Şimdi Ara

Ferfecir (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.631
Cevap
4
Favori
142.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri

quote:

Orijinalden alıntı: ESRC

sana

Ahaha alarm melodim telefondaki

• Selâmün aleyküm

•  Ferfecir

• Serseriiiiiiiii lalalalay laa
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞA ÖZLEM

Kalmış dünün özlemindeyim bir yas günü gözlerindeyim KALITASINI KIR BU YELKENLERIMIN son şarkımın sözlerindeyim
    son umudum ilk savaşımdı gözlerinde geçmişim yastı babasının elinden tutar ağlardı bu yürek bayrakları yarıya çekilmiş gönderlere as umudu sil gözlerimin yaşını içimde umudu idam ederek engerek yılanların kaç şairi hasreti zehirleyerek dizelerde eşlik etmedi neyimde bilinerek söylsem şarkımı yüreğini titretecek umutları öldürür yirmibeş senedir kader elleri arkamdan güldürür kaç güldür bir bardak gül şurubu için şehit verdiğim bu yüreğimi ektiğim geleceğe dair mezarlara diktiğim el-fatihasını bilmediğim mermerlere işlediğim gurur öylece durur sevgilim 8.9 lara titremez taş kesilmiş yüreğimde canım babacığım diyip koştuğum ben senin eserinim dünyanda terk ettiğin nefesinim badanası sarı duvarlara yasladığım geçmişin bebeğiyim kalmış dünün özlemindeyim bir yas günü gözlerindeyim kalitasını kır bu yelkenlerimin son şarkımın sözlerindeyim gözlerime gem vur gel yazmaktan nasır tutmuş bu ellerimi durdur kesat kangıren olmuş günlerime göstereceğin güneşin yoldur anlatacağın yalnızlığıma şarkım sondur biraz dokundur kalbine ne vicdanın engel ne söylediklerin dünüme bugünüme döngel şarkımda kalbime taktığım gem engel baba ben engelsem sevgime sen gel sen engelsen sevgime esen yel giden umutlara engel akan sel bu içimde herşeye bedel yirmibeş senelik taş kesilmiş ağlayan melekler bilirler yollarım kısa güneşlerim sönük gökyüzünde gözyaşlarım yağmura dönük pişmanlığım fayda etse son nefeste ben bana can veren ruhumu teslim ederken yaradana aheste aheste bil ki tek kanadınmı kırdığın bir kuşum
    kalmış dünün özlemindeyim bir yas günü gözlerindeyim kalitasını kır bu yelkenlerimin son şarkımın sözlerindeyim

Ferfecir

Hala dinlerim...

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.