Şimdi Ara

Fenerbahçe Bu Gruptan Çıkar (mı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnter gibi önemli bir takımı devirip 3 puan alan fenerbahçenin ben bu gruptan ikinci olarak çıkacağını düşünüyorum cska deplasmanından 1 puan çıkarırsa fenerbahçe ve psv kendi evinde yenerse 7 puana çıkar
    süpriz bir galibiyet daha alırsa fener bu gruptan ikinci olarak çıkar diye düşünüyorum

• Inter deplasmanından umudum yok. Psv ve csk yı kendi evimizde yeneriz diye düşünüyorum. PSv csk deplasmanlarından bi beraberlik ya da bi galibiyet ile çok rahat çıkarız.
  • herşey ortada ama CSKA yı deplasmanda yenersek grup çok karışır şimdilik İNŞALLAH demekten başka çare yok gibi
  • Dün geceki oyunu tekrarladığı takdirde Fenerin grubu lider olarak bile bitirmemesi için hiçbir sebep yok. Öbür maçı da seyrettim gece ve Psv de Csk da Fenerden üstün bir oyun sergilemedi aksine sürekli top kaybıyla oynadılar. Bence bu sene ülke puanını tekrar yükseltecez hep beraber.
  • devler ligine çok iyi başladık fakat daha yolun başındayız
    bu oyunu sürdürdüğümüz takdirde gruptan çıkarız
  • Fenerbahçe böyle güzel oynarsa gruptan çıkarki çıkmasını isterim
    Bu akşam takımımıza ve Erciyese başarılar
  • İki galibiyet daha alırsa, çıkar diye düşünüyorum. Bunun yanında bir de beraberlik olursa, 10 puan eder ve o zaman kesin çıkar. Çok da zor değil bence. Yeter ki son maçlara bırakmasın işi.
  • cska yı yenersek bayaa rahatalrız bence
    zaten psv dende 3 puan alacagız gibi gelio bana

inter deplasmanı ise ZOR İŞ!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • __InCuBuS__ kullanıcısına yanıt
    cska yi deplasmanda yenersek 2. cikariz...

Edit: diye umur ediyorum eklesem belki daha doğru olurmuş sonuna cümlenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem_hs -- 10 Ocak 2022; 12:10:59 >
  • csKA'yı yenersek 1.çıkarız derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

csKA'yı yenersek 1.çıkarız derim

.inşallah
  • 2.çıkarız inş
  • interden 3 puan aldık
    deplasmandan 0 puanla döneriz

cskadan kendi sahamızda 3 puan
    deplasmandan 1 puan

psvden deplasmanda 1
    kendi sahamızda 1 puan alırız

9 puanla 2.olarak grupdan çıkarız

• umarım çıkar ama bence çıkamıyacak.bence kendinizi şimdiden alıştırın sonra hayal kırıklığı olmasın arkadaşlar.inter maçı çok güzeldi ama bir daha öyle futbolu oynayacağını sanmıyorum fenerin.umarım çıkar gruptan.
  • saol tavsiyelerin için aydınlattın bizi mentör gibisin maşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: srycm

umarım çıkar ama bence çıkamıyacak.bence kendinizi şimdiden alıştırın sonra hayal kırıklığı olmasın arkadaşlar.inter maçı çok güzeldi ama bir daha öyle futbolu oynayacağını sanmıyorum fenerin.umarım çıkar gruptan.

• quote:

Orjinalden alıntı: MHMN

saol tavsiyelerin için aydınlattın bizi mentör gibisin maşallah
    quote:

umarım çıkar ama bence çıkamıyacak.bence kendinizi şimdiden alıştırın sonra hayal kırıklığı olmasın arkadaşlar.inter maçı çok güzeldi ama bir daha öyle futbolu oynayacağını sanmıyorum fenerin.umarım çıkar gruptan.

arkadaşım bak tartışma amacım yok.keşke çıksa fener gruptan ama bence çıkamıyacak.bu konuyu saklayın grup maçları bitince tekrar konuşuruz burda.

• tamam öyle yaparız sen demesen biz harbi hayal kırıklığına uğrardık ya saolasın tecrübelerinden istifade etmek lazım
  • hani her sezon avrupada kupa bekleyip sonra hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ya ondan demiştim arkadaşım.gerçi artık alışmışsınız hazırlıklısınız galiba.neyse umarım çıkar gruptan fener.
  • tamam saol
    quote:

hani her sezon avrupada kupa bekleyip sonra hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ya ondan demiştim arkadaşım.gerçi artık alışmışsınız hazırlıklısınız galiba.neyse umarım çıkar gruptan fener.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHMN

tamam saol
    quote:

hani her sezon avrupada kupa bekleyip sonra hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ya ondan demiştim arkadaşım.gerçi artık alışmışsınız hazırlıklısınız galiba.neyse umarım çıkar gruptan fener.

sende sağol
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.