Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.802
Cevap
13
Favori
905.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOMASİNO

Merhaba,
    100. yılımıza girerken Donanımhaber'li Fenerbahçeliler olarak bundan böyle her türlü paylaşımımızı bu
    başlık altında yapacağız. Bu önemli sezonda Fenerbahçe'mizin en güzel başarılarına bu konuda
    şahitlik etmek dileyiğle.
    HAYIRLI OLSUN

***Gereksiz yere mesaj yazmayalım lütfen!

ARKADAŞLAR ALP YANARIN BU TOPİCİ AÇARKEN YAZDIĞI GİRİŞ MESAJI BAŞINDA 3 YILDIZ OLAN CÜMLEYE DİKKAT EDELİM VE ŞİMDİKİ HAREKETLERİYLE BU CÜMLE ARASINDAKİ ÇELİŞKİYİ MASAYA YATIRALIM

Hocam çok önemli bir noktaya değindin.
    Biz boşuna "alpyanar dışarı" demiyoruz.

alpyanar'a tepkiler çığ gibi büyüyor, ey Fenerbahçeli bu haklı eylemde yerini al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silencer01 -- 9 Kasım 2006; 20:39:53 >

• Burayı terketmeye karar verdim. Anlaşıldı ki burdan bana hayır yok. Topiğim size hedıye olsun. Sağlıcakla kalın.
  • güle güle.Allah iniş takımlarına zeval vermesin alp
  • iyiakşamlar arkadaşlar;

yarın bildiğiniz gibi 10 KASIM...
    ortak bir imza kullanacaz aslanların yuvasında sizlerde katılır iseniz çok güzel olur diye düşünüyorum..

iyiakşamlar...

edit:imla ...(w=v)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doors -- 10 Kasım 2006; 8:44:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Burayı terketmeye karar verdim. Anlaşıldı ki burdan bana hayır yok. Topiğim size hedıye olsun. Sağlıcakla kalın.

Yürüüü anca gidersin

Kaybolma bi yere sıkarım topuklarına

• quote:

Burayı terketmeye karar verdim. Anlaşıldı ki burdan bana hayır yok. Topiğim size hedıye olsun. Sağlıcakla kalın.

dur gitme sakın

dememi bekleme

• quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Yürüüü anca gidersin

Kaybolma bi yere sıkarım topuklarına

+1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoreco -- 10 Kasım 2006; 0:09:24 >

• selamlar...
    bir sorum olacak
    şimdi diyoruz ya bir gün herkez FENER BAHÇELİ olacak o günü tahmin edebilen varmı nezaman ?
    sorma sebebim arkadaşım GS lide abi nezaman olacaz diye soruyoda bana
    adam iice bıkmış yani
    teşekkürler
    kolay gele...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoreco -- 10 Kasım 2006; 0:03:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

iyiakşamlar arkadaşlar;

yarın bildiğiniz gibi 10 KASIM...
    ortak bir imza kullanacaz aslanların yuwasında sizlerde katılır iseniz çok güzel olur diye düşünüyorum..

iyiakşamlar...

Güzel düşünce
    Ben zaten ulu önderimizin resmini eklemeyi düşünüyordum. Siz eklemişsiniz banada katılmak düşer.
    Yalnız rica ediyorum alfabemizde "w" diye bir harf yoktur. Yazarken dikkat edelim.

Ben ekledim katılmak isteyenler

[center][image]http://img165.imageshack.us/img165/6203/imagestc3ks0.jpg[/image][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 10 Kasım 2006; 0:56:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Mr. Zico yavaş yavaş gözüme girmeye başladın. Takımı daha da iyi seviyelere getir bakalım. Bizde seni ve takımı alkışlayalım..

Evet katılıyorum.
    Aydın örs ede yüklensekte bir zamanlar bize koraç kupasını kazandıran meşhur alan savunmasının bu devirde uymadığını anlayabilse Gerçi kadroda yetersiz tamamiyle Aydın hocaya yüklenmek doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 10 Kasım 2006; 2:34:22 >
  • İmzayı ben de ekledim. Teşekkürler.
  • Öncelikle herkese S.A.

Günaydın..

Nihayet. Aylarca süren hummalı çalışmalarımızın emeğini aldık..

Alp yolun kapalı olsun yürürken ayağın taşlara sopalara takılsın. Kafana ebegümeci saksıları düşsün..

Bakma öyle arkandan su falan dökecek değiliz. Hadi daha ne duruyorsun. Çık dışarı..

Arkadaşlar Yanlız Alp yapacağını yine yaptı. Bizim çok mutlu çok sevinçli olabileceğimiz bir günü Atamızın vefat tarihine getirdi.

Bugün üzülelim li sevinelim mi ikilem de kaldık..

quote:

• günaydın arkadaşlar

Atam seni saygıyla anıyoruz
  • Merhaba arkadaşlar,

Atamızı andığımız bu günde, kurduğu Cumhuriyetin bir kurumundaki manzarayı sizlerle paylaşmak istedim.

FENERBAHÇELİLER

"Rahat uyu" demek isterdim Atam.
  • HERKESE SELAM AMMA CEZA ALDIMYAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: The LeGenD ReTuRNeD

günaydın arkadaşlar

Atam seni saygıyla anıyoruz

GÜNAYDIN
  • Beni görmek demek ille yüzümü görmek demek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız kâfidir..
    Mustafa Kemal Atatürk
  • quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

Merhaba arkadaşlar,

Atamızı andığımız bu günde, kurduğu Cumhuriyetin bir kurumundaki manzarayı sizlerle paylaşmak istedim.

FENERBAHÇELİLER

"Rahat uyu" demek isterdim Atam.

hey gidim hey zihniyete bak.bare gişeler arasında bi kaç metre fark olsaydı.atamızın kemikleri sızlardı bu görüntüleri görse.EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK.
  • Arkadaşlar sizlere bir şey söylemek istiyorum..

Son günlerde Alp hocam'a biraz fazla yüklendik gibi geldi bana..
    Ne kadar şakada olsa insanın üstüne çok kişi gelir baskı yaparsa ister istemez morali bozulabilir. Canı sıkılabilir. (İşyerimde GS'lısı , TS'lusu, BJK'lı sı birleşip benim üstüme gelirler. Biliyorum şaka yapıyorlar ama insanını bazen canı sıkılabiliyor.)

Alp Hocam sana karşı tavır almış gibi gözükürken istemeden de olsa kalbini kırdıysam özür dilerim.
    Diğer arkadşalar sizlerde bu işi bırakın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 10 Kasım 2006; 13:33:52 >

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.