Şimdi Ara

Fenerbahçe Maçında Nasıl Oynamalıyız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oğuzhan 》sosa 》mario gömez gol bu yeterli bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjk liler puan alcanı düşünüyor mu cidden ? o deplasmanda bügün kü oyunla hele :D
    fenerin o maçta puan vermesi imkansız
  • Necip'in ilk 11 başladığı bir FB derbisini kazanma veya iyi oynama şansımız yok.Kadıköy'deki son iki derbiyi ve yaptığı hataları geçtim, bu sene de mesela Lizbon ile oynadığımız ilk maçta oyunu tutamadık ve leş gibi oynadık, ne zaman ki Necip çıktı ve Atiba-Ozi-Sosa'ya döndük, oyunun çehresi değişti.Keşke Necip yerine hazır bir Tolgay olsaydı.
  • Bu haftaki kadro aynı sadece Töre oyunda olacak, muhtemelen Olcay yedek başlayabilir. Töre nin ayağı iyileşmemiş olursa veya tam hazır olmazsa kadro aynı olur töre sonradan oyunun durumuna göre girer oyuna.
  • biz lider ve ligin en iyisiyiz bilindik 11 le cikariz, bize karsi nasil oyniycagini fener dusunsun.
  • Hiç beraberliğe oynamamış bir takımı beraberliğe oynatmak intihar olur her zamanki taktiğimizle en formda oyuncularımızla oynarsak hakemde adaletli yönetirse maçı alacağımızı düşünüyorum. Fenerbahçe bizim bize karşı oynanmasını istediğimiz futbolla oynamak zorunda bu bizim avantajımıza.
  • Bu maçta Fenerin fişini çekebilirsek camia karışır. VP ve AY şu an ince buz tabakası üstünde zaten Persie oynatılmadığı için.

Gol bulacağımıza kesin gözüyle bakıyorum ama galip gelebilmek için Kontrollü ve minimum top kayıplı oyun oynamamız gerekiyor.

Hızlı oynayalım derken telaş yaparsak işimiz oldukça zor olacaktır. Bu sene hariç derbilerde gözlemlediğim eksi yönümüz buydu. İç saha da bunu düzelttik ama deplasmanda başarabilirmiyiz bunu maç günü göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç Kadıköy'de ve Bursa faciasından sonra RvP 11'de olucak. İki takımın da kaliteli ayakları var. Fenerbahçe maçı kaybetmesi durumunda şampiyonluktan olur. Herkes bunun bilincinde oynayacaktır. Şampiyonu belirleyen maç olmayacak belki ama şampiyonluğa giden yolda önemli bir basamak olucak.

Muhtemel 11'im

Volki
    GG Kjaer Alves Caner
    Topal
    Souza Diego
    Nani RvP Volkan Şen

Her sene olduğu gibi güzel bir derbi izleyeceğimizi düşünüyorum. Hak eden kazansın.

• Kerim frei 11 de başlamalı

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Tolga yerine boylo olabilir boyko arkadaşımız da bir çıkış yakalar

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Maç Kadıköy'de ve Bursa faciasından sonra RvP 11'de olucak. İki takımın da kaliteli ayakları var. Fenerbahçe maçı kaybetmesi durumunda şampiyonluktan olur. Herkes bunun bilincinde oynayacaktır. Şampiyonu belirleyen maç olmayacak belki ama şampiyonluğa giden yolda önemli bir basamak olucak.

Muhtemel 11'im

Volki
    GG Kjaer Alves Caner
    Topal
    Souza Diego
    Nani RvP Volkan Şen

Her sene olduğu gibi güzel bir derbi izleyeceğimizi düşünüyorum. Hak eden kazansın.

Son senelerde gerçekten çok ayrı bir heyecan verdi Fener - Beşiktaş derbileri. Ben de çok zevkli bir maç olacağını düşünüyorum ama son senelere kıyasla daha tempolu daha heyecanlı bir maç olacak. Bu maç 3-2 veya 2-3 biter. Bize beraberlik de yetse bu maçta beraberlik yok bence.

Kadrolarda çok büyük sürpriz yaşayacağımızı sanmıyorum. Ligin bu aşamasına kadar oynayan ve oturmuş olan takımlar ortada. Hakem hatası olmasın, adaletli bir maçta iyi olan kazansın yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Olcaysız çıkalım da o kanat otoban olsun. Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya? Şu topsuz alanda bir olcayı izleyin lütfen izleyin.

Boyko Beck İso Alexis Marcelo Atiba Ozi Sosa Olcay Quaresma Mario çıkıp kendi oyunumuzu oynarsak eğer kazanırız. Kaybedicek hiçbirşeyimiz yok , ya herro ya merro !

Saldır Beşiktaş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartalizma26

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Maç Kadıköy'de ve Bursa faciasından sonra RvP 11'de olucak. İki takımın da kaliteli ayakları var. Fenerbahçe maçı kaybetmesi durumunda şampiyonluktan olur. Herkes bunun bilincinde oynayacaktır. Şampiyonu belirleyen maç olmayacak belki ama şampiyonluğa giden yolda önemli bir basamak olucak.

Muhtemel 11'im

Volki
    GG Kjaer Alves Caner
    Topal
    Souza Diego
    Nani RvP Volkan Şen

Son senelerde gerçekten çok ayrı bir heyecan verdi Fener - Beşiktaş derbileri. Ben de çok zevkli bir maç olacağını düşünüyorum ama son senelere kıyasla daha tempolu daha heyecanlı bir maç olacak. Bu maç 3-2 veya 2-3 biter. Bize beraberlik de yetse bu maçta beraberlik yok bence.

Kadrolarda çok büyük sürpriz yaşayacağımızı sanmıyorum. Ligin bu aşamasına kadar oynayan ve oturmuş olan takımlar ortada. Hakem hatası olmasın, adaletli bir maçta iyi olan kazansın yeter.

Aynen öyle. Hakem hatasının olmadığı bol gollü bir maç izleriz umarım. Ve bana da beraberlik gelmez gibi geliyor. Fenerbahçe şampiyonluktan kopmamak için almak isteyecek maçı. Beşiktaş ise Fenerbahçe'nin fişini çekmek için. Her halükarda kıran kırana bir maç olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

Bu sene ki oyununu ortaya koysun mücadele etsin koşsun doğru paslarla oyunu oynasın yeter gerisi için Şenol Güneş düşünsün gerekirse hakemi de yenicez

Hacı hakemi yenmenize gerek yok o sizden zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

Bu sene ki oyununu ortaya koysun mücadele etsin koşsun doğru paslarla oyunu oynasın yeter gerisi için Şenol Güneş düşünsün gerekirse hakemi de yenicez

Hacı hakemi yenmenize gerek yok o sizden zaten.

imzana hayran oldum konudan bagımsız ama
  • Avrupa Ligi'nde van Persie, ligde Fernandao oynayacak diyorlar. Öyle olursa işimize gelir açıkçası.
  • defans yapmaya kalkan takim yenilir. Besiktas yense de yenilse de hucum oynamali.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    Kimi atadınız müdür söyle maça formasını hazırlatalım en azından odasını basmanıza gerek kalmaz. Yalnız hakem konusuna iş gelecekse o zaman şunu görmezlikten gelemezsiniz. Kazanırız kaybederiz hiç sıkıntı değil takım Beşiktaş gibi oynasın yeter.

Fenerbahçe Maçında Nasıl Oynamalıyız?
  • ne necip'i ya oğuzhan oynayacak. kendi oyununu oynayıp kazanacaksın. fener ne oynuyor ki defansif çıkacaksın karşısına
  • Tolga
    Beck Marcelo Alexıs Ismaıl
    Atıba Tolgay
    Q7 Oguzhan Sosa
    Gomez

Bu maçın kılıdı topa sahıp olmak. Fener e bu şansı verirsek galıbıyet şansımız yok. Necip kesınlıkle oynamamalı her ne olursa olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.