Şimdi Ara

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı 2017/2018 Haberleri vs. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
4
Favori
276.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Umarım ki yeni koçumuz ile birlikte o da kendini ispat eder ve Paul Nilsen'in ağzının payını verir.
  • Bria Hartley de gelmiş hayırlı olsun. Ama ne bileyim sanki 1-2 numara için başka tercihlerde yapılabilirdi gibi geliyor. Hatta o bölge için Kayla McBride daha iyi tercih olurdu diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gökhanataç -- 5 Temmuz 2018; 15:17:45 >
  • Kiah Stokes h.o

sanırım zaten Türk milli takımı için devşirme olarak düşünülüyo bence çok iyi hamle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 6 Temmuz 2018; 22:37:10 >
  • Geçtiğimiz sezonu şampiyonlukla tamamlayan ve yeni sezon yapılanmasını sürdüren Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız geçtiğimiz sezonlarda da takımımızda forma giyen oyuncularımız Anastasiya Verameyenka, Ayşe Cora, Giorgia Sottana ve Kelsey Plum ile sözleşme yenilemiştir.

Anastasiya Verameyenka ile 1 yıl, Ayşe Cora ile 3 yıl, Giorgia Sottana ile 1 yıl ve Kelsey Plum ile 1 yıl sözleşme yenilenmiştir.

Oyuncularımıza yarıştığı her kulvarda şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızda başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Zandalisini resmileşti, hayırlı olsun.
    Demek istediğimi tam ifade edememişim, düzeltme yapayım Cecilia Zandalasini konusunda:

Paul Nilsen, Zandalasini'yi değil takımımızı eleştirmişti.

Zandalasini ile takımımızın ilgilendiği ortaya çıkınca, sezonun devam ettiği o dönemde Paul Nilsen bizim yavaş oyun tarzımızı eleştirmiş ve siz bu durumda Zandalasi'niyi de harcarsınız demişti.

Daha sonra biz kimsenin beklemediği şekilde şampiyon olunca şu mesajı yazmıştı ve güldürmüştü: "Big tebrikler"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı 2017/2018 Haberleri vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 12 Temmuz 2018; 23:29:45 >

• Resmi sitedemizdeki açıklamalara göre gelecek sezondaki kadrosu şekillenmeye başladı:

Koç Valeri Garnier: 1 yıl

Kiah Stokes: 3 yıl
    Cecilia Zandalasini: 2 yıl
    Bria Hartley: 1 yıl
    Giorgio Sottana: 1 yıl
    Kelsey Plum: 1 Yıl
    Anastasia Verameyenka: 1 yıl
    Ayşe Cora: 3 yıl
    Pelin Bilgiç: 1 + 1 (27.08.2016 - Kalan süresi)
    Tuğçe Canıtez: 1 yıl (9.05.2017 - Kalan süre)
    Esra Ural Topuz: 1 yıl (4.07.2017 - Kalan süre)
    Tilbe Şenyürek: Süre ?

Birsel Vardarlı Demirmen: ? (1 yıllık sözleşmesi bitti)
    Kia Vaughn: ? (1 yıllık sözleşmesi bitti)
    Ana Daboviç: ? (1 yıllık sözleşmesi bitti)

Şunu diyebilirim: Sözleşme imzalayanların yanına bir de La Toya Sanders'ı alalım , gelecek sezon ülkemizde kupa bırakmayıp almaları bir yana direkt ELW şampiyonu olur bu kadro.
    Hatta mümkünatı olup bu kadro WNBA'de oynayabilse şampiyon olmaması için bir sebep görünmüyor.

Şüphesi olanlar için ikna edici veriler:

Kiah Stokes: 30 sayı, los mükemmelos. Ancak ufak bir detay var, 14 maçta. Olsun, 57 Reb. yeterli.
    Bria Hartley: 155 sayı / 18 maç, Ortalama: 8,61 çoh eyi. Üç sayı: 22 - 60, % 13.2 fevkaladenin fevkinde. Hem Hartley geçen sezon TKBSL sayı ortalaması lideri taam mı?
    Cecilia Zandalasini: 78 sayı / 14 maç, ortalama 5,57.
    La Toya Sanders: 12 maç 100 sayı, ortalama 8,33.
    Daboviç'in sözleşmesi de uzatılırsa tadından yenmez gari.

Görüldüğü üzere bu sezon transfer ettiğimiz oyuncuların olağanüstü performanslarından dolayı Stewart, Campage, Parker vs. WNBA uzun boylu sayı kraliçeleri tedirgin.

EDİP: Son iki paragraf, buradaki renkdaşlarla alakalı olmadığı için yanlış anlamalara yol açmaması için kaldırıldı.

Ayrıca, ironiden anlamayan nesile aşina değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 12 Temmuz 2018; 23:32:33 >

• Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı 2017/2018 Haberleri vs.

• Eğri oturup doğru konuşalım:

Geriye bir kıta dışı transfer hakkımız kalmadı Stokes'dan sonra, Plum ile beraber; Şimdilik.
    Peki Stokes yerli statüsünde oynayabilecek mi?
    Ne zaman oynayabilecek?

WNBA'den alıntı: "Played for the USA Basketball U16 National Team and won a gold medal at the FIBA Americas U16 Championship in Mexico City in 2009."
    Bu şartlar altında yerli ve milli olabiliyor mu?
    Bilmiyorum demek ayıp değil, ben bilmiyorum. Bilen varsa ve aydınlatırsa memnun olurum.

TBF'nin sitesinden kritik bilgiler öğrenmek mümkün değil, geçen sezon neredeyse tümünü okuduğum halde öğrenebildiğim şeyler, sporcu kartlarının 10 tl olmasının 10 ayrı yerde yazması ve Staf-Koç-Oyuncu dahil sahaya 9 kişiden fazla çıkıldığında her kelle başı para alındığını öğrenebilmiştim.
    Evet, sahaya 12 oyuncu ile çıkma hakkın olmasına rağmen bundan bile para isteyen bir oluşum.
    Sahayı biz yaptırmışız, TBF bütçesi devletten ama hala üç kuruşun peşinde olan bir oluşum.
    Başkanı da güya eski FB'li ama şampiyonluk maçında Dixon'ın maç sonunda kritik bir anda attığı üçlük üzerine ağzı yüzü bir tarafa giden birisi.

Velev ki Stokes yerli olabilecek, ama bu sezon değilse ve biz bir kıta dışı uzun alamıyacak isek durum vahim demektir, gelecek sezon için.

Soru işaretleri devam ediyor:

- Kaptan Birsel hakkında neden hala bir açıklama yok?
    - Kia Vaughn, aynı şekilde? Bari gönderilecekse yerine Gintare Petronite'yi alsaydık, kaptırdık Mersin BB takımına.
    - Daboviç'ten artık hiç bir şekilde verim alınamayacağının geçen sezon playofflarında yeni koç ile de görülmesine rağmen neden halen ilişiği kesilmedi?

Didem kalırsa Ayşe ve Plum kalır tahmininde bulunmuştum, aynen öyle oldu.
    Çünkü Dido, özellikle kazandığımız playof maçları sonunda bu kızlarımıza bir anne şefkati ile sarılıyordu.
    Evet, Dido'yu öldür ama hakkını inkar eyleme.
    Ancak durum gerçekten çok vahim:
    En azından şu aşamada iki kıta dışı hakkımızı bloke ettik.

Tamam, Plum'ı severim, bu yaşta ekmek parası için hiç tanımadığı bir kültüre gelme cesaretine, soğukkanlılığına hayranım ama madem Plum kalacaktı o halde yanına aynı takımdan A'ja Wilson alınmalıydı.

Kayla Mc Bride ise bu sezon Çin veya Rusya kontratları için çabalıyor. A'ja Wison & Mc Bride paketinin pahalı olduğu belli.

A'Ja Wilson elden gidiyeaahh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 11 Temmuz 2018; 13:45:10 >

• BİRSEL VARDARLI DEMİRMEN İLE SÖZLEŞME YENİLENDİ

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen ile sözleşmesi 1 yıl yenilenmiştir.

Kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen’e her kulvarda şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızda başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • Beğendiğin koç Miguel Mendez nihayet bu sene bir altın madalya kazandı.
    İspanya U20 kız takımını çalıştırdığını bilmiyordum.

15 Temmuz'da Final maçında İspanya daha ilk yarı Sırbistan'ı ezdi geçti: 36 - 11
    İkinci yarı idare ederek 69 - 50 ile şampiyonluğa ulaştı.

İspanyol takımındaki Irıs Mbultio hem "All Star Five" seçildi hem de MVP seçildi. (Sağdaki 15 numaralı siyahi oyuncu)

Şampiyona sonucu tek aklıma takılan "All Star Five" ödüllerini dağıtmak için İtalyan Laura Maggi'nin seçilmiş olmasıydı:

Yapabileceğimiz şey belli oldu: Iris Mbultio'yu alalım ve sezon boyunca tribünde oturtalım, Astou Endour gibi.
    Bunu yapabiliriz.
    Evet.

Peki bizim U20 prenseslerimiz nerede?
    Gene B ligine düştüler bu sezon.

Olay bundan ibarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 18 Temmuz 2018; 0:2:4 >

• Şimdi anlaşıldı ki, seneye kadromuzun belli olması:

Aziz efendi resmen enkaz devretmiş :

621 Milyon Euro borç, korkunç: Hala konuşuyor, üç kağıtçı Robin Van Persie'ye kaptırdığı paralar ile bayan basket takımı çok rahat Avrupa şampiyonu olabilirdi.

Yapacak bir şey yok, bu saatten sonra yeni transfer mümkün görünmüyor.

Tek istediğim, zamanında AGÜ'ye gönderdiğimiz ve bu gün artık Milli takımımızın direkt oyucusu olan Melis Gülcan'ın geri alınmasıydı, bunu da yapamadık.
  • Kadromuz belli olduğundan beri WNBA maçlarını naklen seyretmeyi bırakmıştım, dün gece tesadüfen Minnesota Lynx - Atlanta Dream maçının 2.çeyreğinin başlangıcında hem Angel'ı bizim Cecilia Zandalasini'yi görünce bakayım dedim: Minnetosata takımı 2 dakika içinde kesinlikle Zandalasini'ye pas vermeyip 4 kişi gibi oynadılar. Bu 2 dakikanın sonunda da Zandalasini savunma faulu yapınca kenara alınıp oyunun sonlarında 20 fark yeyince oyuna alındı: 13 dakikada 2 satı atabildi.

Öteki tranferimiz Bria Hartley ise 8,5 sayı ortalaması oynuyor.
    E, Plum ise 8,4 ortalama ile.

----------------

Bayan Volley takımı zaten bitti.
    Üç yıldır takımı olmayan, yani maç oynamayan ama antremanlarına devam etmiş! olan Vargas alınmış.
    Geçen sezon sezon Avrupa şampiyonu olan takımdan Bricio alınmış, niye bıraktılar ki?

Kim young Koung ise Eczacı'ya gitmiş, e gidecek tabi, kaç kere yazalım?

Antrenörü ve çoğu oyuncusu bu hatunu Çin'den kovmak için şampiyonluktan bile vazgeçti.

İnanmayan youtube'dan Çin Volley liginin geçen sezon şampiyonluk son maçını bulup izlesin.

Kim, Çin'deki takımından onursuzca kovuldu
    .

• Gecen sene basında mevcut kocumuz olsa yine EL F4 ve finaldeydik.Kurulan kadro beni tatmin etti.
    Vargas 2 sene once alınsa herkes begenirdi.Simdi cok kotu muamelesi yapmak bence yanlıs ayrıca bir 4 no daha ve eger ki Ying Ying Li yi alırsak ki KYK sahada kimin daha iyi oldugunu gosterdi bu sene ligde ve Avrupa da butun kupaları toplarız.Alınmazsa sıkıntı cekeriz.Ama bir Ying Ying Li hamlesi bizi direkt favori yapar.
    KYK konusunda ise tepki gosterilecek kisi varsa bence net oyuncudur.Hani aileme yakın olmak istiyorum, TL yorucu diyordun ne oldu 6 ayda ne degisti?Aile ozlemin mi bitti yoksa TL cok mu kolay oldu?Bayan Voleybolda Basketbolda bitmis falan degil , gecen seneki kadro ile YDU yu dagıttık.Bayan Voleybol ise cok daha guclu GS takımını eleyerek CL hakkını elde etti.

Ayrıca devamlı guncelleyerek Bayan BAsketbol yazmanız cok hosuma gitti.Tesekkurler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Gecen sene basında mevcut kocumuz olsa yine EL F4 ve finaldeydik.Kurulan kadro beni tatmin etti.
    Vargas 2 sene once alınsa herkes begenirdi.Simdi cok kotu muamelesi yapmak bence yanlıs ayrıca bir 4 no daha ve eger ki Ying Ying Li yi alırsak ki KYK sahada kimin daha iyi oldugunu gosterdi bu sene ligde ve Avrupa da butun kupaları toplarız.Alınmazsa sıkıntı cekeriz.Ama bir Ying Ying Li hamlesi bizi direkt favori yapar.
    KYK konusunda ise tepki gosterilecek kisi varsa bence net oyuncudur.Hani aileme yakın olmak istiyorum, TL yorucu diyordun ne oldu 6 ayda ne degisti?Aile ozlemin mi bitti yoksa TL cok mu kolay oldu?Bayan Voleybolda Basketbolda bitmis falan degil , gecen seneki kadro ile YDU yu dagıttık.Bayan Voleybol ise cok daha guclu GS takımını eleyerek CL hakkını elde etti.

Ayrıca devamlı guncelleyerek Bayan BAsketbol yazmanız cok hosuma gitti.Tesekkurler...
    Ben de yorumunuz için teşekkür ederim.

FB Volley için umarım yanılırım ve son dakikada bir gelişme olur ama şu andaki verilere göre Ying Ying Li'nin alınması ihtimali yok.

Bayanlar konusunda gerek Volley ve gerekse Basket kadroları belli oldu.

KYK konusuna gelince, elbette sahamıza geldiğinde zamanında GS'a giden Taurasi gibi tepki görecektir ama Taurasi'den daha fazla tepki görmeyi hak etti KYK.
    Çünkü Taurasi'ye yamuğu yapan biz iken, KYK bize yamuk yaptı.

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    WNBA'de beni bu sene Dallas Wings ve Lynx hayal kırıklığına uğrattı.Ama Lynx ballı bir takım olacak ki Atlanta Dreams'te Angel sezonu kapattı.Lynx'te büyük ihtimal Playoff'larda Atlanta Dreams ile eşleşecek.

Hele ki Wings'de Cambage,Diggins,Glory ve Allisha Gray gibi oyuncular varken.Nerdeyse playoff dışında kalacaklar.Üst üste 9 maç kaybettiler.

Bu arada Lindsay Whalen bu sene basketboldan emekli olacağını açıkladı.Fenerbahçe'de izlemek istediğim oyunculardan biriydi :(

Kelsey Plum son 4 maçında 18.4 sayı ortalaması ile alev aldı.Eğer böyle devam ederse oynadığı takım olan Aces'i Play-off'lara bile taşıyabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

WNBA'de beni bu sene Dallas Wings ve Lynx hayal kırıklığına uğrattı.Ama Lynx ballı bir takım olacak ki Atlanta Dreams'te Angel sezonu kapattı.Lynx'te büyük ihtimal Playoff'larda Atlanta Dreams ile eşleşecek.

Hele ki Wings'de Cambage,Diggins,Glory ve Allisha Gray gibi oyuncular varken.Nerdeyse playoff dışında kalacaklar.Üst üste 9 maç kaybettiler.

Bu arada Lindsay Whalen bu sene basketboldan emekli olacağını açıkladı.Fenerbahçe'de izlemek istediğim oyunculardan biriydi :(

Kelsey Plum son 4 maçında 18.4 sayı ortalaması ile alev aldı.Eğer böyle devam ederse oynadığı takım olan Aces'i Play-off'lara bile taşıyabilir.
    Yaklaşık 3 gündür wnba.com'a bakmamıştım ve senin haberinle Angel'a çok üzüldüm.

Evet, son iki maçına bakmıştım Plum'ın ve dakikası arttıkca kendini göstermeye başlayacağını görmüştüm.

Ama keşke paramız olsaydı da takım arkadaşı A'ja Wilson'u alabilseydik, ikisi oyun içinde çok iyi anlaşabiliyorlardı.

Tabi eğer Wilson- Mc Bride - Plum paketi yapacak kadar paramız olsaydı şimdilerde Avrupa Şampiyonluğu hayali kurmaya başlayabilirdik..

Bir de sayende haberim olduğu ve bu sezon Erkek ve bayan Basketbol yayın haklarının TiviBu tarafından alındığını öğrenince tamamen yıprandım

• Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Wilson'ın Çin'e gideceğini tahmin etmiştim.Çin'de sezon daha kısa hemde Avrupa'dan daha fazla para veriyorlar.Stewart'ın Kursk'tan 1 milyon üzeri bir para alacağını düşünürsek.Wilson'ı getirmek için o seviyelerde para vermek lazım.

Bu arada Liz Cambage açıklama yapmış.Seneye WNBA'de oynamayabilirmiş.Avrupa'da oynamaya hazırım demiş.Açıklamasında WNBA'de aldığı paranın faturalarına bile yetmediğinden dem vurmuş.Bide Avrupa'da bir sene oynamanın WNBA'de 10 sene oynamasına denk geldiğini söylemiş.

Kiah bu sene veya en geç seneye devşirme olacak.Tahminimce Ocağa kadar devşirme olacak.Bundan dolayı Sanders'tan vazgeçtiler.Seneye para olursa Cambage'ı getirelim diyecem ama Cambage'de UMMC veya Kursk'a gider.Cambage'e Bizim verdiğimizin iki katını verirler.

Bu sene ki kadro aşağı yukarı belli.Seneye Birsel,Sottana ve Vera yerine oyuncu bakmaya başlamalıyız.

• WNBA normal sezonu ABD saati ile bu gün oynanacak maçlar ile sona eriyor.

Bizim oyuncularımızdan sadece Zandalasini'nin takımı olan Minnesota Lynx playoff'u garantiledi.
    Bria Hartley ve Kiah Stokes'un takımı olan Newyork Liberty ve Kelsey Plum'ın takımı Las Vegas Ages bu günkü maçlar öncesinde sezona veda ettiler.

Las Vegas Aces'in playoff ümidi vardı ama 2 gün önce kendi sahalarında Dallas Wings'ten Liz Campage 43 sayıyla çılgın atınca ümitleri kalmadı.
    Müthiş bir skorla kaybettiler: 102 - 107, üstelik uzatma da olmadı.

Bizim açımızdan Kelsey Plum'un son 6 maçtır süresinin artması ile birlikte bu 6 maçta 17,6 sayı ortalamasını yakalaması sevindirici oldu.

Bu geceki normal sezon son WNBA maçları : (TSİ)

22:00 Connecticut Sun - Los Angeles Sparks
    01:00 Chicago Sky - Indiana Fever
    01:00 Las Vegas Aces - Atlanta Dream
    01:00 Phoenix Mercury - New York Liberty
    02:00 Seattle Storm - Dallas Wings
    02:00 Minnesota Lynx - Washington Mystics

WNBA'de bu maçlar öncesi son sıralama, ilk sekiz içindeki sıralamayı belirleyecek. 1- 7 - 8 sıraları sabit, diğerleri mesela Atlanta Dream bu sabaha karşı oynayacağı Las Vegas Aces maçına bağlı olarak 2.cilikteki yerini korumaya çalışacak, uyumazsam bu maçı seyretmek lazım:

• quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Wilson'ın Çin'e gideceğini tahmin etmiştim.Çin'de sezon daha kısa hemde Avrupa'dan daha fazla para veriyorlar.Stewart'ın Kursk'tan 1 milyon üzeri bir para alacağını düşünürsek.Wilson'ı getirmek için o seviyelerde para vermek lazım.

Bu arada Liz Cambage açıklama yapmış.Seneye WNBA'de oynamayabilirmiş.Avrupa'da oynamaya hazırım demiş.Açıklamasında WNBA'de aldığı paranın faturalarına bile yetmediğinden dem vurmuş.Bide Avrupa'da bir sene oynamanın WNBA'de 10 sene oynamasına denk geldiğini söylemiş.

Kiah bu sene veya en geç seneye devşirme olacak.Tahminimce Ocağa kadar devşirme olacak.Bundan dolayı Sanders'tan vazgeçtiler.Seneye para olursa Cambage'ı getirelim diyecem ama Cambage'de UMMC veya Kursk'a gider.Cambage'e Bizim verdiğimizin iki katını verirler.

Bu sene ki kadro aşağı yukarı belli.Seneye Birsel,Sottana ve Vera yerine oyuncu bakmaya başlamalıyız.
    Öncelikle resmi sitedeki son kadro resmini ekleyelim: Daboviç ve Kia Vaughn gönderildi ama Esra Vural duruyor:

Kia Vaughn, geçen sezon Veremeyanka'dan sonra takımın 2. en çok sayı atanı idi üstelik sadece 2 sayı eksik ile: 362 - 360.
    Kimin alınması için harcandı? Türkiye'de kıta dışı, ELW'da Avrupalı kabul edildiği söyleniyordu:

Bria Hartley? Geçen sezon bizim ligde sayı lideri olmuş ama bu sezon WNBA istatistikleri: 33 Maç, 23,8 süre ve 8,6 sayı ortalaması.

Kiah Stokes? WNBA istatistikleri: 29 maç, 13,6 süre ve 2,8 sayı ortalaması.

Tamam, bizim lig elbette WNBA ile kıyaslanamaz ama bu sezon ligi kurtarabilirsek çok iyi çünkü Aziz efendi tamamen enkaz devretti.

Kiah Stokes'un hiç bir zaman üst düzey bir forvete evrileceğini düşünmüyorum, 3 yıllık yapılan sözleşme gereksiz.
    Sadece ucuz diye alındı. E ucuz zaten, çünkü başarısı yok.

Stokes'ın alınmasının tek faydası, Lara Sanders'ın alınmaması oldu.
    Hiç olmaz ise Stokes, Sanders'dan daha kalıplı, potaya daha güçlü gitme imkanına sahip.
    Samders ise Milli takımdaki yerini Quanitra'ya kaptıran birisi.

Bu arada Quanitra ortada yok, eğer gelecek sezona kadar YDÜ tazminatı ile hayatını yaşıyorsa helal olsun, yesin o FB düşmanlarının paralarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Öncelikle resmi sitedeki son kadro resmini ekleyelim: Daboviç ve Kia Vaughn gönderildi ama Esra Vural duruyor:

Kia Vaughn, geçen sezon Veremeyanka'dan sonra takımın 2. en çok sayı atanı idi üstelik sadece 2 sayı eksik ile: 362 - 360.
    Kimin alınması için harcandı? Türkiye'de kıta dışı, ELW'da Avrupalı kabul edildiği söyleniyordu:

Bria Hartley? Geçen sezon bizim ligde sayı lideri olmuş ama bu sezon WNBA istatistikleri: 33 Maç, 23,8 süre ve 8,6 sayı ortalaması.

Kiah Stokes? WNBA istatistikleri: 29 maç, 13,6 süre ve 2,8 sayı ortalaması.

Tamam, bizim lig elbette WNBA ile kıyaslanamaz ama bu sezon ligi kurtarabilirsek çok iyi çünkü Aziz efendi tamamen enkaz devretti.

Kiah Stokes'un hiç bir zaman üst düzey bir forvete evrileceğini düşünmüyorum, 3 yıllık yapılan sözleşme gereksiz.
    Sadece ucuz diye alındı. E ucuz zaten, çünkü başarısı yok.

Stokes'ın alınmasının tek faydası, Lara Sanders'ın alınmaması oldu.
    Hiç olmaz ise Stokes, Sanders'dan daha kalıplı, potaya daha güçlü gitme imkanına sahip.
    Samders ise Milli takımdaki yerini Quanitra'ya kaptıran birisi.

Bu arada Quanitra ortada yok, eğer gelecek sezona kadar YDÜ tazminatı ile hayatını yaşıyorsa helal olsun, yesin o FB düşmanlarının paralarını.

Alıntıları Göster
    Ka Vaughn Avrupalı oynatamdık Hoca ben gitmesini yanlıs bulmuyorum.
    Kiah Stokes un da yetersiz bir oyuncu olduguna katılmıyorum.
    Enkaz diyorsun ama Voleybol da Basketbolda eski yonetimin kurdugu kadrolar belki anlasmalar olmasa bu kadrolar da olmayacaktı.
    Plum a sans verilmesi tartısılabilir ama 2. yarı gercekten katkı vermeye baslamıstı.Hele final serisinde penetreleri ve 3 lukleri ile cok faydası oldu.
    Zandalasini de cok iyi yıldız bir oyuncu
    Esra Ural hic saymıyorum.Berbat bir fundemantal ona yorum yapmaya gerek yok.
    Ben koctan da kadrodan da memnunum.Bu koc sene bası olsa muntemelen EL de yine finaldeydik.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.