Şimdi Ara

Fenerbahçe Yandex'de Bu Yöntem Sayılıyor mu?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Fenerbahçe Yandex'de Bu Yöntem Sayılıyor mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    36 Mesaj
    Herkese merhabalar. Benim FB Yandex'den kolayca arama yapmak için kullandığım bir yöntem var. Kısaca anlatayım:
    Şimdi 5 tane oyuncu seçtim ve beş tane link açtım. Seçtiğim oyuncular Angelina Jolie, Brad Pitt, Vin Diesel ve Bruce Willis. Bu 5 farklı linkten her bir oyuncu için "Angelina Jolie filmleri", "Bradd Pitt filmleri" şeklinde arama yaptım. Daha sonra arama sonuçlarında oyuncuların filmleri yan yana çıkıyor. Ben de bu filmlere sırasıyla tıklıyorum, ve bunu her 5 oyuncu için de yapıyorum. Zaten bir oyuncunun sonuçlardan çıkan film sayısı ortalama 25 tane. 5 adet oyuncu için yaparsak günde ortalama 125 arama yapar. Bu yöntem sayılıyor mu? Sonuçta filme tıklayınca filmin adını yandex'den aratıyor ve geçmişte de gözüküyor. Fakat emin olamadım açıkçası çünkü gayet basit bir yöntem.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Konuya gelince evet sayılıyor.
    |
    |

- Müebbet Başbuğ Gâzi Mustafa Kemâl Atatürk

Nabızlarımızda vuran duygular ki tarihimizin birer derin sesidir.
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Ya geçerli olur da, sen arka arkaya 25-30 arama yaparsan o bota girer. Belirli aralıklarla yapın aramanızı.
    |
    |
    haha cok iyi ya
    |
    |
    |
    |
    Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Fear The Walking Dead | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | Heroes: Reborn | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Humans | Hunted | Limitless | Lost | Modern Family | Mr. Robot | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Strain | The Tomorrow People | The Walking Dead | The Whispers | True Detective | Two And a Half Men | Zoo | The Lost Room | Dead Set
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
bankalar.org
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.