Şimdi Ara

Fenerbahçe hükmen yenik sayılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Fenerbahçe hükmen yenik sayılabilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2759 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almakta:

" Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği and...a cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır."

Türk Futbol Tarihinde bugüne kadar hiç görülmemiş rezalet ! Penaltı noktasının bu hale gelmesine sebep olanların ve bunu ısrarla görmeyerek penaltıyı kullandıranların cezasını bulmasını istiyoruz!

|
    |
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    He öyle. Zaten gs de hükmen şampiyon.Sen kendin konuş kendin dinle. Bursa'ya bir şey olmadı bize asla olmaz. FENERBAHÇE'yi kıskanıyorsun, kabul et. Türkiyede yok VOLKAN gibi kaleci...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    tamam 3 0 söylüyorum şimdi özgener'e, öyle bişey olsa geçen hafta bursa yarım metre öteden penaltı kullandı onda hükmen olurdu
    |
    |
  • Yarbay
    2325 Mesaj
    Onardı hakem orayı
    |
    |
  • Binbaşı
    1556 Mesaj
    iyi de hakem bilica nın açtığı çukuru doldurdu

maçtan ziyade forumda açılan konulara bi ayrı sevindim ha
    |
    |
  • Binbaşı
    1436 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: injection

Futbol kuralları usül kitapçığının 17. maddesinin c bendinin 3. fıkrasında net olarak şu ifade yer almakta:

" Bir futbolcu oyun kuralları haricinde rakip takıma dezavantaj sağlayacak şekilde 'oyun alanının, kale direklerinin, korner bayraklarının veya topun' herhangi bir kısmında değişiklik yaparsa ve hakem bu futbolcuyu gerektiği and...a cezalandıramamış ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarılmamışsa, bu futbolcunun takımı hükmen yenik sayılır."

Türk Futbol Tarihinde bugüne kadar hiç görülmemiş rezalet ! Penaltı noktasının bu hale gelmesine sebep olanların ve bunu ısrarla görmeyerek penaltıyı kullandıranların cezasını bulmasını istiyoruz!

hakem onardı ya orayı
    |
    |
  • Yarbay
    3419 Mesaj
    Hakem futbolcuyu sarı kart ile cezalandırdı, ve futbolcunun yaptığı değişiklik onarıldı.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Onardı hakem orayı

|
    |
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

tamam 3 0 söylüyorum şimdi özgener'e, öyle bişey olsa geçen hafta bursa yarım metre öteden penaltı kullandı onda hükmen olurdu

Demirören'i örnek alıp sms at.Yalnız kısaltmalarla.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Onardı hakem orayı

+1
    |
    |
  • Yarbay
    2759 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @OMéR

Arkadaşım sorunun nedir ? Feneri kıskanıyormuşum. Bir şey paylaştım. Bu bir kural ve böyle uygulanması gerekiyor. Sen gittin Volkan'a falan bağladın. Ne diyelim
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

@OMéR

Arkadaşım sorunun nedir ? Feneri kıskanıyormuşum. Bir şey paylaştım. Bu bir kural ve böyle uygulanması gerekiyor. Sen gittin Volkan'a falan bağladın. Ne diyelim

Uygulandı zaten, hakem bölgeyi onardı.
    |
    |
  • Yarbay
    10713 Mesaj
    bobo topu çukurun içine koyup atmadi zaten. hadi çukurun içinde olsa bu dediginiz olabilir gerci çukurda alttarafi birkac santim biraz daha abartsak bilica petrol ariycak diycez
    |
    |
  • Yarbay
    4311 Mesaj
    Antalya - Bursa maçında top 30 cm ilerdiymiş bi halt etmediler. Buna da etmesinler bi zahmet
    |
    |
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    quote:

@OMéR

Feneri kıskanmıyorsan neden gelipte böyle konular açıyorsun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1903 Mesaj
    Bilica'nın 5-6 kere ayağıyla kazıdığı yeri hakem sadece şöyle ayağıyla oynayarak onardı öylemi ? Ayrıca Bilica'ya o yaptığı olaydan dolayı kart gösterdiğini kanıtlayan bir video bir görüntü varmıdır ? Benim gördüğüm yaptığı müdahaleden dolayı kart gördü.
    |
    |
  • Binbaşı
    1758 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aL3n.

Bilica'nın 5-6 kere ayağıyla kazıdığı yeri hakem sadece şöyle ayağıyla oynayarak onardı öylemi ? Ayrıca Bilica'ya o yaptığı olaydan dolayı kart gösterdiğini kanıtlayan bir video bir görüntü varmıdır ? Benim gördüğüm yaptığı müdahaleden dolayı kart gördü.

Ne yapıcaktı toğum atıp sulayıp çim çıkmasını mı bekleyecekti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Cidden onarıldı ama...
    |
    |
  • Binbaşı
    1826 Mesaj
    Yav belki adamın ayağına çamur falan yapıştı o yüzden sürttü.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    Hakem önerdi orayı abartmayın . Volkan kurtardı penaltıyı işte.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.