Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (2119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.802
Cevap
13
Favori
905.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21172118211921202121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeonTrees

quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Napıyorsunuz beyler uefa sopası acıttı mı

Ne zaman bitecek bu cilemiz ? Surekli yarayi desiyoruz olan bize oluyor

Valla kafamda bir csb var ama burada paylaşmam :D :D :D

Şaka bir yana Aziz Yıldırımın,yönetimin artık gitmesi lazım.Hayır benim anlamadığım Uefa niye daha kişilere ceza vermedi?Eğer bu süreçte kişilere ceza gelmez de bize gelirse resmen siyasilerin ya da menfaatçilerin elinde oyuncak oluyormuşuz diyeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees

quote:

Napıyorsunuz beyler uefa sopası acıttı mı

Ne zaman bitecek bu cilemiz ? Surekli yarayi desiyoruz olan bize oluyor

Valla kafamda bir csb var ama burada paylaşmam :D :D :D

Şaka bir yana Aziz Yıldırımın,yönetimin artık gitmesi lazım.Hayır benim anlamadığım Uefa niye daha kişilere ceza vermedi?Eğer bu süreçte kişilere ceza gelmez de bize gelirse resmen siyasilerin ya da menfaatçilerin elinde oyuncak oluyormuşuz diyeceğim.

Uefa bi garip madem 2 sene men o zaman baskanada ver bi ceza diyelim ki tamam ama yok baskan icin ek dosya istiyorlar ama klube 2 sene meni cakiyorlar gercekten sacma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeonTrees kullanıcısına yanıt
    Süreç cidden mide bulandırıcı.Suçsuz olduğumuzu malesef düşünmüyorum ama bu herkesin adalet peşinde koştuğunu da düşünmüyorum.Sürecin siyasi boyutunun olduğunu gösteren çok durum var.

İnşallah bundan sonra hayırlısı olur bizim kulüp için.Şu 2 yıldır çok yıprandık taraftar olarak.
  • Valla dün karar açıklanmış, o kadar ilgisizim ki artık umrumda değil. Bizi bu hale getirenler utansın. Acıların takımıyız lan resmen
    Bu arada sAVEAs
  • eto bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Valla dün karar açıklanmış, o kadar ilgisizim ki artık umrumda değil. Bizi bu hale getirenler utansın. Acıların takımıyız lan resmen
    Bu arada sAVEAs

ne o la ben adama söverken " olm yapmamıştır" edalarında geziyordun

Resmen kirletildik arkadaş. Hayır yapmasak bile adam bizi öyle bir duruma soktu ki " ortalığı kaynatacak şeyler biliyorum" " çok pis savunma hazırladım " diye diye resmen kaosa sürükledi adam kulübü. Şimdi Nuri Alço ya direnen ama yine de tecavüzden kaçamayan Emrah ın akrabaları edasında bir kulüp olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Valla dün karar açıklanmış, o kadar ilgisizim ki artık umrumda değil. Bizi bu hale getirenler utansın. Acıların takımıyız lan resmen
    Bu arada sAVEAs

ne o la ben adama söverken " olm yapmamıştır" edalarında geziyordun

Resmen kirletildik arkadaş. Hayır yapmasak bile adam bizi öyle bir duruma soktu ki " ortalığı kaynatacak şeyler biliyorum" " çok pis savunma hazırladım " diye diye resmen kaosa sürükledi adam kulübü. Şimdi Nuri Alço ya direnen ama yine de tecavüzden kaçamayan Emrah ın akrabaları edasında bir kulüp olduk.

kim? ben?
  • Off ulan off, şu Aziz'in bize çektirdikleri ne zaman bitecek? Herif tüm dünyaya rezil etti bizi. Zamanında MAA'ya çok küfür ettik ama adam sonuna kadar haklı çıktı.
  • Hadi yine iyiyiz,"şikeciler"
  • Bal gibi şike yaptık her şey yanımıza kar kalıyor Men ettiler onu bile uygulayamadılar
  • Umarım kongre üyeleri olanları unutmaz ve Aziz yıldırım gönderilir
  • yine herkes bişi diyor ya gidiyoruz elenirsek ceza katlanıyor gidemezsek bilmem ne belliki işimiz rast gidiyor
  • Vi ar kaming biçiıss.

FENERBAHÇELİLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Vi ar kaming biçiıss.

FENERBAHÇELİLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a

Haydı bakalım yeni zaferlere sarı lacivert renklerle....
  • insallah bugün yenecez arsenal i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FENERBAHÇELİLER

Koçum Alex
  • Buraya bir şeyler yazmayı özlemişim. Gireyim de yazayım diye geldim. Aklıma hiçbir şey gelmedi. Yabancılaşmışım
  • s.a hacı emmiler naparsınız
  • Normalde kulübe maddi desteğimi çekmiştim. Fakat kardeşimi maça götüreyim diyorum. Sivas da memleketimiz. Çocuklar için bilet almak zorunda mıyız ? Yaşı 8.
  • 
Sayfa: önceki 21172118211921202121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.