Şimdi Ara

FENERİN FORVETİ YOK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
5.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan kişi Burak fanboyu biridir. Sowa çamur atmasına ben şaşırmıyorum. Bilginize.
  • Emenike forvet değilki baya bildiğin kanat. Sow'u o müthiş bacaklarını o tekniği o süratini en iyi şekilde kanatta kullanabilirsin.
    Webo ise seviyesi belli ama gerçekten burak tipi bir oyuncu yani 1 tane forvetiniz var.
  • Onu bunu bilmemde Almedia da iyi topçu yalnız, Fenerde olmasını isterdim. Ama biizm zenciler yeter abiiii
  • Bugun ersun hoca 4 ünüde almış ne yapıyosa anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerde Forvet yok ama 5 maçta 15 gol attık? İlginç bir teori olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: butcher1907

Bugun ersun hoca 4 ünüde almış ne yapıyosa anlamadım

Aradan üçlü seçer birini yedeğe oturtur skor sıkışırsa ya da üçlüden biri kötü oynarsa onu sokar herhalde.Malum yedek yerli hücumcumuz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

quote:

Aradan üçlü seçer birini yedeğe oturtur skor sıkışırsa ya da üçlüden biri kötü oynarsa onu sokar herhalde.Malum yedek yerli hücumcumuz yok.

İki forvet daha iyi olmaz mı?

• quote:

quote:

quote:

Hep üçlü oynuyoruz işte niye fanteziye girsin hoca.Pek sanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hep üçlü oynuyoruz işte niye fanteziye girsin hoca.Pek sanmıyorum.

O da doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Arkadaşlar lütfen yanlış anlaşılmasın!bana göre fb nin forveti yok.Var ama yok.Aylardan beri söylüyorum bana göre kim ne desin Sow ve Webo (birbirinden aman aman farkları yok sow bir tık iyi olabilir)Fb nin gol yükünü çekebilecek oyuncular asla değiller.emenikeyi de izleyip göreceğiz.Kalibreleri ve kaliteleri bunun için yetmez ,yetmiyor.Hep söylüyorum bir forvet pozisyonunu kendi hazırlar.Sürekli sağa sola arkaya deplase olur.Burada işte kalite ve kapasite ortaya çıkıyor.Kaliteli hızlı atik ve çevik golcüler tutulamazlar markajları çok zordur ve sürekli pozisyona girerler.Yani sizin söylediğiniz ''Sow' a top gelimiyor yeaaa''saçmalıktan ve kuruntudan başka bişey değil.Top gelmiyorsa gelsin abi top alsın kaçsın boş alanlara kaçtı önü bomboştu da pas mı atılmadı?Zor maçlarda zor defanslara karşı Sow kaybolup gitmiş ayağına doğru düzgün top bile değmemiştir.İşte bu noktada Fb nin forveti yok.Tabi abartmak göklere çıkarmak sizin elinizde.Gönlünüzce kendiniz çalıp kendiniz oynayabilirsiniz.

Son goruslerini alabilir miyiz

• Bu forvetsizlik bizi öldürecek
  • Devre arasında acilen forvet almalıyız! Rezalete bak attığımız 28 golün 20'sini forvetlerimiz atmış! Burak veya Umut bizde olsaydır şimdiye 50 golümüz olmuştu. Yazıklar olsun ERSUN İSTİFA!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

FENERİN FORVETİ YOK

Başlığı açan arkadaş lütfen futboldan uzakdur. En azından türk futbolundan uzak dur.

• Saçma sapan birinin yazdığı saçma sapan şeylerden dolayı ne cevaplar yazılmış. Böyle gereksiz kişilerle uğraşmayın vaktinize yazık. Adamda ne acısı varsa ard arda 10 tane mesaj atmış Sow'u kötülemek için. Gören de dünyanın en kötü forveti sanacak. İyi ki varsın SOW, seni seviyoruz
  • Dunyada karma takim kurulsa forvete burak yilmazi koyarlar demis:D kale arkasina top toplayici diye koyarlar

• bu konuyu açan adam şimdi köprü altında tiner çekiyo
  • biraz matematik

12 maç 28 gol
    ortalama 2.33
    anlaşılır hali her 3 maçta 7 gol

forvetler bunların 20 sini atmış
    yani
    forvetlerimiz maç başına 1.4 gol atmış
    anlaşılır hali 2 maçta 3 gol gibi

üstelik rotasyon yapılan 4 lü forvette durum bu

dünyada bu orana sahip takım varmı acaba?

konuyu açan arkadaşa hayırlı işler diyelim hatrını soralım değilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sow için söylenen ve yazılanlara sadece gülüyorum. Adam esas mevkisinde oynamıyor oynasa şimdi yazdıklarınızı yazamazdınız.

Deivid'i yediler ama Sow'u yedirmeyiz. Deivid 3 sene oynadı sadece 1 sezon esas yerinde oynadı adam Cl liginde takımı çeyrek finale çıkardı. Sow esas yerinde oynasa neler neler yapacak. Unutmadan Sow için gecen sene dizinden sakat futbol hayatı bitti deniyordu. Sezon sonunda esas mevkisinde oynamamasına rağmen 15 gol attı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.