Şimdi Ara

Fenerbahçe'nin üzerinde uğursuzluk var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe'nin üzerinde 15 yıldır bir uğursuzluk var. Sayılmayan goller, kaçan penaltılar, direkte patlayan toplar, bilinçli yapılan hakem hataları, medyanın yaptığı haberler, taraftarların davranışları, federasyonun verdiği cezalar... Saymakla bitmez. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Ha Fenerbahçe iyi yönetiliyor mu? Hayır ona lafım yok ancak tabloya daha geniş açıdan baktığımızda net bir uğursuzluk var.

Takımın bu zamana kadar gol atmak için uğraştığı öyle maçlar oynandı ki sayamam şimdi hepsini. 2006 Denizli maçını da hesaba katarsak ne demek istediğimi anlarsınız. Bariz bir uğursuzluk ya da başka bir şey var.

Ayrıca Fenerbahçe'nin 2014-2020 arasındaki oynadığı maçlara hakemler etki etmeseydi net 2 şampiyonluğu vardı. Özellikle diğer takım tarafları ne demek istediğimi gayet iyi anladı.

Ek olarak takım otobüsünün kurşunlanması da cabası.

https://www.youtube.com/watch?v=0ZjiuI6AqeM

ÇOCUKLA GÜLMECE youtube
    FENERBAHÇE YE YAPILAN HAKEM HATALARI ÇALINAN ŞAMPİYONLUK
    https://www.youtube.com/watch?v=bt8pcX78Umk

Turşusporyoutube
    Fenerbahçe'ye yapılan şikeler 2020/2021
    https://www.youtube.com/watch?v=rss6jQajJgo

HAYATIM FENERBAHÇEyoutube
    her takımın hakkı yeniliyor bence ama açık bariz net bir şekilde her sezon en çok Fenerbahçenin hakkı yeniliyor goller olmamasına rağmen ofsayt penaltılar faul değil diyerek verilmiyor #cüneytçakır #alipalabıyık #metekalkavan #hüseyingöçek #halisözkahya #halilumutmeler #abdulkadirbitigen #Fırat Aydınus #tarıkongun #alperulusoy
    https://www.youtube.com/watch?v=1cOBCHTEwVk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 30 Temmuz 2022; 1:40:8 >

• Uğursuzluk değil herkese tepeden bakma ve gerçekte sürekli dipte olması ...

• Siz hala hatayı onda, bunda aramaya devam edin.

Bu şekilde düzelirsiniz.

Ben daha ileri seviyeye taşımanıza yardımcı olayım sorunun kaynağını, Allah istemiyor kardeşim sizin başarılı olmanızı :)

• Kiev maçında fener daha iyi oynadı. Ukraynali oyuncular cirkef ve hakem sayesinde kiev turu haketmeden geçti.Galatasaray Beşiktaş dökülüyor hazırlık maçlarında izlediğim kadarıyla. 2 takım avrupa kupalarına bile katılamıyor ama sosyal medyada ne zaman dolaşsam Fenerin avrupa maçlarından sonra Fener taraftarlarından çok rakip takım grubunun yorumunu görüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ah var ah

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt

şimdi çıkıp biri der allah maç mı izliyor diye. inan ki böyle bir yorum yapıldı bana.  tabi sonra gereken cevabı verip blokladım 

hem dinsiz, hem kafasız, hem cahil, hem de fanatik hiç çekilmiyor. futbol konusu tam bloklamalık yer blokluyorum ki daha sonra hiç bir yerde muhatap olmamak için

• Senol hocamın ahı

• Yapılan yorumlara bakılırsa rakip takımın taraftarları ya okuduğunu anlamıyor ya da işlerine gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 30 Temmuz 2022; 1:4:47 >
  • haklısın vatan haini hakan şükürlerin arif erdemlerin ... ahı var. Fetöcülerin 2011 de Türkiyeyi ele geçirmek için çıktıkları yolda karşılarına Fenerbahçe Cumhuriyeti çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 30 Temmuz 2022; 14:57:4 >
  • " Sayılmayan goller, kaçan penaltılar, direkte patlayan toplar "

Futbolda olan şeylere uğursuzluk demiş.

Düzgün adam al penaltı kaçırma oranın düşsün.

Düzgün adam al topların direkten dönme oranı düşsün.

Düzgün golcü al sayılmayan golünde olsa eşek gibi saydıracağını atsın.

Bunların hiç birini yapma. Nerede kazma adam var onu al. Biz rossinin bitiricilik yok derken daha kötüsü bruma getir.

Ondan sonra niye tur gitti  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 1 Ağustos 2022; 23:2:46 >
  • Ne uğursuzluğu ya

Her sene saçma sapan 2-3 milyonluk vasat adamları dolduruyorsunuz takıma

Şuan da aynı durum var. Takımın bariz santrafor ve sol bek eksiği vardı geçen sezon.

Bu iki bölge hariç her mevkiye bi ton ortalama adam aldınız.

Fenerbahçe 1 tane magnum alacağına 3-4 tane algida alıyor özet bu, uğursuzluk değil, plansızlık var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yediğimiz ikinci gol öncesi hücum gücü sıfır ümraniyeli yanlışlıkla topun üstüne bastı, bak adam futboldan o kadar uzak ki topun üstüne bastı diyorum ...ama o top peres e çarpıp dışarı çıktı.

o kornere Gheorghe yarını yokmuş gibi vuruyo, o top hayatı boyunca ayağına oturmadığı gibi oturuyo, adama kariyerinin en güzel golünü tabi ki fenerbahçeye atmak nasip oluyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.