Şimdi Ara

Fenerbahçe taraftarı şuan itibariyle Çağlayanda...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çağlayan adliyesinde Fenerbahçeli taraftarlar toplanmaya başladı ve gelmeye devam edenler var,

Nöbetçi Fenerbahçeliler,Eski Fenerbahçeliler açılan pankartlar,

Yaptıkları telefon görüşmelerinden organize olarak gelenlerin olduğunuda duyduk, (biz burdayız otobüsler gelecek bekliyoruz gibi)

Mangallar yakılmış,çaylar demlenmiş sloganlar atılıyor,

Fenerbahçe taraftarlarına yoldan geçen bazı kişiler küfürler ederek olay yerinden topukluyor :) bazı kovalamacalar oldu ama olay olmadı.

Polis gözükmüyor pek,

Kısacası fenerbahçe taraftarı şuan Çağlayan adliyesinin meydanında ve karnaval havasında eğleniyor,

Duyduğumuza göre sabahlayacaklarmış.

Sabaha başkanımız serbest kalırsa bayram eğer tutukluluğuna devam kararıda çıkarsa ortalığın cehenneme döneceğini tahmin ediyorum.

Son olarak kararın açıklaması 12 yi bulur deniyor.

Çağlayandan havadisler şuan böyle.

• Tribünlerde, hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde ! Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !
  • Polis : Bu soğukta neden burada bekliyorsunuz? Değer mi şu yaptıklarınıza ?
    Fenerbahçeli : Biz soğukta beklemeyelim diye stada ısıtmaları takan adamı bekliyoruz. Çok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadlySecret

Polis : Bu soğukta neden burada bekliyorsunuz? Değer mi şu yaptıklarınıza ?
    Fenerbahçeli : Biz soğukta beklemeyelim diye stada ısıtmaları takan adamı bekliyoruz. Çok mu ?

• quote:

• quote:

Polis'ten tekme tokat dayak yerken, olay yerine gelip Polisleri uzaklaştıran adamı bekliyoruz. Her zaman yanımızda olan adamın yanında duruyoruz..
  • mukemmel bir soz helal olsun size
  • Fenerbahçe taraftarı Çağlayana gelmeye devam ediyor.

Bu nasıl bir sevdadır Allahım...
  • Böyle BÜYÜK TARAFTAR YOK Dünya'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağlayana yola çıktım 7-8 dk sonra ordayım :)))) Resimleri paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Çağlayana yola çıktım 7-8 dk sonra ordayım :)))) Resimleri paylaşırım.

Resimler ??

• Keşke lmkanım olabisede gidebilsem oraya sabaha kadar bekliycem kararı heyecandan uyuyamıyorum

• Yarın İstanbul'a gidicem inşallah Çağlayan'ın oralardan geçerim :)
  • Tamam arkadaşım gidin başkanınıza sonuna kadar destek olun.Sabaha kadar bekleyin,tahliye çıkarsa da Aziz başkanı alıp sabahlara kadar kutlayın ama rica ediyorum tahliye çıkmazsa sakin olun.İlk mesajda bile ortalık cehenneme döner demişsiniz.Bir Fenerbahçe taraftarına bir şey olsa mutlu mu olacaksınız ? Aziz Yıldırım bunu ister mi sizce ? Benim bir Galatasaraylı,daha da önce bir insan olarak tek ricam olası bir olumsuz durumda sağukkanlı olun lütfen.Yarın kimseye zarar gelmesin.

Not:Umarım Aziz Yıldırım'a tahliye kararı çıkar.Sporla ilgili bir olay yüzünden bir insanın bu kadar süre hapiste kalmasına hiçbir vicdanın razı olmaması gerekir.
  • Mobilden resim yukleyemiyorum suan,nedenini bilmiyorum.ates yakilmis ufak bir grup var suan, arada sarkilar soyluyorlar . 9 10 lu gruplar halinde gelenler var.

• Gecenin bu saatinde gidip de orada sabahlamanın(Hatta belki akşamı bile bulur kararın çıkması.) alemi yok. İlla gidecekseniz sabah gidin abi, abartmayın.
  • Adliye evime 5 dk evde oturacagima burdayim :)

Suan burda senlik var, sarkilar soyleniyor sloganlar atiliyor. RTE nin kulaklari cinlatiliyor,

Suan cevrenin elektirik direklerinin isiklarini kestiler, yakilan atesle cevre aydinlatiliyor.

• Vaybe fırsatımız olsaydıda gelseydik
  • Emre icin sloganlar atiliyor, cemaate giydiriliyor,

Polis geldi suan ve 5 dk sure veriyoruz dagilin diyor :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.