Şimdi Ara

Fenerbahçe çıktığında Lazio temsilcilerinin birbirlerine bakıp gülmeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizler de fark etmişsinizdir izlerken. Fenerbahçe çıktığında iki Lazio temsilcisi birbirlerine dönüp güldüler dalga geçer gibi. Utanmasalar kahkaha atacaktı adamlar.
    Sadece Lazio da değil, genelde Fenerbahçe çıktığında rakip takımın yüzü gülüyor. Bu niye böyle? Bu kadar mı kötü, bu kadar mı zayıf bir görüntü veriyor bu takım dışarıya?

• evet
  • Türk takımları genel olarak zayıf, sürpriz bir durum değil.
  • Lütfi herşeye gülüyo ona bakarsan. Bu kurada kimi küçümsemiştir sence? (GS'a laf yok yanlış anlaşılmasın)
  • Belki de çekindikleri için gülmüşlerdir. Mesela ben kurayı sırıtarak izledim ama içten içe korkuyordum Chelsea Tottenham filan gelmesin diye ama sırıtıyordum. Dizinde başınıza gelmiştir mesela Çelsi çıksa sırıtarak yanımdakine off çelsi çıktı la diyecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kan alıcaz kan
  • Gülsünler gülsünler
  • Son gülen iyi güler hocam...
  • eskiden biz gülüyorduk turu onlar geçiyordu şimdi onlar gülüyor turu biz geçiyoruz istedikleri kadar gülebilirler

bate td si sallıyordu hleb turu geçecez diyordu plezen favori görüyordu kendini elendi lazio da ne kadar yukarıdan bakarsa o kadar iyidir

• kadro olarak şu son 8 takım arasında en pahalı ilk 3e girer fb gerçek gücünü yansıtırsa eleyemeyeceği takım yok
  • Lazio üstümüze gülecek kadar büyük takım değil. Td'si Fb yenilmez takım değil demiş. Bizim taktiği uygulamış ama bizden çekiniyorlar. Bence çekinseler iyi olur.
  • kuraya katılan takımların fenerbahçe'yi rakip olarak istemeleri için aptal olmaları gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

kadro olarak şu son 8 takım arasında en pahalı ilk 3e girer fb gerçek gücünü yansıtırsa eleyemeyeceği takım yok

Ya dostum sen hakkaten ciddimisin. Ne zannediyorsun Fenerbahçeyi ? Ne gerçek gücü
  • emre keşke avrupada oynayabilse
  • Video da geldi:

• quote:

Orijinalden alıntı: miba54

Video da geldi:

Çaktırma ayvayı yedik diyor galiba. Gülümsüyorlar. Bu arada videoya resim kodu yazmışsınız.
  • ben ingiliz takımlarından birinin alacağını düşünüyorum kupayı fener final oynarsa süpriz olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar da sizin gibi Chelsea yada Tottenham gelmesin diye dua ediyorlardır kesin Fener gelince rahatlamışlardır.

Biz nasıl Schalke gelince en denk rakiplerden birisi olarak değerlendirip sevindiysek onlarda aynı durumdadır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.