Şimdi Ara

Fernandes SATILDI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
2.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Last Selection

quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Orijinalden alıntı: RevoluciónTR

Yahu nereye koyacaksın Fernandes'i. Parker, Lennon, Bale, Modric, Van der Vaart kimi keseceksin. Yedek için iyi bir tercih yinede.

Modric i bu sene zor elinde tuttular 4-3-3 e dönerlerse fernandes ilk 11 e çıkar ayrıca s.parker yaşlı bir oyuncu

yaşlı dediğini adam geçen sene takımı küme düşsede yılın oyuncusu seçildi . scott parker ı bu kadar küçümsemeyin 31 yaşında diye

adam bi lampard değil sonuçta.
    Fernandes gider gitmez (umarım gitmez) ilk 11 başlayacak değil zaten kendini kanıtladıktan sonra 11 e yavaş yavaş sokar kendini Ferdiye güveniyorum ben.

• twitter,ATAKAN KURT:Bjk mendes'e 15 mılyon euro'nun ustune fernandes'ı satma yetkısı verdı.Yuzde 99 gıdecek gıbı duruyor.Ama bjk hıc bır kuluple anlasmadı
  • daha iyisini alacaklarsa gönderilebilir , iyi para..
  • Bence doğruysa iyidir çok iyi para.
  • Gitsin.ben fernandesi dusunuyorum.
  • 2-3 sene Parker'ın yedeği olarak takılır, sonra alır belki formayı.
  • 10m verelim bize satın
  • Bedavaya gitmiş olur.Satılmamalı.
  • Yönetim yok bu yetkiyi nasıl veriyorlar arkadaş neyin kafasında bu Atakan ?
  • saçmalamayın yav 2 sene önce bu adama 2 mn euro verdik tottenham bile olsa koyar be 17mn a almakayrıca bizim o fiyata oyuncu satmamız mümkün değil nerde bizde o kapasite
  • 13m
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Bedavaya gitmiş olur.Satılmamalı.

Lütfen şaka olduğunu söyle
  • 17 milyon euro muhteşem bir para ama o paraya eminim alacağımız oyuncu veya oyuncular fernandesten 1 gram daha iyi olamaz. Bırak iyi olmayı yarısı dahi olmayacaktır. Çünkü küçülmeyi hedefleyen yönetim 10 milyona dahi oyuncu almaz. 17 milyona 3-4 oyuncu alır. Hepsi de vasat futbolcular olur veli-tanju ayarında standartların altında oyuncular getirirler en fazla.

Başarı istiyorsan borcun olacak arkadaş. Geçen sene herkesin dilinde BJK o kadar para verdi yıldız getirdi hani ne oldu söylemleri vardı. Kimse şunu göremiyor. Klüp bu sene Gs'nin harcadığı paranın yarısını harcamamıştır belki o zamanlar. Bir tek q7'ye 7.3 milyon euro verildi. Onun dışında Almeida-Simao-Fernandes'e verilen paralar para değil......

Adam gibi koyacaksın ortaya 20-30 milyon alacaksın 2-3 güzel oyuncu. Fernandesi elinde tutacaksın. q7'yi adam edeceksin. Adam gibi T.D getireceksin. Cordoba gibi kaleci alacaksın. Vizyonsuz oyuncuları göndereceksin. Beleş bilet olayını kaldıracaksın. Yeni stadı hemen yaptıracaksın. Bilet fiyatlarında indirim yapacaksın. Zaten taraftar takıma küsmüş yeni sezonda %50 lere varan indirimler olmalı. Her maç stad full çekmeli. Kartal Yuvasında taraftarın alabileceği fiyatta formalar ıvır zıvır şeyler satacaksın. Kalitesine göre 40-50 TL ne ise forma satacaksın ki herkes alsın. ( zengin bir taraftar profilimiz yok maalesef ) Kapalıda kavga çıkaran, huzursuzluk verenlere 1 yıllık cezalar verip stada koymayacaksın. Bilet alan herkes koltuğunda oturacak. Turnikelerden çift yapılmayacak. Adam gibi kontrol edeceksin. Falan filan işte......

• o değilde valencia gibi zorda borcu olan bir kulüp 18 e aldığı futbolcuyu 2 ye nasıl satar aptal mı la bunlar.

valla tsl gelmiş en iyi oyunculardan birisi.
  • Fake haber ingilizler zaten euro ile transfer isine girmezler haber sallama oldugu ordan belli. Ama Bjk takimi Fernandes ve Qureasma gibi oyuncularini 30 milyon euro üstü bir ücrete elden cikartamayi basarirsa ve Futboldan anliyan adamlar Türkiye, Afrika ve bazi avrupada sezon sonu sözlesmesi bitecek yada takiminda yedek olan oyunculari bulu alirlarsa Bjk yeniden yapilanma falan icin beklemez.
    Gs örnegi var Arda satilsin dendiginde taraftarin 100 % 95 kesimi zirliyordu ne oldu alinan para daha akilci kullanildi sadece.
    Gelen baskan takimi revize etmek icin yanina futboldan anliyan temiz kisileri alir ve iyi oyuncular secerse bu adamlardan gelen para Bjk mali bir yük getirmez sonrasindada Bjk icin gelir gider dengesi ve borclarin yapilandirilmasi icin calisir Gs bunu yapabiliyorsa Bjk hayli hayli yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Adam gibi koyacaksın ortaya 20-30 milyon alacaksın 2-3 güzel oyuncu. Fernandesi elinde tutacaksın. q7'yi adam edeceksin. Adam gibi T.D getireceksin. Cordoba gibi kaleci alacaksın. Vizyonsuz oyuncuları göndereceksin. Beleş bilet olayını kaldıracaksın. Yeni stadı hemen yaptıracaksın. Bilet fiyatlarında indirim yapacaksın. Zaten taraftar takıma küsmüş yeni sezonda %50 lere varan indirimler olmalı. Her maç stad full çekmeli. Kartal Yuvasında taraftarın alabileceği fiyatta formalar ıvır zıvır şeyler satacaksın. Kalitesine göre 40-50 TL ne ise forma satacaksın ki herkes alsın. ( zengin bir taraftar profilimiz yok maalesef ) Kapalıda kavga çıkaran, huzursuzluk verenlere 1 yıllık cezalar verip stada koymayacaksın. Bilet alan herkes koltuğunda oturacak. Turnikelerden çift yapılmayacak. Adam gibi kontrol edeceksin. Falan filan işte......

Birader şu paragrafı okurken her cümlede ağzım bir santim daha kulaklarıma gitti. Bu dediklerini zaten bir yapabilsek top class bir takım oluruz dünyada.Türk insanına ters bunlar, bizde tutmaz.

Mendez çakalı 3 milyon kendine istiyor diye okumuştum.15'e tamam derlerse kar 10milyon.Ama keşke teknik direktör ve birkaç takım oyuncusu ile Ferdi'nin etrafına takım kursalar.Şu Q7 de bir adam olsa yeter..

• Haberi 15 gün önce Fatih Doğan twitter'dan duyurmuştu. Demirören istifa etmeden önce satış yetkisini Mendes'e vermiş. Hepimize geçmiş olsun.
  • Fernandes çok iyi oyuncu ama 17 Milyon Euro da deli para..Satılması üzmemeli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu nereye koyacaksın Fernandes'i. Parker, Lennon, Bale, Modric, Van der Vaart kimi keseceksin. Yedek için iyi bir tercih yinede.

Modric i bu sene zor elinde tuttular 4-3-3 e dönerlerse fernandes ilk 11 e çıkar ayrıca s.parker yaşlı bir oyuncu

yaşlı dediğini adam geçen sene takımı küme düşsede yılın oyuncusu seçildi . scott parker ı bu kadar küçümsemeyin 31 yaşında diye

Fernandes gider gitmez (umarım gitmez) ilk 11 başlayacak değil zaten kendini kanıtladıktan sonra 11 e yavaş yavaş sokar kendini Ferdiye güveniyorum ben.

adam ingiltere milli takımının en iyi oyuncusu seçildi.

http://www.mackolik.com/Haber/131155/En-Iyi-Ingiliz-Aciklandi

• quote:

Orijinalden alıntı: tinki vinki

quote:

quote:

quote:

quote:

adam ingiltere milli takımının en iyi oyuncusu seçildi.

http://www.mackolik.com/Haber/131155/En-Iyi-Ingiliz-Aciklandi

beyler nedir sizdeki bu lafı anlamak istememe çabası bende biliyorum adamın nasıl bir oyuncu olduğunu.
    ama fernandes gibi bir oyuncu hele ki tam liginde ingiltere liginde kolay kolay yedek kalmaz ama gider gitmezde ilk 11 de forma giyemez tabii ki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.