Şimdi Ara

Fernando Torres... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Cane®

Torres'in liverpool zamanı şu anki messi den ve ronaldodan daha iyiydi. Terör estiriyordu o zamanlar o zaman zevkliydi her şey.

Yanında Babel vardı babelle çift forvet oynarlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo hayırlı olsun diyelim o zaman.

Luis Suarez Galatasaray'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Insallah gelir GS ye
     Fernando Torres...

xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Insallah gelir GS ye
     Fernando Torres...

Amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodzina

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Torres'in liverpool zamanı şu anki messi den ve ronaldodan daha iyiydi. Terör estiriyordu o zamanlar o zaman zevkliydi her şey.

Yanında Babel vardı babelle çift forvet oynarlardı

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Ljubav

quote:

Orijinalden alinti: Cane®

Torres'in liverpool zamani su anki messi den ve ronaldodan daha iyiydi. Terör estiriyordu o zamanlar o zaman zevkliydi her sey.

Yaninda Babel vardi babelle çift forvet oynarlardi

Babel de gelsin o zaman.

@Ryan Babel

• BloodyHeel kullanıcısına yanıt
    Bende 17 milyon dolar diye hatırlıyorum :) Cem Uzan almıştı bize Telsim forma reklamı anlaşması karşılığında. Satarken de 5 milyon dolar gibi bir rakam üstüne 3 futbolcu almıştık. Horvath Mpenza diğerini hatırlamıyorum. İlk maçında 5 gol atmıştı onu da unutmamak lazım. 7-0 ya da 7-1 bitmişti. Hagi başlatıp Hagi bitirmişti aradaki 5 gol Jardel'e ait Ne adamdı ya onun kadar gol koklayan bir adam daha önce hiç görmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

beyler bugün dünyada keşfedilmemiş ligleri takip ediyordum. takımın ve ligin adını unuttum ama kırmızı formalı bi takım vardı şuan ligde 1.ler ama maç fazlasıyla. zenci ve beyaz bi adam var forvette fena gol atıyorlar. suraz ve suturid falan adamların adı spiker öyle bir şey diyordu. onları alırsak bence bizi uçururlar

Hemen baktım kardeş.Suraz 31 maçta 30 gol 21 asist yapmış
  • 2. Drogba vakasi olur drogbadan yeni kurtulduk boyle bitik adamlara gerek yok alacaksak paraya kiyalim 15 20 milyon dolara emenike sow gibi adamlar alalim benteke , doumbia , madzunkic gibi adamlar alalim takim ileri gitsin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Bende 17 milyon dolar diye hatırlıyorum :) Cem Uzan almıştı bize Telsim forma reklamı anlaşması karşılığında. Satarken de 5 milyon dolar gibi bir rakam üstüne 3 futbolcu almıştık. Horvath Mpenza diğerini hatırlamıyorum. İlk maçında 5 gol atmıştı onu da unutmamak lazım. 7-0 ya da 7-1 bitmişti. Hagi başlatıp Hagi bitirmişti aradaki 5 gol Jardel'e ait Ne adamdı ya onun kadar gol koklayan bir adam daha önce hiç görmemiştim.

Geçtiğimiz günlerde Popescu’yu Lecce takımına veren Galatasaray, aynı şekilde Jardel’i de Sporting Lisbon’a satarak bu futbolcuya üç yılda vermesi gereken toplam 11 milyon doları ödemeyecek. Sarı kırmızılı takım, sorunlu yıldızın Sporting Lisbon’a satışıyla birlikte hem oynamayan bir futbolcu karşılığında kadrosunu 4 yeni isimle takviye etti hem de Jardel’in kalması durumunda bu futbolcuya ödemesi gereken 11 milyon dolardan kurtuldu.

MPENZA, SPEHAR VE HOVARTH GELİYOR
    Galatasaray, Jardel için Sporting Lisbon’la üç futbolcu artı 6 milyon dolar karşılığında anlaşmaya vardı. Marsilya’dan, Jardel’in bonservis bedeli olan 8.5 milyon dolarlık teminat mektubunun gelmemesi üzerine, Sporting Lisbon kulübünün yöneticileriyle görüşmeler yapan sarı kırmızlı takım, Jardel’e karşılık Kongo asıllı Belçikalı Mpenza, Hırvat Spehar ve orta saha oyuncusu Çek Horvath ile birlikte 6 milyon dolar alacak.

JARDEL’DEN GELEN PARA FLORQUİN’E
    Öte yandan Teknik Direktör Mircea Lucescu’nun isteği üzerine menacer Bayram Tutumlu, Avusutruya’nın Strum Graz ekibinde forma giyen Uruguaylı orta saha oyuncusu Andreas Jose Florquin ile birlikte İstanbul’a gelecek. Jardel’ in Sporting Lisbon’a transfer olmasıyla birlikte Florquin ile sözleşme imzalanacağı belirtildi.

çömezler bilmez hocam buyur linki de burda..
    http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/103043.asp

buda jardel hakkında...

http://sportifcumleler.blogspot.com.tr/2012/07/mario-jardel-galatasarayda-3-temmuz.html

• torres geçti artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

quote:

Orijinalden alıntı: Fharmades

quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

torres'i hiç mi izlemiyorsunuz, gerçekten çok kötü gol falan atamıyor artık. daha genç daha hırslı birini alırlar muhtemelen.

ulan sanki premier lig takımıyız biri sneijder'e balon der diğeri torres'i beğenmez

ben hiç yıldız forvet aldığımızı hatırlamıyorum galatasaray tarihinde

birtek drogbayla baros var başka var mı ? yok ee o zaman neyin tatavası bu

Jardel ?

jardel takımın yıldızıydı dünya yıldızı aldık mı onu soruyorum ben

jardel portodan gelme portoda öyle chelsea ayarında bir takım değildi

Puhahahahahahhaha kardeş sen ne diyorsun ya? Jardel dünya yıldızı değil miydi? 17M EURO verdik 2001 yılında. O yıllarda nasıl adamlar o paralara transfer oluyordu bir bak.

Porto jardeli bize 2001 de verdi 2002–03 de UEFA yı 2003–04 de CL yi aldı. Chelsea den daha büyük takımdı rahatça git biraz araştır.

• Torres'i beğenmeyenler; kimi alalım forvete? 25 yaş altı yıldızları mı? Var mı 20 milyon euro bir forvete verecek para? Ya da Ontivero tarızı 19 yaşlarında gelecek vaad edenleri mi? Torres 30 yaşında ve en az 4 sene takıma katkı sağlar. Torres bitti diyenler izlesin Torres'i biraz. Burak'la, Umut'la ve 36 yaşında ki Drogba'yla forvette uğraşıyoruz. Torres'i önerirken yaşına,gözden düşüşüne,takımından ayrılma olasılığına ve yeteneklerine baktım. Gelirse hepiniz (Torres'le dalga geçenler) kapak olacaksınız ama geleceğini sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.