Şimdi Ara

Fenerbahçeli oyuncular Türkçe dersinde çok eğleniyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu arada direk koymayı beceremedim kusura bakmayın.

http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/fenerbahce/fenerbahceli-oyuncular-turkce-dersinde-cok-egleniyorSXTVQ40019SXQ

#TÜRKİYEninGururuLiderFENERBAHÇE

• yobo 21 yaşındayım deyince kahkaha attım birde meirereşin sesini ilk defa duydum ama iyi eğlenmişler
  • Sow

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorunlu mu bu yoksa kendi istekleriyle mi alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborn.

Zorunlu mu bu yoksa kendi istekleriyle mi alıyorlar

zorunlu bildiğim kadarıyla.

Bu arada sow çok istekli görünüyor.Bu arada bi bölümde biri 19 diyor.Meireles sanırım.Doğulu şivesi gibi
  • Stoch lise çağındaki ergenler gibi pür dikkat.
  • Sene 2014
    TV8'de Telegol programı
    Serhat'ın hemen sol tarafında bu kursta eğitim veren Türkçe hocası..
    Serhat'ın elinde diplomalar...
    S.U :evet gerçekten Türkçe hocası işte diploması falan...- evet hocam neler yaşadınız o günlerde , FB'li yabancı futbolcularla neler yaşadınız.

Hoca: Yani ben aslında bunları gündeme getirmek istemezdim ama inanılmaz , kamuoyu baskısı var.
    Bikere Stoch'un yaramazlıklarından bıkmıştım. Kızıyorsun , "sikinti yok" diyor üzülüyorsun kıyamıyorsun , affediyorsun , arkanı dönüyorsun yine başlıyor.
    Musa küfürbaz , Yobo hilebaz , Krasiç kumarbaz... Derste 3-5-8 oynuyordu bunlar...

S.U : Ne diyorsun hocam? Sen ders anlatıyorsun bunlar arkanda Koz maça falan yani
    Hoca : Sormayın , neler çektiğimi bir ben bir de Allah bilir.
    Z:Ş: Etik değil bir kere...Yani madem oynamak istiyorsun , izin alırsın hocadan , gidersin bir kaaveye oynarsın.
    E.T : Şimdi hocam... Takımda sorun var. Ben biliyorum. Aslında bunlar King oynamak istiyor. 4 kişi lazım ya King için SToch maraz yapıyor. Krasiçle anlaşamıyor. Hadi yalanlasınlar yiyorlarsa...

bak şimdi gülersiniz yarın olur ha :)

• Sınıfa Bak hababam sınıfı gibi .
  • 39 dedi biri kim dedi onu
  • Meireles'in mutlu olmasını istiyorum nedense. Bu aralar dikkat ediyorum baroni,krasiç'in melezi gibi bir şey. Yakışıklı adam. :) Sow reyiz bayağı mutlu. Nazar değmez inşallah.
  • Sow ve Meireles çok mutlu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: antikitos

Sene 2014
    TV8'de Telegol programı
    Serhat'ın hemen sol tarafında bu kursta eğitim veren Türkçe hocası..
    Serhat'ın elinde diplomalar...
    S.U :evet gerçekten Türkçe hocası işte diploması falan...- evet hocam neler yaşadınız o günlerde , FB'li yabancı futbolcularla neler yaşadınız.

Hoca: Yani ben aslında bunları gündeme getirmek istemezdim ama inanılmaz , kamuoyu baskısı var.
    Bikere Stoch'un yaramazlıklarından bıkmıştım. Kızıyorsun , "sikinti yok" diyor üzülüyorsun kıyamıyorsun , affediyorsun , arkanı dönüyorsun yine başlıyor.
    Musa küfürbaz , Yobo hilebaz , Krasiç kumarbaz... Derste 3-5-8 oynuyordu bunlar...

S.U : Ne diyorsun hocam? Sen ders anlatıyorsun bunlar arkanda Koz maça falan yani
    Hoca : Sormayın , neler çektiğimi bir ben bir de Allah bilir.
    Z:Ş: Etik değil bir kere...Yani madem oynamak istiyorsun , izin alırsın hocadan , gidersin bir kaaveye oynarsın.
    E.T : Şimdi hocam... Takımda sorun var. Ben biliyorum. Aslında bunlar King oynamak istiyor. 4 kişi lazım ya King için SToch maraz yapıyor. Krasiçle anlaşamıyor. Hadi yalanlasınlar yiyorlarsa...

bak şimdi gülersiniz yarın olur ha :)

2014 den erken olur merak etmeyin, bu seviye varken bu gargamelde

• Meireles ne dedi öyle ya "on dohhhuğğz"
  • sow çok mutlu insallah bu mutlulugu yıllar boyu bozulmaz onu cok seviyorum insallah hep bizimle olur insallah satmayız onun gibi hem oyuncu hem adam bulamazyız bir daha sen seviyorum sowwwwwwwwwwwwwww
    Tamam beyler biraz abarrtım ama cok seviyorum ne yapayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.