Şimdi Ara

Fenerbahçe'de Yeni Teknik Direktör (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
2.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • van gaal söylemleri var inşallah gelir :)
  • van gaal ve pvh fena olmaz gibime geliyor.
  • Louis van Gaal
  • ne van gaal söylemi la . ben keşke gelsin demiştim millette söylem duyum sandı herhalde adam holland aile dünya kupasına gidecek lan . borumu lan dünya kupası bu . hollanda en güçlü 4 adaydan birisi . ispanya brezilya hollanda almanya . adam gelir mi la van gaal gelsin cep telefonumu forumdan birisine çekilişle hediye ederim lan

• Mustafa Denizli'yi takımın futbol anlayışını ileri taşıyacak, gerekli riskleri ve cesareti gösterecek bir hoca olarak görmüyorum. Analiz ve dünya futbolundan da bi haber. Bu takımın, 1-0'da skoru koruyalım değil 2 ve 3'ü atalım mantalitesinde bir hocaya büyük takımı çalıştırıdğının farkında olan bir adama ihtiyacı var korkan değil korkutucak bir takım haline getiricek bir hoca. Bir türk olacaksa Ersun Yanal , Denizli'den çok daha iyi bir tercih olur
  • cep telefonunun markası ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

cep telefonunun markası ne

samsung e 250 kullanmıyorum + nokia 6700 slide ikisinide verecem ulan . van gaal gelsin ikisinide çekişil ile verecem, ama çekilişe sadece fenerlilere birde kuşcum denen gsli hemşerim katılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

samsung e 250 kullanmıyorum + nokia 6700 slide ikisinide verecem ulan . van gaal gelsin ikisinide çekişil ile verecem, ama çekilişe sadece fenerlilere birde kuşcum denen gsli hemşerim katılabilir

@KUSCUM4283 bak seni unutmadım sevildiğini bil

• Bert van Marwijk gelmeli.
  • marcelo bielsa gelmeli
  • Heynckes gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli bir teknik adam olmasında,nefes alsın yeter.
    Ligi tanıyan yabancılardan Lucescu veya Löw tam isabet olur.
  • Yerli gelecekse Ersun Yanal, yabancı gelecekse Lucescu gelsin. Mustafa Denizli'yi kesinlikle kabul etmem. M.D. ile Avrupa'da başarı imkansız. Bize dünya futbolunu takip eden birisi lazım. Bunun için en iyi tercih (Hem lig, hem Avrupa için) Ersun Yanal olur.
  • quote:

Heynckes gelsin

Heynckes'in emekli olduğunu bildiğiniz halde şaka olsun diye bu mesajı attığınızı varsayıyorum. Heynckes teknik direktörlüğü bıraktı, emekli oldu. Günlerdir forumda basbas bağırılıyor, hala Heynckes diyenler var.
  • Forumda mantık çerçevesi dışında atılan aşırı derecede fazla mesaj var. Hani insanlar düşünmeden mesaj atıyorlar, bilinçsiz bir şekilde. Gidebilecekleri ONLARCA dünya kulübü varken Türkiye'ye gelme olasılığı %0,01 olan adamlar hakkında şu tipte mesajlar atılıyor: "Kop gel knk bekliyoruz hehehehe "

Bu nedir la? Allahını seven biri açıklasın. Biz kendimizi neden bu kadar büyük görüyoruz? Neden bu kadar kendini beğenmişiz?
    Löw'ün Türkiye'de ne işi var? Adam dünya kupasını kazanmaya oynuyor. Hadi takım çalıştıracak olsa, bir düşünün la, bir mantıklı düşünün, takım çalıştıracak olsa Türkiye'ye mi gelir? Az bir düşünü de mesaj atın.
    Heynckes? Emekli oldu. TDK'ye girip bir bakın "emekli"nin anlamı ne. Emekli olmasa bile, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu takımın teknik direktörü Türkiye'ye gelecek? İstediği dünya devini çalıştırabilecekken? Real Madrid'den teklifler varken? Güzelmiş
    Mourinho diyenler var, Van Gaal diyenler var. Geçiniz arkadaşım.

Mesaj atmadan önce bir düşünelim lütfen. Kolay bir şey bu ya. Düşünmek. Zor gelmemeli. Mantık çerçevesinde mesajlar atalım. "Ulan ben bunu yazıyorum da, bunun elle tutulur tarafı ne?" diye bir sorgulayın cümlelerinizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: miba54

Forumda mantık çerçevesi dışında atılan aşırı derecede fazla mesaj var. Hani insanlar düşünmeden mesaj atıyorlar, bilinçsiz bir şekilde. Gidebilecekleri ONLARCA dünya kulübü varken Türkiye'ye gelme olasılığı %0,01 olan adamlar hakkında şu tipte mesajlar atılıyor: "Kop gel knk bekliyoruz hehehehe "

Bu nedir la? Allahını seven biri açıklasın. Biz kendimizi neden bu kadar büyük görüyoruz? Neden bu kadar kendini beğenmişiz?
    Löw'ün Türkiye'de ne işi var? Adam dünya kupasını kazanmaya oynuyor. Hadi takım çalıştıracak olsa, bir düşünün la, bir mantıklı düşünün, takım çalıştıracak olsa Türkiye'ye mi gelir? Az bir düşünü de mesaj atın.
    Heynckes? Emekli oldu. TDK'ye girip bir bakın "emekli"nin anlamı ne. Emekli olmasa bile, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu takımın teknik direktörü Türkiye'ye gelecek? İstediği dünya devini çalıştırabilecekken? Real Madrid'den teklifler varken? Güzelmiş
    Mourinho diyenler var, Van Gaal diyenler var. Geçiniz arkadaşım.

Mesaj atmadan önce bir düşünelim lütfen. Kolay bir şey bu ya. Düşünmek. Zor gelmemeli. Mantık çerçevesinde mesajlar atalım. "Ulan ben bunu yazıyorum da, bunun elle tutulur tarafı ne?" diye bir sorgulayın cümlelerinizi.

DÜNDEN BERİ AYNI ŞEYLERİ YAZIYORUM AMA KİMSE ANLAMIYOR .

• şimdi senden öğrendim hocam bilmiyordum
  • quote:

quote:

quote:

@KUSCUM4283 bak seni unutmadım sevildiğini bil

Cekilise katilmak istiyorum :-) .

• bence fatih terimi getirek

• Yılmaz Vural olsun isterim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.