Şimdi Ara

fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
6.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani o öküzlerle Fenerbahçe'yi bir tutmayalım diyoruz ama neredeyse Fenerbahçe camiası bizi suçlayacak. İlginç abi vallahi bu kulüp..
  • yazık
  • Bu işin içinde belki galatasaray taraftarı bile olabilir. Az düşünün takımına kızmış bir grup fener taraftarı sevinir iken araya karışıp fitne yayıyor olanlar oluyor.
    Hem kendi takımına olan sinirini hem rakip takımı ülke önünde küçük düşürmüş oluyor. Bu bir teori ama olabilirligi yüksek bir teori.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık...
  • Hiçkimse kusura bakmasın ama Bir Gsli olarak Bu olayı yapan kişilerin fenerbahçelilikle ilgisi yoktur diyen saçma konuşuyordur evet bu olayı tüm fenerbahçe klubüne maal edemeyiz ama bunu yapan da fenerbahçe taraftarıdır.Kabul edin artık Ve bu kişilere ağır yaptırım uygulanmalıdır.
  • Bir olur iki olur evet o takıma taraftarına mal edilmez ama her GS maçı sonrası, her kutlamada, her yürüyüşte aynı halt yeniliyorsa bu olaylar yaşanırken oradan geçenler alkışlayıp kendi çaplarında dalga geçiyor küfürler ediyorsa bu durum Fenerbahçeyede tüm taraftarlarınada mal edilir kültür seviyesini gösterir..
    Kaldıki çok ağır yaptırımlar ile çıkan Sporda şiddet yasası bunların sayesinde bir günde değişti cezalar hafifledi, o yasa olduğu gibi kalsa bir iki örnek ve karşılığı alınan cezadan sonra bakalım kim cesaret edebilicekti böyle taşkınlık yapmaya
  • tutdugunuz takımın ruhunu kirletiosunuz başka bişey degil....
  • Bu görüntüler çabuk unutuldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Donovan

quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

Öyle diye diye tepemize çıkmadınızmı zaten, şikeyi bir iki kişi yaptı camiaya mâletmeyin, stadı bir iki kişi yaktı camiaya mâletmeyin, polis araçlarını durakları otobüsleri bir iki kişi taşladı camiaya mâletmeyin, her sene store'lara zarar verirler camiaya mâletmeyin, eee kime mâl edeceğiz biz bunu kendimizemi

neyin kafasındasın sen

Aynen neyin kafasını yaşıyon sen dostum :D 3-5 kişinin yaptığını bütün fenerbahcelilere yıktınız helal

• O vandallar yakalanmış bugün. İçeri girince akılları başlarına gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreKaanYksl kullanıcısına yanıt
    koçum o kupayı seve seve vereceksiniz zamanı gelince, ele başınız gitti sıra kupada...
  • bunu yapan anca o.ç dur. Yanlız başlıkla fenerbahçe taraftarını genellemek yanlış. Bende fenerbahçe taraftarıyım. Böyle bir şeyi ne yaparım ne yaptırırım. 3-5kendini bilmez hanzonun işi inşallah en yakın zamanda yakalanırlar.
  •  fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!!

Maksat hırsızlıktır, çıkar aramayan bir kişinin orada kepenkleri falan indirmeye ne niyeti olur ne de gözü yer.

Aralarında benimde bulunduğum yüzlerce insan maçı izleyip şampiyonluğu kutlama amacındalar.

Orada alkolü fazla kaçırmış bazı taraftarların yakıp/yıkması ise terbiyesizliktir...
  • Vallaha billaha beynini hobi olarak kullananlar var.Yazık
  • Fenerbahçeli olarak özür diliyorum gerçekten üzülüyorum Ne sevinmeyi becerebiliyoruz nede üzülmeyi bu ülkede yazıklar olsun
  • Holiganlık. Başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

koçum o kupayı seve seve vereceksiniz zamanı gelince, ele başınız gitti sıra kupada...

Ulan yav he he.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

3-5 karektersizin yaptığı pislik...konu açmaya değmez

tebrik ediyorum seni gerçekten gerçekleri görebilen taraftarlarda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba19

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

3-5 karektersizin yaptığı pislik...konu açmaya değmez

tebrik ediyorum seni gerçekten gerçekleri görebilen taraftarlarda varmış

Doğrusu bu. Ezeli rakip olsakta işi pisliğe bulaştıktıracaksak futbol izlemeyelim daha iyi. Böyle taraftarlık olmaz

• Yaptiklari çok yanlis ama sadece Fenerbahçe de değil her takimda bunlardan var

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.