Şimdi Ara

Fenerbahçe en az beşiktaş kadar suçlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepimiz hatırlıyoruz inönü stadın da Cihat AKTAŞ kardeşimiz bıçaklanarak yaş##ını yitirmişti.O olay yüzünden bjk 'ye 3 maç seyircisiz oynama cezası verildi.

Everton-fenerbahçe maçında da bi taraftar SİLAHLA vururarak yaralandı şans eseri bacağına isabet etti!...

Şİmdi fenerbahçe'ye ceza verilmez ise bu nasıl bi adalettir arkadaşlar!....

• zaten bunu forumda tartıştık bunun için bir başlık var ayrıca neden açıyorsun o zaman her yeri beşiktaş bayraklarıyla dolduralım hatta diyorum yarın yürüyüş yapalım fenerbahçe ceza alsın diye
  • bencede gereksiz olmuş..
    konu tartışıldı ve her zaman olduğu gibi hiçbir uzlaşma sağlanamadı
    rakip takımlardan fanatikler ve olaya tarafsız bakmayı becerebilenler ceza almasının doğru olacağını söyledi,Fenerbahçeli fanatik arkadaşlar"olurmu ya ne cezası"dediler...
  • kurşunu beşiktaş veya galtasaraylıların stada girip atmış olabileceğini iddaa eden beyin yoksunu taraftarlar bile çıktı
  • Dikkat ederseniz maç Olimpiyat stadında yapıldı. Her statın sistemi farklıdır. Güvenliğinden tutun, emniyet birimlerine herşey değişir.

Bu yüzden dolayı böyle bir şey olmuş olabilir. Üstelik FB'ye kim ceza verecek merak ediyorum bu dostluk maçı ve bu nedenle hiç bir federasyona bildiğim kadarı ile bağlı olan bir maç değil. Kırmızı kartlar nasıl etkilemiyorsa bu olayda hukiki olarak ceza almasını gerektirmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

Dikkat ederseniz maç Olimpiyat stadında yapıldı. Her statın sistemi farklıdır. Güvenliğinden tutun, emniyet birimlerine herşey değişir.

Bu yüzden dolayı böyle bir şey olmuş olabilir. Üstelik FB'ye kim ceza verecek merak ediyorum bu dostluk maçı ve bu nedenle hiç bir federasyona bildiğim kadarı ile bağlı olan bir maç değil. Kırmızı kartlar nasıl etkilemiyorsa bu olayda hukiki olarak ceza almasını gerektirmez.

bu söylediklerine inanıyormusun o zmn millet kalaşnikof larla dalsın hazırlık maçlarında nası olsa ceza vermiyolar diye patır patır herkes birbirini öldürsün..... elbetteki hazırlık maçları her federasyon kendi ülkesinin takımına ceza vermekle yetkilidir.... geçen sene ya da ondan önceki sene tümer avusturya da mı ne hazırlık maçında hakeme tokat attı diye burda 3 maç ceza almıştı... bütün ilklerde bizi buluyo zaten deneme tahtası gibiyiz...

• quote:

Dikkat ederseniz maç Olimpiyat stadında yapıldı. Her statın sistemi farklıdır. Güvenliğinden tutun, emniyet birimlerine herşey değişir.

hazırlık maçlarında kırmızı kartlar etkilemiyormu hocam,eminmisin?
    artık hazırlık maçları da CL maçı ile aynı statüde oynanıyor..
    yani ceza alan futbolcu resmi maçtada cezalı oluyor,ceza alan takımın cezası resmi maçlarada etki ediyor..
    hazırlık maçı diye kimsenin işi hafife alıp olay çıkarmaya yeltenmemesi..
    geçen akşamda gördükki kimse yeltenmedi böyle birşeye,yukarda Allah var şimdi...
    ayrıca bir statta hangi takım evsahipliği yapıyorsa bütün sorumluluk ona aittir...
    misal o zaman BJK veya GS veya FB maçlarının hepsini kendi statları dışında sahalarda yaparlar,olay çıktığı zaman"saha benim değil kardeşim,olan oldu işte.bana ceza veremezsin"der...
    bence mantıklı değil,sence?

• quote:

kırmızı kartlar etkilemiyo ama hazırlık maçlarından dolayı ceza alınabiliyor..
    Geçen sene Trabzonsporlu bir futbolcu (kimdi tam olarak hatırlamıyorum) hazırlık maçında hakeme yaptığı bir hareketten ötürü ceza almıştı..

Bu maç bir hazırlık maçı ama Fenerbahçe'nin kontrolündeki bir stad'da yapıldı.. Bunun yanında aziz yıldırım'ın bu olayın olmasında direk etkisi var..Bu yüzden fenerbahçe ceza almalıdır..

• kim ne derse desin ama dürüstçe tarafsızca yorum yapsın...
    ceza verilebilir ama verilmezsede vay efendim bıdı bıdı yapmayada gerek yok...

şimdi BU olay kesinlikle BJk maçındaki olay ile aynı değil, inönüdeki olay
    kasıtlı bıçaklama ve çarşı grubunun yani bilen bir taraftar grubunun içinde oldu..

olimpiyat stadındaki olay ise bilinçsizce yapılan bir olay kasıt yok dallama
    aşka gelmiş havaya ateş açmış tabii bilinen bu, (bu bana hiç inandırıcı gelmiyor
    buna nasıl ceseret edebildi, biraz düşünün) olayın içinde başka şeylerde olabilir..
  • Kurşun içerden sıkılmamış ki olsa Şamp.ligi finali oynanan satdın kamerası niye çekmesin,ayrıca stattaki seyircilerde fark etmemiş suçu Fbye atmk dogru degil.Dışarda emmiyeti polis sağlamalıydı.Ama olay gerçekten çok üzücü ve inşallah bir gdaha olmaz ve gereken tüm önlemler bu maçtan çıkarılan derslerle uygulanır...
  • yani Fenerbahçeye ceza verilmezse herkes çenesini tutsun bıdı bıdı yapmasın.
    yapılan çifte standarta tepki göstermesin...
    o dallama dediğin hangi takımın sahasında hangi takımın maçını seyrediyor peki?
    Beşiktaşın dallaması yüzünden Beşiktaş 3 maç ceza alıyorsa Fenerbahçenin dallaması yüzünden neden Fenerbahçe ceza almıyor bana bunun izahını yapabilirmisin?
    bizim statta olunca hepimiz "katil" oluyoruz sizin statta yapılınca "birkaç kendini bilmez,FB taraftarı bile olamaz bunlar"mı oluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

yani Fenerbahçeye ceza verilmezse herkes çenesini tutsun bıdı bıdı yapmasın.
    Beşiktaşın dallaması yüzünden Beşiktaş 3 maç ceza alıyorsa Fenerbahçenin dallaması yüzünden neden Fenerbahçe ceza almıyor bana bunun izahını yapabilirmisin?
    bizim statta olunca hepimiz "katil" oluyoruz sizin statta yapılınca "birkaç kendini bilmez,FB taraftarı bile olamaz bunlar"mı oluyor...

tamam sende haklısın ama sende niye ÖKÜZ ALTINDA BUZA arıyosun ki bu ülkede
    çifte standart sadece BJK yemi yapıldı başka klublere yapılmadımı veya yapılmıyomu..
    size verilen 3maç ceza bana göre ağırdı çünkü bu tür olaylarda klüblerin
    hatası var gibi gözüksede bu olay aslında toplumsal bir mevzudur...

FB sürekli kollanıyomu, veya BJK hiç kollanmadımı? ya GS ?
    yani bıdı bıdı dememin manası bu işte uzatmanın ne alemi var FB alınacak
    3 maç ceza ile batmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bertuğ_ -- 3 Ağustos 2005, 23:05:09 >

• hayır hiçbirşeyin altında hiçbirşey aramıyorum ama sen kendi takımını korumak adına(ki bu anormal birşey değil)gerçekleri göremiyorsun.
    ben en basit olanı,geçmişte örneği olanı söylüyorum ben.
    Fenerde olsa aynı şeyi söylerdim,GS de,TS de hangi takım olursa olsun.
    ha BJK o olayda ceza almamış olsa ve Fenere bu olayda ceza verilse yine çifte standardı eleştirirdim..
    tamam Beşiktaşı severim,her ortamda savunurum ama doğrular adına babamın oğlunu tanımam...
  • Fener ceza almalı...

Ama o günlerde BJK'ın ceza alması sacma diyenlerin şimdi FB ceza almalı demesi de ironi..Gözlükleri çıkartamıyoruz..ÜStelik hem bu olay hem de gecen sene ki olayda lastik gibi uzadı
  • Ona bakılrsa milletvekili de düğünde silah sıktı niye ceza verilmiyo??Bir de inönüdeki olayda çarşıya kulüp bedava bilet dağıtıyodu.everton maçında böyle bişi yok!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Fener ceza almalı...

Ama o günlerde BJK'ın ceza alması sacma diyenlerin şimdi FB ceza almalı demesi de ironi..Gözlükleri çıkartamıyoruz..ÜStelik hem bu olay hem de gecen sene ki olayda lastik gibi uzadı

BJK ceza aldıysa FB de almalı..
    hep bunu söyledim Jeremy...
    bilmem farkettinmi.aradaki ayrıntıyı kaçırmamak lazım...

ben seyirci yüzünden takımların ceza almasını savunmadım hiçbirzaman.
    İngilterede takımlara ceza vererek değil bizzat seyirciye ceza vererek,onu takımından mahrum ederek çözdüler olayı...
    olay çıkaran taraftara terörist muamelesi yaptılar,hatta teşhir ettiler...

• quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

yani Fenerbahçeye ceza verilmezse herkes çenesini tutsun bıdı bıdı yapmasın.

wallahi süper bi özet...

nedense burdaki arkadaşlar işine geldiği gibi algılıo, ve yine nedense hewpsi fenerbahçe taraftarı...
  • ilker seninLe anlaşmka bazen imkansız oluyor gercekten...Senin söylediğinin aynısını söylüyoruz ama sen aynı kelimeyi baska türlü söyleyerek yeni bri anlam nuans kattıgını falan söylüyorsun..

Gecen sene BJK ceza almamalı diyen BJK'lılar kimlerdi? Sen yoksan aralarında hiiiç üstüne alınmayacaksın..
    Üstüne alınması gerekenler BJK ceza alammalı diyenler..gözünü seveyim yorma bizi akşam akşam
  • hayır hocam yanlış anladın ben "BJK ceza almamalı" demiştim o zaman.
    "toplumsal bir yara olduğunu klüplerin değil seyircinin ceza almasını" savunmuştum.
    yani fanatikleri bir bir tespit edersin,en ağır cezayı verirsin ve bu işin o kadar kolay olmadığını hissettirirsin her ortamda.
    İngiltere örneğinide bu yüzden verdim...
    şu anda Fenerin ceza almasını savunmamın nedeni farklı.
    çifte standarta karşıyım ben.BJK ve Göztepe seyircisi yüzünden ceza aldıysa Fener olsun,GS olsun,TS olsun kim olursa olsun ceza almalı...
    yani biraz karışık gibi görünüyorsa da azıcık dikkatli okunursa çıkar ortaya ne demek istediğim...
  • Seni ilgilendiren cezanın veriliş mantıngı degil..BJK'ı dövdülerse , FB'i de dövsünler...

Yok kardeş ben o gözlüü almiim..Ben FB ceza alamlı diyorum çünkü olaylrdan sorumlu..BJK'da sorumluydu..Ona cezaısnı nasıl çektirdilerse , bize de cektirsinler..bu kadar basit..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.