Şimdi Ara

FENERBAHÇEM SKORA YAZDI (A)lex (N)obre (A)nelka... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: chiller

birde bize diyonuz baydınız diye... eski defterleri karıştıralımmı illa he!

eski defter yeni defter... bana laf söyleyeceksen önce mazini temizle öyle çık karşıma
  • Tuncay
    Ortega
    Serhat
    Tahres
    Ceyhun
    Umit

FENERBAHÇEM SKORA YAZDI (A)lex (N)obre (A)nelka...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kfysayk -- 25 Eylül 2005, 15:48:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: çerkez

Abi adamların sesi soluğu kesildi. Şimdi harıl harıl bi şeyler arıyolardır Ben şu resmi koyacam gene. Böyle başlık açmışlar, kendileri kaşınmışlar

yaw bizim gese ile aramızdaki atışmalara bejekeliler neden karışıyo ben onu anlamıom? fb-gs gibi rekabet icinde oldukları bir spor kulübü yok ondan heralde... bence bejeke kendine malmöyü derbi rakibi olarak secmeli... su ana kadar malmönün bejekeye ezici bir üstünlüğü var derbilerde.. ama o zaman iş derbilikten cıkar.. derbi dediğin biraz rekabet yaratmalı.. dimi ama

• hiç kusura bakmayın ama bu tip bağdaştırmaları yapan insanların olduğunu görünce baya üzülüyorum.

ortada başka konuşulacak konu yokmuş gibi oyuncuların baş harflerinen mana çıkarmaya çalışyosunuz.
    Acırım halinize.....

Şehit Anaları Gib Bİ Kavramı Kendi Propagandanızı Yapmak İçin Kullanmanızda Başka bi Olay Zaten....
  • Artık düzen değişti. Şimdi ANELKA zamanı !! ANELKA geri döndü. Efsane geri döndü. Fenerbahçeyi artık kimse tutamaz. FENERBAHCE CHAMPION sizi temin ederim ki....................

• Maçı dün izledim. Lakin Fb hala takım oyunu oynayamıyor. Bireysel yetenekler götürüyor ama Avrupa' da olmuyor bu iş. Elin Avrupalısı kesiyor bu yetenekleri. Biraz daha takım oyununu geliştirmesi gerekir Fb bence. Kayseride fena oynamadı ama Kamber kişisi Fbli gibi oynayıp Fbyi öne geçirecek olan fırsatı verdi. İlk yarıda verilmeyen penaltıyıda bu arkadaş yapmıştı. Fb umarım Avrupada daha iyi futbol oynar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinhostyle

quote:

Abi adamların sesi soluğu kesildi. Şimdi harıl harıl bi şeyler arıyolardır Ben şu resmi koyacam gene. Böyle başlık açmışlar, kendileri kaşınmışlar

yaw bizim gese ile aramızdaki atışmalara bejekeliler neden karışıyo ben onu anlamıom?...

Arkadaşım konu rekabet değil, küfür. Tabi anlayış damarlarında tıkanıklık yoksa ya da "kompleks" sahibi değilsen hemen anlaman lazımdı.Ayrıca çok konuacağına Beşiktaş ile arandaki ezeli rekabete bir bak, gerçekler acıdır

Siz şimdi gs ye küfür edince saylanmaz mı oluyo o, ben onu anlamadım. Gerçi bunu bir fb li deyince pek şaşırmıyorum ama...

• onun için topic vardı git orda yaz ne yazıcaksan acın büyükkü fb nin galip geldiği topicte yazıosunbukadarda olmaz anelka tanıosunus dimi buda zenciseversiniz siztekniks sen izlemişindir maçı nası zevklimidi anelkayı beendinmi golleri nası buldun bu konu hakkındaki yorumlarınızıda alırsak seviniriz,çerkez sende katılabilirsin bize

• tohum için yazın hoca.
    onun için kimlerin gol atması lazım onu yazın.
    geçin bu işleri.
  • beşiktaşı görüoruzz ankara yolları taşlı
    quote:

quote:

quote:

yaw bizim gese ile aramızdaki atışmalara bejekeliler neden karışıyo ben onu anlamıom?...

Arkadaşım konu rekabet değil, küfür. Tabi anlayış damarlarında tıkanıklık yoksa ya da "kompleks" sahibi değilsen hemen anlaman lazımdı.Ayrıca çok konuacağına Beşiktaş ile arandaki ezeli rekabete bir bak, gerçekler acıdır

Siz şimdi gs ye küfür edince saylanmaz mı oluyo o, ben onu anlamadım. Gerçi bunu bir fb li deyince pek şaşırmıyorum ama...

• quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Maçı dün izledim. Lakin Fb hala takım oyunu oynayamıyor. Bireysel yetenekler götürüyor ama Avrupa' da olmuyor bu iş. Elin Avrupalısı kesiyor bu yetenekleri. Biraz daha takım oyununu geliştirmesi gerekir Fb bence. Kayseride fena oynamadı ama Kamber kişisi Fbli gibi oynayıp Fbyi öne geçirecek olan fırsatı verdi. İlk yarıda verilmeyen penaltıyıda bu arkadaş yapmıştı. Fb umarım Avrupada daha iyi futbol oynar.

abi bu maçta da takım oyunu oynamıyo dedin ya ben daha ne diyeyim.
    bi takımın takım oyunu oynaması nasıl oluyo bi açıklarmısın?

frikik dışında gollerin hangisi bireysel yetenekle atılmış?topla oynama süresine,atılan şuta,isabetli pas oranına bakarsan takım olarak fb nin iyi işler yaptığını görürsün.kaldı ki oyun içinde her türlü kombinasyonu da denedi fb;arada sırada kanada indi,ortadan geldi uzaktan şut çekti.

yani bi takımın başka ne yapması gerekiyo bilemiyorum

hani defansı hala güven vermiyo desen anlayacam....

• zaten oyunu çözende Alexin frikik golüydü.
    o gol olmasa maç berabere bitebilirdi çünkü Kayseri oyun sistemini gol yememek üzerine kurmuş o maçta...
  • quote:

Orjinalden alıntı: novamax12

beşiktaşı görüoruzz ankara yolları taşlı
    quote:

quote:

quote:

Ancak böyle saçma bir yanıt verilebilirdi buna

ilkerinanç kardeşim, öyle "tohum hakkında yazın" falan deme. Bak böyle zorlayınca kendilerini kabız oluyolar. Yoksa basür mü

• quote:

Orjinalden alıntı: mtc_0912

KİMİNİN RÜYASI....KİMİNİN KÂBUSU....

Fernando Alonso

deermişim

• basür olan sensin kabızda yedikleriniz çıkmıyo işte zorlama fazla bence
  • forumda topu topu 2-3 fenerli var abidik gubidik başlıklar açar, ağızlarının payını verdiğimizdede böyle aklazekaya muhtaç yanıtlar verirler, tebrik ettim nova full zekasın yine bugece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 25 Eylül 2005, 22:00:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: novamax12

basür olan sensin kabızda yedikleriniz çıkmıyo işte zorlama fazla bence

işte hala devam ediyor

zorlama kardeşim, o kendiliğinden çıkar. yırtacan şimdi
  • quote:

quote:

quote:

al sana bir resim daha yarın öbür gün fenere koz olarak kullanırsın.Daha istersen bolca var.....

Ama bizde bitti artık anaya küfür geçmişte kaldı sizdede bittiyse problem yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kfysayk -- 26 Eylül 2005, 9:28:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

Maçı dün izledim. Lakin Fb hala takım oyunu oynayamıyor. Bireysel yetenekler götürüyor ama Avrupa' da olmuyor bu iş. Elin Avrupalısı kesiyor bu yetenekleri. Biraz daha takım oyununu geliştirmesi gerekir Fb bence. Kayseride fena oynamadı ama Kamber kişisi Fbli gibi oynayıp Fbyi öne geçirecek olan fırsatı verdi. İlk yarıda verilmeyen penaltıyıda bu arkadaş yapmıştı. Fb umarım Avrupada daha iyi futbol oynar.

Senin takım oyunundan anladıgın nedir? yok yok şöyle sorayım: Senin futboldan anladıgın nedir?
    5dk lık özet görüntüleri izlemekle olmuyor bu işler aslanım.
    Yenilgiyi de kamber kişisine baglamuış arkadaş. napsın başka bir sebep yok ki

• Futboldan anayan arkadaşlarımın yorummları beni şaşırtıyor..FB demek takım oyunu oynamıyor? FB oynamıyor da kim oynuyor merak ediyorum?

Paniklemeyen , kesinlikle doldur boşalt yapmayan , top rakipte iken ne yapacagını bilen bir FB vardı Kayseri maçında..Volkan'a sadece bir tek şut geldi o kadar..KAyseri gol yemöemek için çıkmıştı Alex'in golüne kadar direndi..Direnci destekleyen Selcuk DERELİ'yi unutmamak lazım..8.dakikadaki penaltıyı görmeyen (art niyetli çünkü) adam sayesinde 70 dakika direnc sağladı Kayseri..Eğer 8.dakikada penaltı verilse Alex'in golü mutemelen 4 veya 5. gol olurdu..

Selcuk DERELİ; her zaman ki gibi klasını(!) konuşturdu..Kasti tekme atan aparkat falan deneyen kayserilileri göremedi..katarakt oldu o anlarda..Ama FB 'yi ne katı defans ne de Selçuk DERELİ durdurabildi..

İşin gercek yanı FB sezon başından beri en güzel toplarından birini oynadı ... Ve şu maçın aynısını PSV'ye oynasın PSV'yi de yener FB..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.