Şimdi Ara

FENERİN FORVETİ YOK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
5.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yetersiz veya değil sen neden kendini bu kadar kastın.Sorun bizim sorunumuz neticede.
  • Geçen sezon Sow attığı 15 golude kendi çabasıyla attı nerdeyse adama savunma arkasına top oynayan yok + sol açık oynadığı halde attı Burag'ın yakaladığı pozisyonları Sow yakalasaydı geçen sezon gol sayısı 25-30 olurdu.
  • sow bir tık önde den sonrasini okumayanlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenemediğiniz forvetlerimizin arkasında sizin Burak'a olduğu gibi destek veren bir ortasaha olsa gol rekoru kırarlar.
  • Sow için söylenenlere bakalım

1-Adam gereken desteği alamıyor

Asla böyle bişey yok futbol takım oyunudur fb nin özellikle geçen yıl bana göre özellikle zor maçlarda ve ligin 2. yarısında makina gibi işleyen pozisyon vermeyen bir takımı vardı ve gol atamıyordu fb.iLk mesajda bunu yazdım atla deve değil futbol basit mantık basit bir oyun.BİR FORVETİN TOP ALMASI ÖNEMLİ AMA TOP ALMASI İÇİN DEVAMLI HAREKET HALİNDE DEVAMLI SAĞA SOLA İLERİYE DEPLASE OLMASI KAÇMASI SURETİYLE POZİSYONUNU KENDİ HAZIRLAMASI LAZIM.yANİ TOP ALMIYOR DİYE BİŞEY YOK TOP ALMAYA GÜCÜ VE KAPASİTESİ YETMİYOR DİYELİM.KURBAĞA GİBİ BEKLERSEN TOP ALAMAZSIN.Orta sahadan sürekli top beklemez forvet.Burak ın orta sahadan kaleye fuleli ve uzun adımlarla koşarak attığı attırdığı kaç tane gol var.Bu direk mi kule mi ilerde beklesin orta saha sürekli oraya top yağdırsın?Böyle bişey yok.

2-Tek Forvet Oynuyoruz 4-4-2 oynasak böyle olmazdı

Hayır efendim tek forvet genelde pek çok takım tek forvet oynuyor ve bu şekilde geliyor şampiyonluklar kupalar.

3-Sow gs de olsa 25 gl atardı

Sow gs de olsa değil kadroya 18 e bile giremez Gs elindekileri yolluyor zaten.Drogba nın tecrübesi ve birikimi adı duruşu yeter.Burak ise şu an dünyanın en iyi 3-5 forvetinden birisi.Avrupa karması bir ilk 11 yapılsa forvete Ronaldo,Lewandowski veya Burak tan birisi yazılır.Umut Bulut oynamıyor/veya oynama imkanı bulamıyor diye şahsen çok üzülüyorum.Çok hırslı Fuleli sprinter ve baskı da yapıyor.

Bu maddeler uzar gider.Ama anlşılabileceğimi zannetmiyorum anlayanlara teşekkür ediyorum.Kendilerini avutanlar kendileri çalıp kendileri oynamaya devam etsinler biz de forvetsiz Fb yi izlemeye devam edelim.

• O Webo'dan bi tık önde dediğin forvet son 2 sezonun pozisyon/gol oranı konusunda girdiği pozisyonları affetmeyen Higuain,Ronaldo ve Messi ile kafa kafaya yarışıyor haberin olsun trol.
    Arkasında adam gibi destek veren savunma-ortasaha olsa çılgın atarsın buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19o7_

O Webo'dan bi tık önde dediğin forvet son 2 sezonun pozisyon/gol oranı konusunda girdiği pozisyonları affetmeyen Higuain,Ronaldo ve Messi ile kafa kafaya yarışıyor haberin olsun trol.
    Arkasında adam gibi destek veren savunma-ortasaha olsa çılgın atarsın buralarda.

Ulan medam öyle bu sene bakalım Webo mu Sow mu başarılı olacak eşit maç oynayacaklarsa Ben Webo diyorum var mısın iddiaya ?Bütün forum şahittir.Hatta bunu resmiyete nasıl dökebiliriz onu da araştıralım.Bişeyler bulunsun herşeyine iddiaya varım.Pozisyona giremiyor ki adam marhkajda boğulup ezilip silinip gidiyor.manisaya ,sarıyere de bir kaç tane giriyor ve atıyor.
  • okumayin sacmalamis burak sadece bitiricilik olarak sowdan ustundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zokoko41-

Geçen sezon Sow attığı 15 golude kendi çabasıyla attı nerdeyse adama savunma arkasına top oynayan yok + sol açık oynadığı halde attı Burag'ın yakaladığı pozisyonları Sow yakalasaydı geçen sezon gol sayısı 25-30 olurdu.

Sen onun hesabını yapacağına webo geçen yıl sene başında gelseydi ligimizde oynayan lua lua sivasspordaki eneramo ,kasımpaşadaki kalou uche fb de olsaydı kaç gol atardı onun hesabını yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

Ben her zaman demişimdir. Burak yılmaz, Sow, Emenike filan bunlar çöp forwetler. Anca Manisa spora gol atarlar.

/>

Devamını biliyorsun

turizm patladı zannetmiştim ama ses buradan gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

quote:

O Webo'dan bi tık önde dediğin forvet son 2 sezonun pozisyon/gol oranı konusunda girdiği pozisyonları affetmeyen Higuain,Ronaldo ve Messi ile kafa kafaya yarışıyor haberin olsun trol.

Ulan medam öyle bu sene bakalım Webo mu Sow mu başarılı olacak eşit maç oynayacaklarsa Ben Webo diyorum var mısın iddiaya ?Bütün forum şahittir.Hatta bunu resmiyete nasıl dökebiliriz onu da araştıralım.Bişeyler bulunsun herşeyine iddiaya varım.Pozisyona giremiyor ki adam marhkajda boğulup ezilip silinip gidiyor.manisaya ,sarıyere de bir kaç tane giriyor ve atıyor.

Haddini bil önce. Ulan falan hayrola ?
    Daha insanlarla insanca konuşmayı beceremiyorken kalkıp burada yok iddia yok resmiyet gibi kelimeleri bırak.
    Futbolu sadece gol sanan insanlarla bu konuları tartışmayada gerek yok. Birşey yazarsan cevap alamayacaksın benden haberin olsun şimdiden.

• quote:

buda sacmalamis sow bitiriciligi cok iyi olan bi forvet degil.

• Webo bbu sene Sow dan daha başarılı olacak her türlü iddiatya varım kazanan kaybedene Sarar dan takım elbise alsın.Eğer kaybedersem almazsam şerefsizim haysiyetsiz olayım iş yerimi ve bütün adresimi verebilirim.
  • quote:

Webo bbu sene Sow dan daha başarılı olacak her türlü iddiatya varım kazanan kaybedene Sarar dan takım elbise alsın.Eğer kaybedersem almazsam şerefsizim haysiyetsiz olayım iş yerimi ve bütün adresimi verebilirim.

Yaza düğün mü var.

Başarı kriterlerini bir dök bakalım açık olarak. BAna da bir takım lazım. İşime gelirse değerlendirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHDDTD

quote:

Sow 'da bitiricilik mi yok? asişasfşlfasişgkh
  • quote:

quote:

quote:

Haddini bil önce. Ulan falan hayrola ?
    Daha insanlarla insanca konuşmayı beceremiyorken kalkıp burada yok iddia yok resmiyet gibi kelimeleri bırak.
    Futbolu sadece gol sanan insanlarla bu konuları tartışmayada gerek yok. Birşey yazarsan cevap alamayacaksın benden haberin olsun şimdiden.

Sen Trol derken iyi değil mi?İnsanca yazdım sen trol dedin altından kalkamayacağım lafı etmeyeceksin o zaman!Golcü gol atmayacak ta ne yapacak ?Uygun ani bekleyecek markajcısını uyutup veya ondan daha çevik ve hızlı olup topu en kısa sürede rakip filelere yollayacak bunu bilmiyorsan zaten yazmana da gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: EDDIEDz

quote:

quote:

Bitiricilik diye bişey yok bu da forumlarda savsaklanan ve oluşan saçma sapan bir tabirdir.O dönemler Tanju Çolak Feyyaz zamanlarında kaldı.Golcü pozisyon almalı pozisyon bulmalı ve pozisyona girmeli ne kadar çok girerse maçın gelmesi ve kazanılması oranı o kadar artar.Her topu gol yapan biri daha üretilmedi gol elbette kaçar ama birinde olmazsa öbüründe olur.

• @quatrros
    Yazmayacaktım ama;
    1-Ulan kelimesi ile Trol arasında bence çok büyük fark var.
    2-Evet ben golcü nasıl olur bilmiyorum,teşekkür ederim nadir bilgilerinle bilgilendirdiğin için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zokoko41-

Geçen sezon Sow attığı 15 golude kendi çabasıyla attı nerdeyse adama savunma arkasına top oynayan yok + sol açık oynadığı halde attı Burag'ın yakaladığı pozisyonları Sow yakalasaydı geçen sezon gol sayısı 25-30 olurdu.

Sen onun hesabını yapacağına webo geçen yıl sene başında gelseydi ligimizde oynayan lua lua sivasspordaki eneramo ,kasımpaşadaki kalou uche fb de olsaydı kaç gol atardı onun hesabını yap

Cevap?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDDIEDz

quote:

quote:

Yok demedim bitiriciligi ust seviye degil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.