Şimdi Ara

Fenerbahçe Voleybol Ana Konusu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
5
Favori
21.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [DMC]

Ohoo Dunya Kulupler Sampiyonasi baslamis haberimiz yok

Ilk maci 3-0 kazanmisik

İkincisini de. :)
  • Sanki son birkaç yılı hem Türkiye'de hem de Avrupa'da domine eden takım biz değiliz. Voleybolu unutturdular resmen, hiç bahsi mi geçmiyor ben mi bulamıyorum anlamadım. Son birkaç yılda, futbol takımından daha çok takip edip, kadrosunu ezbere biliyordum şimdi kim gitti, kim geldi onu dahi bilmiyorum. Bir de Dünya kulüpler şampiyonası başlamış onu da yeni öğrendim. İki sene önce final maçına yetişmek için eve koştura koştura gittiğimi hatırlıyorum.
  • 3-0 kaybettik Rabita Baku'ye Yari Final

Ve elendik

Kim sakat mi niye oynamiyor??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit ;

Kore Voleybol federasyonu Kim'e lisans vermemis

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=31221&utm_campaign=fbsk&utm_source=fbsk&utm_medium=fbsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil bir sekilde yonetiliyoruz artik bu yonetimin defolup gitmesi lazim adamlar ugursuzmudur nedir her turlu p.k bizim basimiza geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

Rezil bir sekilde yonetiliyoruz artik bu yonetimin defolup gitmesi lazim adamlar ugursuzmudur nedir her turlu p.k bizim basimiza geliyor

+1 Ze Roberto'da gitmis.. bu yil Kadin Voleybolda cook kotuyuz.
  • Dünyü 3.sü olduk bu bir başarı değilmidir. Bence takım ruhu yakalanırsa başarılı olabiliriz.
  • Fenerbahçe Grundig 1-3 Galatasaray

Aroma Erkekler Voleybol Ligi’nin 3.haftasında, Burhan Felek Spor Salonu’nda Galatasaray ile karşılaşan Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız, mücadeleden 3-1 mağlup ayrıldı. Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Dinçay da karşılaşmayı izledi.

Karşılaşmaya; Turgay, Ahmet, Ivan, Marshal, Arslan, Novica ve Serkan(L) ile başlayan Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız, ilk seti 22-25 kaybetti. İkinci sette etkili bir oyun ortaya koyan Takımımız, bu seti 25-19’luk skorla geçerek, durumu 1-1’e getirdi. Mücadelenin üçüncü setini 18-25, dördüncü setini de 22-25 kaybeden Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımımız, karşılaşmadan 3-1 mağlup ayrıldı.

Salon: Burhan Felek
    Hakemler: Erdal Akıncı, Esat Danzili
    Fenerbahçe Grundig: Ahmet, Miljkovic, Marshall, Bjelica, Arslan, Turgay, Serkan(L), Kemal,Sercan
    Galatasaray: Nikolov, Janic, Erhan, Ulas, Coscovic, Murathan, Salparov(L), Kemal, Caner P.
    Setler: 22-25, 25-19, 18-25, 22-25
    Süre: 115 dakika (26-27-25-37)
  • Geçmiş olsun fenerli arkadaşlar :-))))
  • Endişeye gerek yok. Erkek takımı her zamanki gibi ligi ciddiye almıyor. Ünlü bir NBA yıldızı der ki; Play-off çocuklar ile ustaların birbirinden ayrıldığı bir platformdur. Galatasaraylı arkadaşlar bu sevinç bir 5 sene yeter artık. :D

Aha buraya yazıyorum; Hem erkeklerde hem de bayanlarda yine şampiyon biziz. Erkeklerde %90, Bayanlarda %51! Yeterki Kamil Söz şu Elif ısrarından vazgeçsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 29 Ekim 2012; 14:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Endişeye gerek yok. Erkek takımı her zamanki gibi ligi ciddiye almıyor. Ünlü bir NBA yıldızı der ki; Play-off çocuklar ile ustaların birbirinden ayrıldığı bir platformdur. Galatasaraylı arkadaşlar bu sevinç bir 5 sene yeter artık. :D

Aha buraya yazıyorum; Hem erkeklerde hem de bayanlarda yine şampiyon biziz. Erkeklerde %90, Bayanlarda %51! Yeterki Kamil Söz şu Elif ısrarından vazgeçsin.

Fenerbahçe Voleybol Ana Konusu

Senin kedi ciğeri bulamadı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Endişeye gerek yok. Erkek takımı her zamanki gibi ligi ciddiye almıyor. Ünlü bir NBA yıldızı der ki; Play-off çocuklar ile ustaların birbirinden ayrıldığı bir platformdur. Galatasaraylı arkadaşlar bu sevinç bir 5 sene yeter artık. :D

Voleybolda o ciğer muhabbetini en son kullanacak kulüp sizsiniz. Bizim yemediğimiz ciğer kalmadı voleybolda. Sizin yediğiniz bir ciğer var mıydı? Voleybolsun son 5 yılını sarı laciverde boyadık. Belki farketmişsindir. :D
  • quote:

quote:

quote:

Voleybolda o ciğer muhabbetini en son kullanacak kulüp sizsiniz. Bizim yemediğimiz ciğer kalmadı voleybolda. Sizin yediğiniz bir ciğer var mıydı? Voleybolsun son 5 yılını sarı laciverde boyadık. Belki farketmişsindir. :D

Bu kadar alıngan olma dostum. Voleybolda Fb'in üstülüğünü herkes biliyor. Sadece bu maç içi yorumun; ''ciğer'' yorumu olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu kadar alıngan olma dostum. Voleybolda Fb'in üstülüğünü herkes biliyor. Sadece bu maç içi yorumun; ''ciğer'' yorumu olmuş.

Voleybolda normal sezonda alınan yenilgilerin ezeli rakibine yenilmiş olmak dışında hiç bir kıymeti harbiyesi yok. 2 sezon önce play-off lara zar zor kalmıştık. Ama play-off larda sadece bir maç kaybederek tüm rakipleri ezip geçerek şampiyon olduk. Bu senede ligin en iyi kadrosu bizde. Bu kadro motive olduğunda Türkiye'de herhangi bir takıma yenilmez. Aynı Galatasaray ile Süper Kupada da karşılatık bir hafta önce. ;)

İşin ucunda kupa, şampiyonluk vs. olsun yeterki ;)
  • quote:

Endişeye gerek yok. Erkek takımı her zamanki gibi ligi ciddiye almıyor.

/>
  • Suan voleybolun hali icler acisi bayanlar surune surune kazaniyor erkekler de maglubiyeti seriye bagladi ben boyle yonetimin ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakifbank ve Eczacibasi cok gucluler. Sampiyon Ligi Sampiyonu olan takim degildi elimizde bi Kim Young Kaldi

nasil bu hale geldi takim ?
  • Teledünya Türkiye Kupası

Galatasaray Daikin 3 - 1 Fenerbahçe

Galatasaray Daikin bu galibiyetle Teledünya Türkiye Kupası'ndan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı'nı eleyerek kupaya doğru yoluna devam ediyor.
  • ACIBADEM BAYANLAR 1. LİGİ
    7. HAFTA MAÇI

1 - 3

Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, Bayanlar Birinci Ligi 7. hafta maçında, Burhan Felek Spor Salonu’nda Fenerbahçe ile karşılaştı. Galatasaray mücadeleden 3 - 1 galip ayrıldı. Bu sonuçla puanını 15'e çıkaran Galatasaray Daikin ligde 3. sıradaki yerini korudu. Fenerbahçe ise 5. sırada kaldı.
  • Aziz tribunde zevkten dort kose olmustur Hakan beyde 2 kat daha guclu takimiyla gurur duymali
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.