Şimdi Ara

fenerliden objektif bir soru... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • GS'Lİ ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM SİZİN ADAM YİNE BAŞKAN OLDU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

GS'Lİ ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM SİZİN ADAM YİNE BAŞKAN OLDU

Eyvallah. Teşekkür ederiz. Kazanan biz olduk :)
  • MAA vizyon sahibi birisiydi onu isterdim tabiki ama Aziz Yıldırım çaresiz kalmasida beni mutlu ediyor gunahim kadar sevmiyorum kendisini.

Yanlış anlasilmasin amacım FB değil amacim o padidah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

hani fener bölümünde galatasaraylılar maa'ı destekliyor mevzusu dönüyor . azizde gs'nin adayı maa diyor . peki siz gs'li forumdaşlar oy hakkınız olsa kime oy verirdiniz .
    aziz'e mi , yoksa aydınlar'a mı

not:istemeyen arkadaşlar konuyu umarım dagıtmaz...

Tartismasiz Aziz yildirim.
    Ayrica Aziz yildirim giderse gene taraftarlar arasinda hic bir sey degismez Ali Sen varkende ondan öncede bu isler ayniydi.
    Fb takiminda Azizi istemeyen taraftar bölümününde sebebleri siyasi yaklasimlaridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

fenerbahce en buyuk avrupa basarilarini aziz yildirim doneminde yasamis, ekonomik olarak zaten ucmus gitmis, diger branslarla aziz yildirim ile ataga kalkmis her bransta inanilmaz bir gelisim ortaya konmus. en fazla sampiyonluk da aziz yildirim doneminde alinmis sanirim. ama neymis aziz yildirim 8 gs sampiyonlugu gormus bla bla.

Kızacak bir şey yok ki :) Ne güzel işte bütün cimbomlular Aziz'i destekliyor senin desteklediğin gibi bizde onu çok seviyoruz. Umarım sağlığı hep iyi olur 10 larca sene başkanınız olur.
  • Aziz Yıldırım
  • Darağacında da olsan son sözümüz Aziz Yıldırım. Seviyorum ben bu adamı, özellikle bize karşı nefreti, biz başarı kazandıkça tesadüf demesi, kudurduğu zaman etrafa salyalar saçarak saldırması, milyonlarca söz verip tutamaması, koca bir camiayı parmağında oynatması inanın çok hoşuma gidiyor. Böyle bir şebekten mahrum kalmayı asla istemem doğrusu. Ha bizde böyle bir adam başkan olur mu derseniz balına 1 dönem seçilse bile 2. dönem arkasına teneke bağlayarak postalarlar. UEFA yı kazandıran Faruk Süren bile kovulduktan sonra...
  • Tabiki Aziz Yıldırım
    MAA'dan da bi halt olmaz ama Aziz Y. fb başında oldukça kulübün burnu tezekten çıkmayacağını bildiğim için Aziz Yıldırıma oy verirdim,
    bu arada fb taraftarı çok sevdikleri Saran'ı Ali koç'u görsünler şu durumda eli taşın altına koymaktan kaçtılar şuanki fb rant kapısı değil yanaşmadılar bile ama Aziz Yıldırım mahkeme tarafından el çektirilsin tekrar Avrupada boy göstersin, kulüp şike söylemleirnden arınsın bakın nasıl çıkacaklar ortaya...
  • Test.
  • https://eksisozluk.com/ters-psikoloji--347733?a=nice

• Ben şahsen Aziz'i isterim.Bize katkısı olarak çok egolu bir insan hani nasıl diyim şuan Fenerbahçe çıkışta ama Aziz her an devreye girip her şeyi batırabilecek kapasiteye sahip.Yani iç karışıklık yaratabiliyor.Şuan bizim şampiyonluk yarışına girmemiz için böyle bir şey olması gerek.Bu sizin için olumsuz etkisi.Olumlu etkisi ise kimse Aziz Yıldırım kadar finansal destek sağlayamaz adam para basıyor.Fenerbahçe bir oyuncuyu istese hiç bir zaman para sıkıntısı çekmemiştir.Örneğin Alper ne kadar istedilerse verdiler.Galatasaray aylardır istemesine rağmen beş kuruş yukarı çıkmadı,Melo'nun kattığı katkı yanında bonservisini alamadık.Son gün kiraladılar(geçen sezon.)Diyeceğim o ki Aziz Yıldırım sadece Transfer konusunda iyi bence.Yönetim anlayışı sıfır.Her an takımı batırabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sho-ryu-ken

Darağacında da olsan son sözümüz Aziz Yıldırım. Seviyorum ben bu adamı, özellikle bize karşı nefreti, biz başarı kazandıkça tesadüf demesi, kudurduğu zaman etrafa salyalar saçarak saldırması, milyonlarca söz verip tutamaması, koca bir camiayı parmağında oynatması inanın çok hoşuma gidiyor. Böyle bir şebekten mahrum kalmayı asla istemem doğrusu. Ha bizde böyle bir adam başkan olur mu derseniz balına 1 dönem seçilse bile 2. dönem arkasına teneke bağlayarak postalarlar. UEFA yı kazandıran Faruk Süren bile kovulduktan sonra...

biraz derinlere inip Faruk Sürenin neden indirildiğini araştırdınmı?
  • trollemeden samimi bir şekilde söylüyorum, azizin seçilmesini istedim ve seçildi iyimi olur kötümü olur bilmiyorum.

maa'ın hem malum tarafa yakınlığı hemde süper final ile ilgili yaptığı açıklamadan sonra tiksindim heriften.. hiç değilse aziz böyle şeyleri yapınca açık açık yapıyor bu herif gizli gizli sinsice daha neler çevirmiştir bilemiyorum fener başkan adayı olunca seçim vaadi olarak kullandı 2 yıl sonra anca öyle öğrendik işin aslını.

aslında maa ve aziz'in birbirinden pek bir farkı yok ama aziz yinede kötünün iyisiydi ve onun başkanlığında yaptığı fevrilikler ve hatalardan dolayı çok şampiyonluk yaşadık onun için destekledim. ayrıca koskoca fenerbahçenin ikisinden başka adam gibi başkan adayı çıkartamaması da ayrı bir sorunsal ama onu siz fenerliler kendi aranızda zaten tartışıyorsunuz bizi ilgilendirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Ben şahsen Aziz'i isterim.Bize katkısı olarak çok egolu bir insan hani nasıl diyim şuan Fenerbahçe çıkışta ama Aziz her an devreye girip her şeyi batırabilecek kapasiteye sahip.Yani iç karışıklık yaratabiliyor.Şuan bizim şampiyonluk yarışına girmemiz için böyle bir şey olması gerek.Bu sizin için olumsuz etkisi.Olumlu etkisi ise kimse Aziz Yıldırım kadar finansal destek sağlayamaz adam para basıyor.Fenerbahçe bir oyuncuyu istese hiç bir zaman para sıkıntısı çekmemiştir.Örneğin Alper ne kadar istedilerse verdiler.Galatasaray aylardır istemesine rağmen beş kuruş yukarı çıkmadı,Melo'nun kattığı katkı yanında bonservisini alamadık.Son gün kiraladılar(geçen sezon.)Diyeceğim o ki Aziz Yıldırım sadece Transfer konusunda iyi bence.Yönetim anlayışı sıfır.Her an takımı batırabilir.

Asıl, her an devreye girip ortalık karıştırıp, iç karışıklık çıkartacak olan bir varsa o da sizin başkanınızdır. Dönüp de bir şu anki halinize baksanıza ikiye bölündünüz. 2 sene üst üste her şey iyi gidince başkanınıza rahat battı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

quote:

Ben şahsen Aziz'i isterim.Bize katkısı olarak çok egolu bir insan hani nasıl diyim şuan Fenerbahçe çıkışta ama Aziz her an devreye girip her şeyi batırabilecek kapasiteye sahip.Yani iç karışıklık yaratabiliyor.Şuan bizim şampiyonluk yarışına girmemiz için böyle bir şey olması gerek.Bu sizin için olumsuz etkisi.Olumlu etkisi ise kimse Aziz Yıldırım kadar finansal destek sağlayamaz adam para basıyor.Fenerbahçe bir oyuncuyu istese hiç bir zaman para sıkıntısı çekmemiştir.Örneğin Alper ne kadar istedilerse verdiler.Galatasaray aylardır istemesine rağmen beş kuruş yukarı çıkmadı,Melo'nun kattığı katkı yanında bonservisini alamadık.Son gün kiraladılar(geçen sezon.)Diyeceğim o ki Aziz Yıldırım sadece Transfer konusunda iyi bence.Yönetim anlayışı sıfır.Her an takımı batırabilir.

Asıl, her an devreye girip ortalık karıştırıp, iç karışıklık çıkartacak olan bir varsa o da sizin başkanınızdır. Dönüp de bir şu anki halinize baksanıza ikiye bölündünüz. 2 sene üst üste her şey iyi gidince başkanınıza rahat battı.

arkadaşım cahil misin? Ben aziz yıldırımı kötülemek için yazmadım aziz ile maa karşılaştırdım.lütfen biraz düşününüz LÜTFEN...

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsTolga

Ben Aziz Yıldırım'a verirdim. Çünkü;
    6 Lig,
    1 Uefa,
    1 Uefa Süper Kupası,
    2 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
     fenerliden objektif bir soru...

Metin Oktay ve Aziz'i aynı karede görmek mide bulandırıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

quote:

3 yıldır gördüğümüz adamla 10 küsür yıldır gördüğümüz adamı ne kadar akıl dolu ve mantıklı karşılaştırmışsın

• aziz yıldırıma verirdim bizim için daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkiside beş para etmez. Fenerliler daha iyi bir başkan çıkartmalılar. Kısacası oyum boş..
  • bana diceklerki aziz başkan olursa gs cl şampiyonluğunu görecek yine maa derim okadar nefret ediyorum bu şahıstan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.