Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Steam Linki:
    https://store.steampowered.com/app/427100/

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU]

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ya beyler kusura bakmayın ama sert konuşacağım şu Beta videolarını çeken eleman ne saf, ne geveze ne tuhaf bir çocuk ya. Şimdi bana çıkıp da "o zaman sen yapsaydın" gibi abuk subuk şeyler söylemeyin. Bir insan bu kadar boş konuşamaz. Saçma sapan yorumlar yapıyor, lafı uzattıkça uzatıyor. Çocuk çocuk yorumlar yapıyor, izlerken baydı yeminle. Bütün videolarda sırf bunun sesi yüzünden ya ileri sara sara izliyorum ya da sesi direk kapatıyorum videodan sadece görüntüye bakıp oyunu anlamaya çalışıyorum.

Örnek; 3. videoda mesela tabelanın okunmamasından dünyanın sonuna nasıl getirdi konuyu anlamadım be adam sus ya her şeye çocuk gibi yorum yapıyor alakası olmayan şeyler söylüyor, boş boş laf salatası yapıyor.

Örnek 2: 1. videoda ve 2. videoda oyun motoruna taktı kafayı özellikle 1. videoda 15 dakika oyun motoru, oyun motoru diyip övmeye çalışıyor lan anladık oyun motoru güzel, yok efendim neymiş "işte bu oyun motoru böyle iyi, şöyle iyi, geliştirilirse her şey yapılır..." vs vs. Haydi ya? Biz bilmiyorduk oyun motorunda geliştirici isterse neler yapılabileceğini. Millet oyunu merak ediyor bu herif Unreal Engine 4 hakkında sürekli konuşup duruyor. Hayır söyleyecek bir şey de bulamıyor 2 kelimesinden biri "oyun motoru yaa işte böyle" gibi gibi laf salatası hep.

Sen yorum yapma mümkünse sadece oyun hakkında bilgi ver birader. Tam bir geveze. Hayatımda gördüğüm en berbat oyun tanıtımı, videosu çeken tiplerden biri. Neden böylelerine verirler bu tarz ciddi işleri anlamıyorum. Profesyonelce yapılması gereken işin içine etmiş.
  • +1
    Yıllardır beklediğim oyun inşallah konsola çıkar (hiç sanmıyorum )
    Keşke daha ayrıntılı teaser paylaşsaymış firma şimdiden sabırsızlanıyorum

Saygılarımla..
  • Gameplay videosunu bekliyoruz.
  • Akbil 'ler hazırlansın... Hayırlısı olur inşallah, uzun zamandır Bus sim haricinde bu tip oyunlar bekleniyor.
  • DX12 olarak gelecek o halde öyle değil mi ?
  • TML NİN GRAFİKLER EKSERİ KÖTÜ OLUYOR BAKALIM İNŞALLAH BU ÖYLE OLMAZ
  • Buralar değerlenir önlerden yerimizi alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler
  • önlerden rezerve merakla bekliyorum.
  • Tml mantık olarak güzel simulasyonlar yapıyor bu sefer ise ue4 ile yola çıkmışlar o yüzden grafik konusunda kötü olacağını düşünmüyorum mühim olan en önemli özellik fiziklerin yerinde olması

• Travego,Tourismo,Neoplan,Setra,Temsa gelsin çıkana kadar oynarız takipteyiz

Isuzu,Temsa midibüsler çıkartsınlar şehirlerarası çalışırız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi işe benziyor. =)
  • Hiç iç açıcı gelmedi.
  • çok bekledim böyle bir oyun çıksın diye hep yama hep yama nereye kadar orjinal candır...
  • Euro coach simulator a bir rakip daha çıktı. Rekabet bizim işimize yariyor arkadaşlar.
    Birde brezilyali birileri vardi onun ismini unuttum.

• otobus cizimleri kotu biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun yapım aşamasından yeni bir video

• Arkadaşa katılıyorum. Grafik konusunda sıkıntı olmaz da bence en önemlisi fiziklerin iyi olması. Neyse şimdiden yerimizi kapalım :)

• bu ne iş arkadaş.. boyuna otobüs simülasyon haberi çıkıyor ama ortada oyun yok..

son 3-4 senedir o çıkacak bu çıkacak deniyor e nerde kardeşim oyun?

ben emekli olunca çıkacak her halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Michael Wittmann

bu ne iş arkadaş.. boyuna otobüs simülasyon haberi çıkıyor ama ortada oyun yok..

son 3-4 senedir o çıkacak bu çıkacak deniyor e nerde kardeşim oyun?

ben emekli olunca çıkacak her halde

2016 denmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.