Şimdi Ara

Fenerbahçe'nin Avrupa Şampiyonluğu ve Spiker Murat Kosova

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün yaşanan Avrupa Şampiyonluğu ile Ünlü Spiker Murat Kosova nın tamamen samimi ve heyecanı ile sosyal medyada yankı bulan sevinmesi konuşuluyor.

Netice de bakıldığında haklıdır neden mi ? Ülkemiz de bu tip galibiyetler azdır ve özlem doludur. Hatırlarsanız GS uefa kupası spikerini nasıl sevinmişti. Bu videoda ki murat kosovanın sevinci bence tamamen milliyetçi bir ruhla olduğunu düşünüyorum.
    https://youtu.be/fdHATD6RKpk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyor -- 22 Mayıs 2017; 17:28:31 >

• İsmail Şenol daha samimi geliyor bana. Ayrıca dün Digiturk'üm olduğu halde TRT'den izlediğim için (ödül töreni de dahil) köpek gibi pişmanım. BeinSports 3'ten izleyenler çok şanslıydılar. Allah belanı versin TRT, iğrençsiniz o ödül töreninde tam kaptanımız taraftarla bütünleşirken araya video koydun, maçtan sonra salondaki görüntüleri çok az gösterdiniz hep kupa anını re-play yaptınız ses vardı ama görüntü canlı değildi. Taraftarın sürekli sesini kıstınz, Atatürk tezahüratlarına dayanamadınız, köpeksiniz hepiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 22 Mayıs 2017; 17:31:25 >
  • Konuya çok farklı değinmişsin Hocam ama anlaşılan baya kızmışsın :)

Vizyon olması lazım kanalda hemen reklamı düştüler tabiki bizede videolar da izlemesi kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Ben digitürk ten izledim bi fark olduğunu düşünmüyorum. tüm molalarda reklam vardı tam takım ile taraftar marş söylediği anda reklam girdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakoß

Ben digitürk ten izledim bi fark olduğunu düşünmüyorum. tüm molalarda reklam vardı tam takım ile taraftar marş söylediği anda reklam girdi

ben ikisinde de izledim trt'te taraftar sesi kısık ve arkadaşın dediği gibi yayını çok uygunsuz bir zamanda kestiler.Beinsportta öyle bir sorun yaşanmadı ve ne izmir marşında ne mustafa kemalin askerleriyiz kısmında bir taraftar sesi kısma durumu olmadı
  • Yine de Murat Kosova nın sevincine youtube videoları ile şahit olduk buradan google sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.