Şimdi Ara

fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
6.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aziz Yıldırım'ın son 1 sene içinde taraftarı Galatasaray Kulübüne karşı yaptığı gerici açıklamaları söyler misin?
    Aziz Yıldırım şuan için Fenerbahçe başkanlığı yapmayı hak etmiyor bir kısım Fenerbahçeli benim gibi düşünüyor bir kısmı tam aksini. Ben her ne kadar Aziz Yıldırım ı sevmesem de haklıyken de arkasında dururum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadman42

fenerbahçe taraftarı Bağda Cad GSSTORE u yağmaladı!!!

Utanç tablosu.
  • Fenerbahce o Gsstore'a verilen hasari karsilamali. Gerci Fb de suc yokki bizim milletimiz insanliktan adeta cikmis. Sanki ortacagda yasiyoruz. Yagmalamak..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları hapise atıp , okul yaşantılarınıda sonlandırdın mı sürünsün dursunlar. ceza evinde de tecavüze uğradılar mı akıllı başlarına gelir. İş işten geçmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

https://twitter.com/3puancom/status/460774704576360448

Yuhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fener masum yaaa :(( polis arabalarını yakıp yıkanlar da gsliydi hep provoke ediyolarrr

• türk bayrağı yerlerde rezillik. gözü dönmüş hepsinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydo38

Aziz Yıldırım'ın son 1 sene içinde taraftarı Galatasaray Kulübüne karşı yaptığı gerici açıklamaları söyler misin?
    Aziz Yıldırım şuan için Fenerbahçe başkanlığı yapmayı hak etmiyor bir kısım Fenerbahçeli benim gibi düşünüyor bir kısmı tam aksini. Ben her ne kadar Aziz Yıldırım ı sevmesem de haklıyken de arkasında dururum.

Açıklama olmasa da Rusya'da Gs taraftarlarına ettiği ana avrat küfür var.

Gerçi kendi alenen yapmıyor artık,yanındaki Kiğılı miğılı yapıyor.Kiğılı Feto dedi az önce bu olay hakkında.Sen bunu eleştirmeyip de tüm camiaya mal edilemez diyorsan yorum yok.
  • iyi olmamış yakışmadı
  • Yersen...Hırsızlar lcd yi almamışlar hasar verip orada bırakmışlar

• yüz binlerce kişinin kutlama yaptığı anda 10 tane şerefsizin yaptığını takıma ve taraftara mal etmek saçma.

yazık etmişler. şimdide bi dükkandan çıkmış kaçırılan mallar.satacaklardı en kötü.yani fenerbahçe ile alaksız bi grup gelip mallar için bunu yapmışda olabilir.her türlü pisliğin olduğu bi ülkede yaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

buna ne denir şimdi..biz kutlama mesajı atalım onlar
    bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

Öyle diye diye tepemize çıkmadınızmı zaten, şikeyi bir iki kişi yaptı camiaya mâletmeyin, stadı bir iki kişi yaktı camiaya mâletmeyin, polis araçlarını durakları otobüsleri bir iki kişi taşladı camiaya mâletmeyin, her sene store'lara zarar verirler camiaya mâletmeyin, eee kime mâl edeceğiz biz bunu kendimizemi

ya sen ne sacmaliyorsun. bir de +32 almis. iste forumun icler acisi hali. bana ne o adamlardan. kime mal edersen et. fenerbahce camiasina edemezsin. yarin o adamlar bulunup mahkeme karsisina cikarlarsa vatandas olarak yargilanirlar. taraftar olarak degil. ben galatasarayli terorist falan bulup gsliler teroristtir mi diyecegim. ne bozuk zihniyetin var. bir de sikeyle karistirmis. sike varsa kulubu baglar cunku baskani kulup secer. yoldan gecen adama ben mi sahip cikacagim. bi de tepemize ciktiniz demis. sen kimsen.

Aziz Yıldırım her fırsatta çıkıp Gs'ye havlayacağına, yöneticiler Gs aleyhinde demediğini bırakmayacağına birazcıkta kendi işlerine baksalardı taraftarda bu kadar gerilmezdi, stadta olandan da dışarıda olandanda ortamı geren fener kulübü sorumludur, bunun başka açıklaması yok

• quote:

Orijinalden alıntı: semiz-manço

quote:

quote:

quote:

bunu yapsın..

Birkaç kişi yada grubun yağtığını bütün takıma mal edemeyiz utanıyorum bu olaylardan

Öyle diye diye tepemize çıkmadınızmı zaten, şikeyi bir iki kişi yaptı camiaya mâletmeyin, stadı bir iki kişi yaktı camiaya mâletmeyin, polis araçlarını durakları otobüsleri bir iki kişi taşladı camiaya mâletmeyin, her sene store'lara zarar verirler camiaya mâletmeyin, eee kime mâl edeceğiz biz bunu kendimizemi

Aynı mantıkla Burak Yıldırım ve Mühendis Oktay'ın katili bir kaç kişi değil Galatasaray Kulübüdür

Aynen öyledir, iki kulüp içinde söylüyorum ortamı gerersen herşey olur...

• Fenerbahçe taraftarı diye genelleyip şikeciler diye genelleyip bu konu altından yazan sivri zekalılara çok kötü küfür edesim geliyor ama forum kurallarına dua etsin onlar. Şampiyonluğa gölge düşürecek bir olay değil abartılacak bir olayda değil. Suçlular cezasını ağır şekilde çeksinler.
  • patos64 kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerini anlamak üst düzey düşünme becerisi ister, kendini kasma bence yine anlamayacaklar. Ülke senin gibi düşünme seviyesine gelince düzelir. Fanatik olmayan ve sonuna kadar imzamı atacağım mesajınızı yazdığınız için teşekkür ederim.
  • gs-bjk-ts toplanıp beraber hareket edemedikçe bu fener terörü bitmez, adamların yasa, mahkeme kararı tanıdığıda yok, federasyon dahil herkes işin aslını bildiği halde onların yanında...

ama bütün kulüpler "bana dokunmayan yılan 1000 yaşasın" kafasında olunca malesef bunlarda istediklerini yapıyor.

bu iş böyle devam ederse sonucu çok daha vahim olacak.
  • Bir fenerli olarak bu tür olayları lanetliyorum Fenerbahce kulubu resmi açıkla yaptı mı onuda merak ediyorum ?
  • Şampiyon olursak dünyayı yakarız dediler yine bizi buldular adamların dünyası biziz
  • İnsan Gibi Niye Sevinemiyoruz?
    Neden Bu Takım Şeyleri Fanatiklik Ne Ya Yeter Şu Hale Bak Yazık Değilmi?
    Bir Beşiktaşlı Olarak Utanıyorum Bunları Yapanlardan
  • quote:

quote:

quote:

bunu yapsın..

neyin kafasındasın sen

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.