Şimdi Ara

Fernandes SATILDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
2.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iliqueur (6 mesaj) Knoxville (4 mesaj) mr.chucky (3 mesaj) Rapator (2 mesaj) BJK (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (1 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Fernandes SATILDI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1414 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Fernandes Satıldı!

Beşiktaş’ın sezon başında Valencia’dan 2 milyon Euro’ya transfer ettiği Fernandes’in 17 milyon Euro’ya İngiliz Tottenham’a verildiği öğrenildi. Transferin Demirören döneminde gerçekleştiği belirtildi.

Sıkıntılı bir dönemden geçen Beşiktaş’ta flaş bir gelişme yaşandı. Mali sıkıntı içinde olan ve yeni gelecek yönetimle birlikte düzlüğe çıkmak isteyen Siyah-Beyazlılar’da takımın en önemli oyuncusu olan Manuel Fernandes’in 17 milyon Euro yani tam 40 milyon TL’ye İngiliz Premier Lig takımı Tottenham’a satıldığı ileri sürüldü.
    Başkan Yıldırım Demirören’in istifa etmeden önce sürekli gittiği İspanya’da menajer Jorge Mendes’e tam yetki verdiği ve Mendes’in de İngiliz kulübü ile yaptığı görüşmelerde 17 milyon Euro’ya ön protokol yaptığı belirtildi. Büyük bir aksilik çıkmazsa Fernandes’in gelecek yıl Ada’da top koşturacağı ifade edildi.

Portekizliler Satılacak
    Sezon başında 2 milyon Euro’ya Valencia’dan transfer edilen Fernandes’in 17 milyon Euro gibi bir rakama satılması ve 15 milyon Euro kar edilmesi ‘müthiş ticaret’ olarak yorumlandı. Bu arada Fernandes’in ardından sırasıyla Almeida, Quaresma ve Simao’yu da elden çıkarmayı planlayan Siyah-Beyazlılar’ın hedefi bu transferlerden yüksek bir gelir elde edilmesi yönünde.

Başkan olmasına kesin gözüyle bakılan Fikret Orman da mali kongrede yaptığı konuşmada küçülmenin şart olduğunu söylemişti. Beşiktaş’ın yeni transfer politikasının da Portekizliler’i göndererek yerlerine Almanya’dan gurbetçi gençler ve ünlü olmayan oyuncular getirmek olduğu kaydedildi

kaynak:habertürk

-------------------------------

yorum yok kanyak belli

|
    |

• Yüzbaşı
    859 Mesaj
    usta yazmayin soyle basliklar yazcaksanizda kaynak belirtin bu nedir yahu
    |
    |
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kör müsün?
    |
    |
  • Yarbay
    2685 Mesaj
    Tam tamına 17.000.000 €
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    satilmis olsa borsaya bildirilmek zorunda. yeni gelecek yonetim olmadan da satilmasi mumkun degil. ki diyelimki satildi; fernandes takimda tutulmasi gereken oyuncu olsada 17 milyon iyi para. degerini bulan oyunu satilmalidir.
  • Emekli Yönetici
    8409 Mesaj
    Yapacak birşey yok...Sen yemeye ekmeğin yokken son model Ferrari ile dolaşamassın...Yaşamak için birşeyleri feda etmek lazım...En son satılması gereken oyuncuydu...Şimdi sırada Quaresma, Almeida ve Simao var...
    |
    |
  • Yarbay
    2476 Mesaj
    Yahu nereye koyacaksın Fernandes'i. Parker, Lennon, Bale, Modric, Van der Vaart kimi keseceksin. Yedek için iyi bir tercih yinede.
  • Yarbay
    3605 Mesaj
    KAP aciklamasi gelmeden inanilir mi bilmem ama dogruysa sayet GELSIN BANK ASYA
    |
    |
  • Yüzbaşı
    967 Mesaj
    Yalan olduğu belli ama bu kadar para teklif ederlerse satılması lazım %850 kar etmiş oluyoruz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

satilmis olsa borsaya bildirilmek zorunda. yeni gelecek yonetim olmadan da satilmasi mumkun degil. ki diyelimki satildi; fernandes takimda tutulmasi gereken oyuncu olsada 17 milyon iyi para. degerini bulan oyunu satilmalidir.

millete gelince tonla para sacan araplar bize gelince cimrilesiyor, tottenhamsa biraz daha naza cekmek lazim o zaman sozumu geri aliyorum yani.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şu an satılmadıysa da önümüzdeki haftalar satılacak zaten, iyi para ama bir kısmı fona gidecek. scout ekibi kurmadan başarı çok zor, fikret orman böyle bir ekip kurarsa ki öyle bişiler söylemişti çok iyi olur..keyfine göre hocasına krampon atan şımarık futbolculardan,menajerlerin ağzının içine bakmaktan utandım ve sıkıldım adam gibi futbol ekibi kurun artık yeter sene 2012 olmuş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    687 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RevoluciónTR

Yahu nereye koyacaksın Fernandes'i. Parker, Lennon, Bale, Modric, Van der Vaart kimi keseceksin. Yedek için iyi bir tercih yinede.

1 Bale solbek, sol açık oynuyor
    2 Lennon kanat oyuncu
    3 Van der Vaart forvet arkası
    4 Parker 31 yaşında

futbol bilgine hayran kaldım gerçekten.
  • Emekli Yönetici
    8635 Mesaj
    İleri Sürüldü , Öğrenildi , İddia Edildi..

Fernandes ve Quaresma gitmeden tesislere gidip bir resim çektirecem ikisiyle beraber.

|
    |
  • Yarbay
    2476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

quote:

2 Lennon kanat oyuncu
    4 Parker 31 yaşında

Orta sahanın neresine koyulcak ve kim kesilcek babında söyledim.
  • Yarbay
    7081 Mesaj
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BJK

benim anlamadigim hangi yonetim ne yetkisiyle vermis ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    quote:

Modric i bu sene zor elinde tuttular 4-3-3 e dönerlerse fernandes ilk 11 e çıkar ayrıca s.parker yaşlı bir oyuncu
  • Yarbay
    3680 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

quote:

2 Lennon kanat oyuncu
    4 Parker 31 yaşında

Orta sahanın neresine koyulcak ve kim kesilcek babında söyledim.

Yedek futbolcu diye bir kavram var bu adamlar android işletim sistemi ile çalışmıyor elbet sakatlıklar olur.
    İlla takımdan birisini kesmek zorunda mı?
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

Modric i bu sene zor elinde tuttular 4-3-3 e dönerlerse fernandes ilk 11 e çıkar ayrıca s.parker yaşlı bir oyuncu

yaşlı dediğini adam geçen sene takımı küme düşsede yılın oyuncusu seçildi . scott parker ı bu kadar küçümsemeyin 31 yaşında diye
  • Yarbay
    2825 Mesaj
    Bu kadar büyük paraları gören kadroda ki her oyuncu satılması lazım bence, biz bir barca real değiliz bunu iyi anlamak lazım oyuncular bizi bir basamak olarak görüyorlar satmaz isen oynamıyorlar ve değerleri iyice düşünce gidiyorlar... zamanında boboyuda bu yüzden satmadık 5 kuruş para kazanamadan gitti, buna dair 100'lerce örnek verebiliriz.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,420
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.