Şimdi Ara

Feneride görelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzonda bi numara yokuş meğer.Klasik Şenol hoca olayı yani iyi top oyna gol yollarında tıkan.Bakalım milyon dolarlık bebekler ne yapacak.İnşallah onlarda yüzümüzü kara çıkartmaz..

• İnşallan fenerbahçe başarılı olurda avrupaya giden takımların sayısı artar.
  • walla bizimde dileğimiz öyle.ben şahsen koyu bir galatasaraylıyım. ama neden bizim ülkenin takımı gidip oralarda rezil olsun dimi yani.zamanında onlar bize destek vermedi ama ben şahsen destekliyorum onları yafffff.
  • sen eğer galatasaraylıysan git kendi takımınla ilgilen...git galatasarayı gör git onun maçlarını bekle...
    biz kendi takımızı görürüz gösteririz...herkezden çokta destekleriz...
  •  Feneride görelim
  • Yaw şu galatasaray lılar nasıl bir insan ayıp bu yaptığnız ilki bir uefa kuhpası aldınız bunu nla övünüp duruyorsunuz. Yaw millete laf atacağınıza gidin topunuzu oynayın böyle cevap verin.
  • yawww bırakın dalkavukluk yapmayı.neymiş kendisi desteklermiş.git tutmayalım seni.hem ayıbı da sizden öğrenicez.lan iyilikte yaramıyo yol yordam bilmiyonuz gösteriyoruz iyilikte yaramıyo...
  • neyin yolunu gösterecen bana pardon...ne iyiliği herkez kendi takımını düşünsün çok mu eminsin galatasarayınının uefa da gene çok başarılı olacağındandan herşeyi geçtin şimdide feneri görelim diye topic açıyorsun...neyin iyiliği bu...biz takımımızı destekliyoruz merak etme 100. yılında 8 bin kişiye oynayan takım değiliz biz!!boşuna dememişler sorun senin tohumunda diye....
    quote:

Orjinalden alıntı: be cool

yawww bırakın dalkavukluk yapmayı.neymiş kendisi desteklermiş.git tutmayalım seni.hem ayıbı da sizden öğrenicez.lan iyilikte yaramıyo yol yordam bilmiyonuz gösteriyoruz iyilikte yaramıyo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrfb

neyin yolunu gösterecen bana pardon...ne iyiliği herkez kendi takımını düşünsün çok mu eminsin galatasarayınının uefa da gene çok başarılı olacağındandan herşeyi geçtin şimdide feneri görelim diye topic açıyorsun...neyin iyiliği bu...biz takımımızı destekliyoruz merak etme 100. yılında 8 bin kişiye oynayan takım değiliz biz!!boşuna dememişler sorun senin tohumunda diye....
    quote:

yawww bırakın dalkavukluk yapmayı.neymiş kendisi desteklermiş.git tutmayalım seni.hem ayıbı da sizden öğrenicez.lan iyilikte yaramıyo yol yordam bilmiyonuz gösteriyoruz iyilikte yaramıyo...

• Bekleyin ve GÖRÜN ...
  • bence boşa konuşuyoruz.sen zaten takımına güvensen böyle konuşmazsın.hem ben ilk mesajda feneride görücez dedim.en güzel mesajıda olayı bağlamak üzere pazzo yazdı bekleyelim ve görelim.tabii midemiz kaldırırsa......
  • yaww arkadaşım hatta ne arkadaşıya ulan dallama ne geriyosun ortamı yok milyon dolarlık bebeklermiş tabi anlıyoruz sizi kıçınıza don bile alamıyosunuz sonrada ben destekliyorum bu cümlelerinden sonra nası destek olduğun ortada adamı sinir etmeyin
    quote:

Trabzonda bi numara yokuş meğer.Klasik Şenol hoca olayı yani iyi top oyna gol yollarında tıkan.Bakalım milyon dolarlık bebekler ne yapacak.İnşallah onlarda yüzümüzü kara çıkartmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novamax12 -- 4 Ağustos 2005, 10:29:51 >

• Feneride görecekmiş.
    UEFA'da GS'da var BJK'da var. Hadi bakalım git sen onları gör.
    Biz FB'yi görürüzde desdekleriz de.
  • yaww ben de kötü bişey demiyorumki. görelim diyorum.siz olayları farklı boyuta taşıyorsunuz.
    paranoyak olmayalım
  • bişe dememişmiş senin ne demek istediğini biz gayet açık anladık şimdi safım numaralarına yatma git sen gs ile ilgilen zaten milletin siniri tepesinde adi bi takıma yenilmişiz sen burda sağa sola sataşıyon kınıyorum seni
    quote:

yaww ben de kötü bişey demiyorumki. görelim diyorum.siz olayları farklı boyuta taşıyorsunuz.
    paranoyak olmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |LeGenD| -- 4 Ağustos 2005, 10:46:07 >
  • quote:

bence boşa konuşuyoruz.sen zaten takımına güvensen böyle konuşmazsın.hem ben ilk mesajda feneride görücez dedim.en güzel mesajıda olayı bağlamak üzere pazzo yazdı bekleyelim ve görelim.tabii midemiz kaldırırsa......

Benim yazdığımı yanlış almışsın be cool.

Bekleyin ve GÖRÜN (--> FenerBahçe düşmanları)

• fener bu sene bütün takımlardan iyi yutamayacagınız laflar konuşmayın bence..
    zaten konuştuğunuz tek bişey var uefa kupası
    fener bu sene uefa kupasını alırsa ( inşallaha olur ) ozaman ne konuşacaksınız..
  • bak halil kardeş ne güzel diyor...
    adi bir takıma YENİLMİŞİZ...
    BİZDEN bahsediyor...biz fenerbahçeliyiz ama genede bizden bahsediyor...
    neden bu duyguyu anlayamassınız işte...
    paranoyak olan sensin dün akşam eminim senin gibi birisi salyalarını saçarak sevinmiştir trabzonun mağlubiyetine...kendini hala avrupa fatihi taraftarı sanan taraftar!!
    quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

bişe dememişmiş senin ne demek istediğini biz gayet açık anladık şimdi safım numaralarına yatma git sen gs ile ilgilen zaten milletin siniri tepesinde adi bi takıma yenilmişiz sen burda sağa sola sataşıyon kınıyorum seni
    quote:

yaww ben de kötü bişey demiyorumki. görelim diyorum.siz olayları farklı boyuta taşıyorsunuz.
    paranoyak olmayalım

• Fenerin neyini görmek istiyormuş arkadaş...
    Fenerbahce, sizin görmek istediğiniz kısımlarını geçen yılın 33. haftası kadıköyde size gösterdi...
    Şimdilik bununla idare edin...
    Bu yılda hiç görmediğiniz kısımlarını gösterecez..
    Sabredin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishcanter -- 4 Ağustos 2005, 11:02:36 >
  • quote:

Trabzonda bi numara yokuş meğer.Klasik Şenol hoca olayı yani iyi top oyna gol yollarında tıkan.Bakalım milyon dolarlık bebekler ne yapacak.İnşallah onlarda yüzümüzü kara çıkartmaz..

Yazdıklarına bakıyorum da bu üslupla konuşmaya devam edeceksen seni bu forumda görmek istemiyoruz.Önce laflarına bi çeki düzen ver

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.