Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.974
Cevap
213
Favori
2.067.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #40
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Dubljevic de harika oyuncu, bu sene oyununu çok geliştirdi. Ancak kontrat durumu nedir, ne değildir bilmiyorum. FA olacaksa kesinlikle o da düşünülmeli. Olmasa bile düşünülmeli.

Delaney konusunda ise çekincelerim var. NCAA zamanlarında adını duyuyordum, Banvit maçlarında onun için izlemiştim ama pek etkileyici görünmemişti gözüme. Tabi tek maç üstünden yorum yapmak yanlış olur. Bize pass first oyun kurucu lazım, gerektiği anda da sorumluluk almasını bilen. Yani Calathes o konuda iyi, ama bol sıfırlı kontratıyla mutludur sanırım Krasnodar'da. :)

Malcolm Delaney için şöyle söyleyeyim Eurocup'ın Bobby Brown'ı idi, temiz...Kaybettikleri top sayısından attıkları şutlara kadar; yaptıkları asistlere kadar...Ama Brown Delaney'e göre daha iyi bir üçlükçü Delaney ise daha iyi bir ribauntçu diyebilirim.EL gibi seviyelerde ciddi verim alabilmek için, sistem içinde dengeli kullanmak gerekli.Yine de Brown gibi oyun içinde takım arkadaşlarını skor yapacakları yerde buluşturmayı başaran bir oyuncu.Lakin Bo varken Bo'yu nasıl kullanalım diye kafa yormak lazım...Dublenjevic içinse taraftar ve yönetimin düşündüğü profilin biraz uzağında gibi gözüküyor oyun stili olarak.Ama 2.05 boyla NBA'de pivot olamayacağına göre(belki 4 numarayı düşünebilir çünkü dışarıdan da şutu var) Avrupa'da göreceğiz kendisini, kapan 10 yıl sıkıntı çekmez...

Bu arada Dusko Ivanovic diyorlar...
  • Ivanovic iyi bir antrenör ama olmaz..Fenerbahçe Ülker'e gitmez istediği ortamı bulamaz falan filan..Spahjia 'nin bir benzeri agresif olması bakımından.Özellikle Barcelona da çok beğeniyordum.Ama bir detay var; İspanya dişina çıkmaması. Yani uzun süredir İspanya 'da.Ve istikrarlı da.
  • şu Stephane Lasme gibi birini bulabilsek...
  • Maxim seneye kesinlikle 2 numaraya çekilmeli, KSK'da ritmini bulmuş, Ömer'den o formayı almalı. Güzel işler yaptı bugün. İyi bir yerli kozumuz olacak, umarım yetkili isimler Maxim'i yine benchte havlucu yapmazlar.
  • Yarına size 1/1 verdim 2.5 / 4.5 dan. Güvenim sonsuz bu maç için. Efes'te Farmar-Vujacic-Barac yok herhalde alırsınız rahat.
  • adaşım Can Maxim ben bu çocuğu 3 yıldır beğeniyorum euroleaguede kaybedeceğimiz kesinleşen maçların son 5 dakikası oyuna girmeli tecrübe kazanmalıydı eli alışınca daha bu yaşta tehlikeli bir şutör haline gelebiliyor bo nun yanınca cuk oturur formda bir emirin ona boşken atacağı paslar maçların kaderlerini değiştirir

satonun garanti kontratı yoksa gönderilmeli şahsen ben fenere son 10 yılda gelmiş en kötü 10 yabancıdan görüyorum savunması iyi diyorlar en iyi şutörü ona veriyorsun o şutör çift basamaklı sayılara çıkıyor her türlü hücumda desen başarılı boş şut sayısı 20 yi geçmemiştir bu sezon

batiste kesinlikle gönderilmeli tripkovic ise ritmini kolay buluyor fakat oda emir gibi savunmada yok

birinin ilkanın kulağını çekmesi lazım sonrada sen milli takımda dwight howard adayıyken burada steps king oldun demesi lazım

dorsey ve vidmar deniliyor ben beşiktaşın vidmara 1 sezonda sadece ilk devre bitmeden 5lememeyi öğrettiğini düşünüyorum yoksa vidmar aynı vidmar dorsey ise geçen ismet bademin yorumunu dinledim keyfi oynuyor EL'de başarı hedefleyen bir takımın oyuncusu olamaz dedi yani onda kararsızım fakat başarı için oynayacaksa fenere gelince çok iyi olur

bogdanovic sakatlıktan çıktı ritmini yakalarsa yine her maç 20 30 oynar mccalebb ise son haftalarda chris paul gibi oldu acayip sıçrıyor inanılmaz hızlı topu bloktan iyi kaçırıyor falan

diğer türk oyuncularda ise bana nedense kaya bu takımın rotasyonunda olmayı hakeden bir oyuncu gibi geliyor özellikle gözyaşı damlasını çok geliştirdi vede savunmada şuan en iyi potaltı savunmacımız ömer onanda kararsızım bazen o 2010daki ateşleyici kaptan oluyor bazende benchte bekleyen kaptan barış ermiş ritmini buldu son haftalardaki(gs maçı hariç) en iyi oyuncularımızdan
  • Engin'e hem sakat sakat parayı aldı hem de GS'a gitti diye ettiğim küfürleri geri alıyorum.Parasını ödememişiz ki lan herifin...Bu kadar amatör bu şube olmaz...James Gist'inkileri de ödememişiz fesih ettiğimiz garanti kontratının parasını...

http://www.fiba.com/downloads/v3_expe/fat/deci/13/0337%20Atsur%20v%20Fenerbah%C3%A7e%20Spor%20Kulubu%20(public%20version).PDF

Ayrıca Aziz Yıldırım'ın Obra ile konuştuğu haberleri dönüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Yarına size 1/1 verdim 2.5 / 4.5 dan. Güvenim sonsuz bu maç için. Efes'te Farmar-Vujacic-Barac yok herhalde alırsınız rahat.

Güvenemedim Fenerbahçe`ye. Sivasspor maçına gitmem için para lazım ama maç da kalmadı doğru düzgün. Bu geceki NBA maçları hakkında ne düşünüyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Flavis Ruber

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Yarına size 1/1 verdim 2.5 / 4.5 dan. Güvenim sonsuz bu maç için. Efes'te Farmar-Vujacic-Barac yok herhalde alırsınız rahat.

Güvenemedim Fenerbahçe`ye. Sivasspor maçına gitmem için para lazım ama maç da kalmadı doğru düzgün. Bu geceki NBA maçları hakkında ne düşünüyorsun ?

Efes'te Barac-Farmar-Vujacic yok bu seferde 5 sayı ile yenemezlerse ligi bıraksınlar. Kasamın %95 ini Fenere bastım bakmadım daha diğer maçlara hocam.
  • Maçta savunma denen bir şey yok.
  • Beyler link atarmısınız pm den acil benim yayın gitti
  • İy1 geldi Ms1 de gelirse tadından yenmez. Haydi basıtr Fener.
  • Bu ne læ, yeni eve geldim, bir de ne göreyim, bizim casperlar Efes'e ilk yarıda 51 sayı atmışlar, noldu Aziz Yıldırım anons falan mı yaptı?
  • quote:

Bu ne læ, yeni eve geldim, bir de ne göreyim, bizim casperlar Efes'e ilk yarıda 51 sayı atmışlar, noldu Aziz Yıldırım anons falan mı yaptı?

İzleme izleme bozulmasın durum

Ben bayanların maçına bakıyorum.Yine başa baş.Ben anlamıyorum bu takım niye böyle oldu?F8 havasından çok uzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

quote:

Bu ne læ, yeni eve geldim, bir de ne göreyim, bizim casperlar Efes'e ilk yarıda 51 sayı atmışlar, noldu Aziz Yıldırım anons falan mı yaptı?

Ben bayanların maçına bakıyorum.Yine başa baş.Ben anlamıyorum bu takım niye böyle oldu?F8 havasından çok uzak

Takımda huzursuzluk var gibi, Cappie ile koç arasında sorun falan var deniliyor. Ama bunlar iddia sadece. Bilemeyiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

quote:

Takımda huzursuzluk var gibi, Cappie ile koç arasında sorun falan var deniliyor. Ama bunlar iddia sadece. Bilemeyiz.

Geçen yıldan bile daha rahat şampiyon olmamız lazım aslında.Ama bayan basket takımına hiç yakışmayan karakterde oynuyorlar.

Efes maçını izleyen @Erwin Rommel maç skorundan ara ara haber verse iyi olur
  • An itibari ile Hücum faul Efes .

58-47 Fener önde haydi Açın farkı.

Edit: 60-47 Mola Efes . Haydi Fener geliyor 2,25 oran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 29 Nisan 2013; 21:08:17 >
  • Ya arkadas su Omer uzerinden hucum kurmayi birakin Allah askina, yeter be!

• Koca fark eridi gitti arkadaş.

FB 64-60 Efes

67-65 3. çeyrek sonu . O kadar farktan resmen davet ettiler Efes'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 29 Nisan 2013; 21:21:26 >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.