Şimdi Ara

Fenerbahçe'den '100 milyonluk' atak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100 milyonluk tahvil ihracının 4 Mart'ta yapılmasının planlandığı duyuruldu.

Fenerbahçe Futbol AŞ, gerçek ve tüzel kişilere tahsisli olarak satılmak üzere azami 100 milyon lira tutarlı borçlanma aracı ihracının 4 Mart'ta yapılmasının planlandığını duyurdu.

Fenerbahçe'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, 16 Aralık 2013 tarihinde SPK'ya yapılan azami 200 milyon lira tutarlı borçlanma aracı başvurusuna karşılık, kolektif yatırım kuruluşları hariç gerçek ve tüzel kişilere tahsisli olarak satılmak üzere azami 100 milyon lira tutarındaki ihraç belgesinin onaylandığı belirtildi.

Açıklamada, tahvillerin 4 Mart 2014 tarihinde ihraç edilmesinin planlandığı kaydedilirken, "Tahviller, TL cinsinden 728 gün vadeli, 91 günde (3 ayda) bir olmak üzere yılda 4 defa kupon ödemeli, Hazine Gösterge Faiz Oranı + 350 baz puan faizli olarak her bir kupon döneminde belirlenmek üzere değişken faizli olacaktır" denildi.

• Hem bu para hem de stat ismi vs derken bu sene büyük bir atak bekliyorum transfer konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnyTGnD

Hem bu para hem de stat ismi vs derken bu sene büyük bir atak bekliyorum transfer konusunda

bende tam tersi demirören gibi verdiklerini, toplu şekilde alıp çekilmelerini bekliyorum . inşallah yanılıyorumdur
  • Zannetmiyorum çekildikleri an tamamen biterler emin ol böyle bi ihtimal varsa bile bu sene çok zor emin ol
  • Black Raven kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnyTGnD

Hem bu para hem de stat ismi vs derken bu sene büyük bir atak bekliyorum transfer konusunda

bu para daha önce alınan tahvili geri ödemeye anca yetiyor
    borcu borçla kapatıp üstüne tekrar faiz ödeyecekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.