Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

+++ FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI BİLET FİYATLARINI BİLEN VARMIII +++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> +++ FENERBAHÇE-GALATASARAY MAÇI BİLET FİYATLARINI BİLEN VARMIII +++
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    594 Mesaj
    ARKADAŞLAR 22 MAYIS 2005'DE ŞAMPİYONLUĞU 2SİNDE BİRİSİ İLAN EDECEKTİR...BENİM DİLEĞİM MAÇIN BİLET FİYATLARI BELLİ OLDUMU??????????????????????????????????????

|
    |
    bazıları kale arkaları için 25 bazıları 30 dio, tam bilinmio
    |
    |
    |
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    galatasaraylılar macın sonucu belli paranız cebinizde kalsın ğitmeyin
    |
    |
    kale arkaları 37.5 ytl diğer yerleri söylemeye bile gerek yok. bu kadar kazık olmaz ya.. üstelik bir kişi en fazla 2 bilet alıyor.

şu fener yönetimini anlamak mümkün değil. daha bir hafta önce 6S den 5 tane yedik sanki 5 atan bizmişiz gibi bilet fiyatlarını abartı bir duruma getirmişler. yönetimi kınıyorum. fenerbahçe taraftarı yolunacak kaz değildir.

|
    |

• Yarbay
    2697 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: oksit

kale arkaları 37.5 ytl diğer yerleri söylemeye bile gerek yok. bu kadar kazık olmaz ya.. üstelik bir kişi en fazla 2 bilet alıyor.

şu fener yönetimini anlamak mümkün değil. daha bir hafta önce 6S den 5 tane yedik sanki 5 atan bizmişiz gibi bilet fiyatlarını abartı bir duruma getirmişler. yönetimi kınıyorum. fenerbahçe taraftarı yolunacak kaz değildir.

ewet yaa ben maça gitcektim ama artık A.gücü maçıondan sonra gitmemeye karar verdimm
    |
    |

• Binbaşı
    1358 Mesaj
    Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak karşılaşma da Galatasaray taraftarları için ayrılmış olan tribünün bilet fiyatları 100 YTL olarak belirlendi.

adi ş.. aziz .yıl..

ama ne olursa olsun o maça gideceğim. istersen 300 yapsın yınede gıdecegım. ş. aziz yıldırım. sana bol bol kufur edıcegım merak etme adi adam.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsakin -- 16 Mayıs 2005, 20:46:30 >
    |
    |
    Kale arkası..............: 37.50 YTL
    Numaralı.................: 100 YTL
    Numaralı ESR.........: 125 YTL
    Numaralı VIP.........: 150 YTL
    Maraton Üst...........: 100 YTL
    Maraton Alt...........: 300 YTL
    Konuk taraftarlar....: 100 YTL
    |
    |

Maraton Alt : 300 YTL (300.000.000 TL)
    Maraton Üst : 100 YTL (100.000.000 TL)
    Numaralı VIP : 150 YTL (150.000.000 TL)
    Numaralı : 100 YTL (100.000.000 TL)
    Migros : 37,50 YTL (37.500.000 TL)
    Telsim : 37,50 YTL (37.500.000 TL)
    Numaralı Özel ESR : 125 YTL (125.000.000 TL)
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,306
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.