Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (689. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.973
Cevap
213
Favori
2.067.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mac cok heycanlıydı ilk 2 periyottada iyi gibiydik fakat zoricin pota altındaki top kayıpları malesef sayıyı 10 farka cıkardı ve 3 4 periyotlarda ise iyileşmesme gösterip yerle bir ettik desek yeridir maçın adami bana göre bogdanovic(okadar küfürlü tezahurat adamı motive etti sanırım 3lük bombardımına tuttu partizani) kenan sipahi cok iyidi hatta harikaydı
  • dün bu atmosferde mac kazandık bence gayet ıyıydık..bütçe olayına gelirsek bütçe en önemli faktör ama tek faktör degil..hoca oyuncular takımın kimyasının uyuşması şans faktörü hepsi birleşirse şampiyonluk gelir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Kıskandım

İşte bunlar hep bütçe

Bu sezon baskete harcadığınız parayla bizim takımın takımın harcadığını kıyasla ve sonuçlara bak. Bakalım başarı, bütçeyle aynı orantıda oluyor muymuş bunu kendi takımına bakarak anlayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Bizim Emir yeni Diamantidis olacak heralde.Her maç çift haneli skor + minimum 5 asist yapıyor.Üstelik faul de alıyor.

tek basina diamantidis etkisi yaratmasi cok zor.ama soyle bir avantaji var takimin;bo-kenan-emir bir arada sahada cok uzun sure oynayabilyorlar ne savunma ne hucumda siritmadan..ve her birini ayri ozelligi var her biri topu dagitabiliyor.yani bu sefer obra'nin elinde dia yok ama 3'ü 1 arada'si var )) emir cok iyi oyun kuramiyor belki ama saha gorusu yuksek boyu da uzun buyuk avantaj )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın son çeyreği uyuyakalmışım, böyle bir takım oyununu görememekten üzüldüm doğrusu. Bojan 26 sayı atmış, çok büyük oyuncu. Bu takım için başta Obra olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler, "Road To Milano" parolasıyla yola devam.

Bu arada maçın tekrarını yüklenmiş midir ? Yada FBTV tekrarı ne zaman veriyor özellikle son periyotu izlemek istiyorum.

• Tebrikler fenerbahcem

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

basarinin butce ile alakasi yok..gecen seneki fenerbahce ornek mesela.
    sonra cska ,oly,milano ornekleri var..

O zaman Obra'ya bizim takımı da versen gene Eurolig'de böyle başarılı olur yani değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 9 Kasım 2013; 10:38:25 >
  • quote:

quote:

O zaman Obra'ya bizim takımı da versen gene Eurolig'de böyle başarılı olur yani değil mi?

Burada Obra'yı kücümsediğinizi seziyorum

Beşiktaş'ı Obra'ya verirseniz ki bence bu durumdan daha iyi durumlara gelirsiniz

@Mastergame

Dün FB TV'de vermişti saat 1'de. İnternetten bulabilirsin son çeyreği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 9 Kasım 2013; 10:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reantum

quote:

quote:

Beşiktaş'ı Obra'ya verirseniz ki bence bu durumdan daha iyi durumlara gelirsiniz

Nesini küçümseyeceğim yahu, adam kaç tane Eurolig şampiyonluğu yaşamış. Daha iyi duruma geleceğimiz kesin de, eurolig seviyesinde basketbol için bütçe çok önemli bir faktör. Bizim gibi 2.5 milyon dolarlık takım ile olacak iş değil onu demek istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Nesini küçümseyeceğim yahu, adam kaç tane Eurolig şampiyonluğu yaşamış. Daha iyi duruma geleceğimiz kesin de, eurolig seviyesinde basketbol için bütçe çok önemli bir faktör. Bizim gibi 2.5 milyon dolarlık takım ile olacak iş değil onu demek istiyorum.

Partizan 50 milyon euro mu hocam? Adamlar savaşan bir takım oluşturmuş.

Bütçeyle alakası yok bu işin. Sadece doğru adamları oynatmamakla alakası var. Sizin hocanız genç oyuncuları euroleague maçında hatta maçlarında genç oyuncuları oynatacak kadar cesur mu? Ki 15 yaşındaki cocuğu bile oynattı Obra. Peki ya geçen seneki Fener? Bütçe yine yüksekti, oyuncular felan filan. Ama? Sonuç yok gelen geçen tokatlıyordu bizi. Geçen sene yenildiğimiz maçlara bak. Ve şimdikine. Hocanın bağırması bile çok etkili artık.

Bütçe bi yere kadar ama önemli olan hırs, azim, istek. Ve hoca'nın bunları takıma öğretebilmesi. Bir bütün olmayı öğretmesi.
  • Başarının bütçe ile alakası kesinlikle var, yatırım yoksa başarı da yok. Amma velakin en yakın örnek 11-12 sezonunda 45m€luk CSKA'nın 15m€luk Olympiakos'a yenilmesi de var. Oly'nin koçu Ivković'di ama.Bu takımı orta-seviye bir koça ver, top16'dan zar zor çıkar. Ben bu işi %40 bütçe, %60 koç olarak görüyorum. Madrid şu anda bütçe ile başarı yakalıyorsa, Fenerbahçe'de koçu ile başarı yakalıyor. Ha, birde benim inandığım,"Yugoslav ekollü oyuncuların ne kadar fazla ise o kadar başarılı olursun" düşüncesi de var, o şahsi birşey. Özetle bütçe-koç ilişkisi doğru orantılı. Bu seneki FB-BJK farkını bütçe belirliyorsa, BARÇA-FB ya da CSKA-FB farkını da koç belirliyor.

@Reantum Buldum hocam sağolun

• Benim düzeltmeme gerek kalmamış hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mastergame

Başarının bütçe ile alakası kesinlikle var, yatırım yoksa başarı da yok. Amma velakin en yakın örnek 11-12 sezonunda 45m€luk CSKA'nın 15m€luk Olympiakos'a yenilmesi de var. Oly'nin koçu Ivković'di ama.Bu takımı orta-seviye bir koça ver, top16'dan zar zor çıkar. Ben bu işi %40 bütçe, %60 koç olarak görüyorum. Madrid şu anda bütçe ile başarı yakalıyorsa, Fenerbahçe'de koçu ile başarı yakalıyor. Ha, birde benim inandığım,"Yugoslav ekollü oyuncuların ne kadar fazla ise o kadar başarılı olursun" düşüncesi de var, o şahsi birşey. Özetle bütçe-koç ilişkisi doğru orantılı. Bu seneki FB-BJK farkını bütçe belirliyorsa, BARÇA-FB ya da CSKA-FB farkını da koç belirliyor.

@Reantum Buldum hocam sağolun

Afiyet olsun hocam
  • obra besiktas da olsa besiktas'in kadrosu su ankinden cok farkli olur idi ama..
    butcr etkili ama tek neden degil.4 yil kadar once oly cok pahali bir takim olusturmustu.ama basaramadilar.partizan bir donem finalere kalma macina cikiyordu hemen sonraki sezon vujosevic partizan i birakip cska ile anlasti ama cska ilk tur gruplarindan bile cikamadi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Partizan 50 milyon euro mu hocam? Adamlar savaşan bir takım oluşturmuş.

Bütçeyle alakası yok bu işin. Sadece doğru adamları oynatmamakla alakası var. Sizin hocanız genç oyuncuları euroleague maçında hatta maçlarında genç oyuncuları oynatacak kadar cesur mu? Ki 15 yaşındaki cocuğu bile oynattı Obra. Peki ya geçen seneki Fener? Bütçe yine yüksekti, oyuncular felan filan. Ama? Sonuç yok gelen geçen tokatlıyordu bizi. Geçen sene yenildiğimiz maçlara bak. Ve şimdikine. Hocanın bağırması bile çok etkili artık.

Bütçe bi yere kadar ama önemli olan hırs, azim, istek. Ve hoca'nın bunları takıma öğretebilmesi. Bir bütün olmayı öğretmesi.

Ben de onu diyorum işte, bütçe bir yere kadar önemli ama önemi fazla yani, bütçe olmadan olmuyor

O yüzden dedim bizim kadroyu Obra'ya versen bundan daha iyi olur ama sizde yaşadığı başarıyı yaşayamaz çünkü bütçemiz sınırlı, yetersiz.
  • Gasper Vidmar ın smacı gecenin smacı seçilmiş.

• quote:

quote:

kleiza ''benim nba kariyerimi obradovic bitirdi'' şeklinde açıklama yapmıştı, bjelica vs. koçun etkisiyle gözü kapalı geldi. bütçenin yanında iyi koç çok önemli. transfer edeceğimiz oyuncular 3 isteyecekken obra faktörüyle 1.5 a geliyor. geçen yıl çok isteyip alamadığımız oyuncular vardı bu yıl isteyip alamadığımız oyuncu olmadı. oyuncuların koça duyduğu saygı oyun düzenine bağlanmaları, onun oyundaki kararlarına saygıyı beraberinde getiriyor nba den gelmiş klezia gibi adam üstelik son avr. şamp. ında final görüp litvanya kupayı alsa mvp seçilecek adam kenarda başlıyor ilk 5 de başka oyuncular var ama buna karşı geliyor mu? Koça duyulan güven oyuncuları etkiliyor kendilerine güven getiriyor. Bo mccaleb in geçen yıl ki performansı ile şu anki performansı arasında ciddi fark var ve bo hayatımda oynadığım en zevkli basketbolü bu dönemde oynuyorum şeklinde açıklama yapıyor adam müthiş hucümcü olarak geldi top kapma sıralamasında 1. sırada, kendini yerlere atıyor. daha ilk maçımızda anadolu efes ile oynamıştık o zaman barça maçını da daha oynamamıştık efes maçı full çekmiş seyirci kazanılan maç içersinde obradovic şeklinde hep bir ağızdan tezaruhat yapmıştı. salon her maçta full çekiyor tüm ülkenin avrupanın gözü bizde. obradovic beşiktaşta olsa sponsoru olmayan beşiktaşa sponsorlar sıraya girer :)) neler farkedeceğine devam etsen yazı akar gider

eyoruk ün örneğinden, olympiacos efsane kadro kurdu spanoulis, teodosic, papaloukas gerisini yazmaya gerek yok bu bütçeli kadro hayal kırıklığı oluştururken takımın dağılmasından sonra oluşan düşük bütçeli kadro 2 yıl üst üste şampiyonluk kazandırdı.

ivkovic i galatasaray ya da beşiktaş alsa ligimizi düşünemiyorum
  • Kısmet olursa yarın ki Tofaş maçına gidiyoruz.Ama maç çok erken daha aradan 48 saat geçmeden maç yapacak takım.

Saat 1'e maç mı koyulur arkadaş..Aynısı 2 hafta önceki Bjk deplasmanında da olmuştu oyuncular yorgun yorgun oynamıştı..

• Dün de takıldım bu pozisyonda hakemler yanlış karar vermedi mi? Emir dışarıya çıkmadan vermiş topu, yoksa benim göremediğim bir şey mi var?

• Johnny B. Goode J kullanıcısına yanıt
    Tamamen yanlış karar.
  • 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.