

• samsunluuu55 kullanıcısına yanıt
    Ben “Premium Megane Sedana bakmak için gelmiştim” dedi herhalde.

• Buradan anlaşılıyor ki dünyanın en iyi araçlarının renault olmasının yanında, dünyanın en iyi bayileri de renault bayileri. Eğer bir renault bayisine gitseydiniz kesinlikle böyle bir olay başınıza gelmezdi

• "Ciddi alıcıyım" deseydin burda gelip ağlamaz, bayide de doya doya biner, fakirliğin verdiği eziklikten de kurtulmuş olurdun.

• sahte mp bileti duzenle tekrar git oraya:D 70milyonu kazanan numaralar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayıptır söylemesi iyi bir gelir düzeyine sahip olmama rağmen daha bir kere bmw mercedes bayisine bile gitmedim,, hani spor olsun diye insan bir gider demi o bile yok,,,,, bunların ikinci elleri benim atış menzilime giriyor halbuki, ama bunların yürütme maliyetleri, kaskosuydu,bakımıydı,bozulursa tamiriydi,yedek parçasıydı adamın ciğerini söker
  • İstanbula gidersem benim arabayla uğrayayım bi Fer-Mas'a. Bakalım ne diyecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Raptor.. -- 19 Ocak 2019; 1:6:45 >
  • Esasen Megane 4 Sedan sahibiyim, buradaki araçlarla bir test sürüşü yapmak isterim. Megane 4'ü teminat olarak bırakabilirim deseydiniz bütün arabalarla doyasıya test sürüşü yapabilirdiniz.
  • Siz o araci inceledikten sonra o arac tekrardan silinecek temizlenecek bir suru ugras . Araclari incelemek istiyorsaniz lutfen araba fuarlarina gidiniz . Orasi bir galeri satis yeri . Almayacaginizi beyan edip bakmak istiyorum demek baya sacma . Tekrar soyluyorum Merak giderme yeri araba fuarlaridir galeriler degildir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 13 Mart 2019; 19:4:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Gayet haklısınız burada ağlayacak bişey maalesef yok kusura bakmasın bundan 7-8 sene önce amerikada aston martin mağazasına girmiştim. şort altımda parmak arası terlik arabaları inceleyip içine oturmuştum aklıma o anılarım geldi
  • Bi an ferrari falan aldında sorunlu falan çıktı sandım.Megane devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.