Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürüşler yetersiz direksiyon ile boşta kalıyor.900 derece getirilmedi bunca zamandır dahada gelmez,birde radyo dlcsini parayla satıyorlar.Sürüş düzelmeden bir önemi yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• burada çok iyi gözüküyor
  • nereye gidersem gidiyim bir polis arabası yolu kesiyor.Polis arabasına binip yolu açıyorum hemen az ilerde görünmez bir bariyer yolu kesiyor.Gerçekten saçma bir oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • grafikleri bir hayli kasıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Update 1.17.17721 - Force Feedback, Seating Positions, and more

http://steamcommunity.com/games/427100/announcements/detail/1665643240500415540

Güncelleme : 3.9 GB
  • Çöp oyun filan diyorlardı. Düzeldi mi acaba? Merak ettim.
  • yavuzcihanozyurt kullanıcısına yanıt
    29 / 05 / 2017 tarihinde satın aldım toplam oynama süresi 7 saat 900 derece direksiyon olmadıkça oynanmıyor var sen düşün gerisini
  • yavuzcihanozyurt kullanıcısına yanıt
    ben 30 saati geride bıraktım ilk çıktığı andan itibaren almıştım , otobüs dlclerini de satın almıştım comfort class ve skyliner, ancak bu oyuna mod desteği gelmeden adam olmaz. 3 şahısların eline bırakırlarsa oyun adam olur. Fizikler ve hız limitleri değiştirilince bir de güzel bir harita modu gelirse oyun harika olur. O yüzden şimdilik bekle derim. Yok mod gelmezse zaten alma bence

Mesela benim yorumuma gelirsek

Otobüs tasarımları muazzam
    Otobüs öğeleri çok iyi

ancak 101 kmden fazla hız yapamıyorsun yokuş aşağı inerken araç hız kesiyor , hızlanacağı yerde , bazı yolları düzgün yapamamışlar geçerken off road uyarısı veriyor. Fare + Klavye kombinasyonu ets gibi değil adamı bazen deli ediyor. Ayrıca AI arabalar , GTA vice city'de bile daha iyidir. Kafalarına göre şerit değiştiriyorlar bir anda hız kesip bir anda hızlanıyorlar. Bunlar oynamayı gerçekten olumsuz etkiliyor. Yoksa Unreal Engine ile otobüs simulasyonu güzel oluyor ama bunların elinde cacık olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 31 Mart 2018; 2:4:31 >

• Teşekkürler yanıtlarınız için. Tabi araç simülatörü olunca direksiyonla tam tadı çıkıyor :) Anlaşılan şu an almak gereksiz gibi. Beklemekte fayda var. Şöyle, istanbul içi ulaşım modu filan çıksa ne güzel olurdu. Geçen gün aklıma gelmişti. Anca hayallerde kalıyor tabi :(
  • fiyatı yüksek %55 indirime girerse alacağım ilk sürümünü torrrent'ten indirdim hoşuma gitti açıkcası.
  • yeni güncellemeyle kasmalar baya azalmış deniyor.fiyatı ucuzlasa fransa dlcyle alınır ama bu kazıkcı almanlar çok inatcı.ne mod desteği veriyolar nede indirim..
  • Çok efsane bir oyun diyebilirim.. ETS'ye göre çok daha gerçekçi yapılmış hem görsel hem fizik hemde ölçek oranına göre çok ciddi bir oyun diyebilirim..

Almayı isteyen düşünen varsa kaçırmasın.. Haritası muazzam büyük ve en ufak mesafelerde 1 saat sürebilen bi oynanış var.. Fransa ek paketide alınırsa 3 4 durak eklenirse 7 8 saati süren bir oynanış sizi bekliyor...

Grafikler şahane ve en çok sevdiğim olayıda aracın içinde giderken yol araç ölçeğinin gerçekçiliği ve uzun yollarda yolların gerçekçiliği.. Şehire girerken hakikaten o şehire giriş kısımları muhteşem olmuş.. ETS gibi yollar bi anda sert viraj olmuyor mesela.. Arayüzü biraz basit olmuş daha detaylı olabilirdi sadece..

Parasını sonuna kadar hakeden bir oyun

• İmzamdaki sistemde takılmadan oynayamıyorum. Sorun bende mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

İmzamdaki sistemde takılmadan oynayamıyorum. Sorun bende mi?
    takılmalar oyundan kaynaklanıyor sistemle alakası yok yıllardır düzeltemediler şu sorunu
  • Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Abi kural falan dinlememişsin

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.