Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3782. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37803781378237833784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son periyot tam 2 dakika boyunca topu çembere geçiremediğimizde gitti bu maç dedim. de colo lauvergne'nin annesinin vefatının etkisinde mi başka bi şey mi düşünüyor sahadayken 4 kişiydik.

yenilmekten çok sinirlendiren ise Fenerbahçe düşmanlarına gün doğması oldu

önümüzde 1 lig bir de kupa maçı var real madrid maçına ise 13 gün var

artık yeter vesely'nin beşlemesinden de westermann'ın evde saçmalamasından da derrick'in dengesizliğinden de sloukas'ın bir türlü oyuna girememesinden de bıktım.

taraftara azıcık kulak verip takım kursalar böyle olmazdı.
  • lauvergne'nin sözleşmesini fes edip Ekpe boşken takıma almalıyız inceldiği yerden kopsun.
  • Tamamen Obra hatası bir mağlubiyet. DeColoda bu kadar ısrar etmeyecekti, adamı her oyuna aldığında her seferinde sıçtı batırdı. Decoloya da yazıklar olsun, 3lük lerin girmez anlarım kötü günündesindir de, turnikeye gir bari ya. cska dayken turnikelerle içimizden geçiyordun, ...!!! küfretmemek için zor tutuyorum kendimi. 3 yıllık sözleşmeyi aldı buraya yatmaya gelmiş şerefsiz, sisteme ayak uyduramadı falan filan hikaye. 3lük sokamamak turnikeye girememek beceriksizliktir, başka açıklaması yok.
    Hayran hayran vatandaşımız Larkini izleyip alkışlamaya devam edelim biz, yapacak başka birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen Obra hatası bir mağlubiyet. DeColoda bu kadar ısrar etmeyecekti, adamı her oyuna aldığında her seferinde sıçtı batırdı. Decoloya da yazıklar olsun, 3lük lerin girmez anlarım kötü günündesindir de, turnikeye gir bari ya. cska dayken turnikelerle içimizden geçiyordun, ...!!! küfretmemek için zor tutuyorum kendimi. 3 yıllık sözleşmeyi aldı buraya yatmaya gelmiş şerefsiz, sisteme ayak uyduramadı falan filan hikaye. 3lük sokamamak turnikeye girememek beceriksizliktir, başka açıklaması yok.
    Hayran hayran vatandaşımız Larkini izleyip alkışlamaya devam edelim biz, yapacak başka birşey yok

• Bi sene hangi branşta iyiysek geçen sene o branşta yaprak döküyoruz. Bknz: geçen sene futbol kulübümüz

• sinirlii kullanıcısına yanıt
    de colo bugün formsuzdu kabul ama öyle lafla çöpe atabileceğin bir adam değil cska da 2 uzun yanına yaklaştırmıyordu takım ona çalışıyordu tek başına taşıyordu maçları.

obra bu sene gidecek belli. bari de colo'yu son 3 ay kala kalıba sokmaya çalışmasın olmuyor işte. inadı yüzündende şuan piyasadaki en iyi boşta uzun olan Ekpe'yi getirmiyoruz. adam twit attı dönmek istediği çok açık.

ekpe ne olursa olsun alınmalı isterse obra oynatmasın takımın geleceği için önemli bu.

anti obracı olduk iyi mi :D

gidiyorsa şimdiden söylesin Šarunas Jasikevicius işi bağlansın diyorum başka da bir şey demiyorum. ali koç gittiği önemli maçlarda objektiflere üzgün yakalanmak zorunda değil...
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    udoh'un gelince benzer performans göstereceğini nereden biliyorsunuz hocam? bizden gittikten sonra rekabetçi bir ortamdan epey uzaklaştı diyebiliriz sanki. ayrıca datome için yaşlandı bitti artık derken aynı yaştaki hatta ay olarak daha büyük olan udoh'tan büyük beklenti içinde olmak anlamsız bence. bu işler belli olmaz belki gelip kaldığı yerden devam eder ama bu riske girmek mantıklı mı bilemiyorum açıkçası. zaten öyle bir bütçemiz de yoktur boşuna konuşuyoruz bunları gibi geliyor.

obra bugün de colo'ya yaptığı şeyi sürekli yapıyor. eleştirilecek en büyük noktası bu bence. özellikle sloukas'a yaptığı zamanlar saç baş yolduruyor. daha önce de birçok kez bunu eleştirmiştim. adamın huyu bu vazgeçmiyor bu saatten sonra da vazgeçmesini ummak bizim fazla iyi niyetimiz hatta belki aptallığımız olacak herhalde.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    malcolm tomas'tan kat kat daha fazla katkısı olur o kesin hocam. efes'te dunston geri dönmeyecek olsa ekpe'ye çökerlerdi.

diyecek bir şey yok 9.yuz şuan sıradaki maç da real madrid maçı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Maç Maccabi'nin hakkıydı ne yalan söyleyeyim,son topta Sloukas'a faul yapıldı diye çalınan düdük komikti.Euroleague burası

Şutör diye D-Will,Kalinic; kurtarıcı diye Westermann falan oynuyor Fenerbahçe'de.Sfairoupoulos'un Avdija'yı oynatma cesareti bile yeterli takdir edilmek için.Yıllardır berbat da oynasa iyi de oynasa Kalinic'i sahada görmekten gözlerim kanadı
    Hakemlerin Maccabi yanlı açık açık koruyarak onların lehine olmayacak haksız şekilde bir sürü düdüğü var iken 1 sayı farkla son anda kaybetmemize rağmen maç nasıl Maccabi’nin hakkı oluyor ? Fenerbahçe kötü olabilir ama Maccabi çok mu iyi oynadı ? Çok iyi oynasa zaten hakem yardımına ihtiyaç olmadan bizi çok rahat yenerdi . Tarafsızlığını tamamen yitirmişsin nefret kusuyorsun burada bizim taraftarlara fanatik gözü görmüyor diye laf atıyorsun senin de o gözü görmeyen fanatiklerden hiçbir farkın yok .

• çoluk çocuk ile yendi maccabi. sakatlar bugün sahada olsaydı maç son saniyeye de kalmazdı. bu takımdan bi cacık olmaz.

de colo gibi ilk haftalarda +30 ile oynayan adamın bile kimyasını bozduk. bu adamın yetenekleri space jam filminde olduğu gibi bir anda çalınmadıysa adam sonuçta hala aynı adam yani. takımda yerini bulamayınca o da koptu gitti hepten.

vesely de hep aynı hatayı yapmaktan bıkmadı, maç içinde ki hırsını oyununa değil de faul düzeneği kurmaya harcıyor ve en önemli dakikalarda takımı yalnız bırakıyor.

pota altına adam da almadık devre arasında. pota altına giren ya sayı atıyor, ya faul alıyor başka ihtimal yok. bu sene olmadı. zorlamaya gerek yok. hadi diyelim playoff'a kaldık ne olacak? kevgir ederler.

bu sene büyük revizyon şart. obra sözleşme yenilemeyebilir gibime geliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 8 Şubat 2020; 0:58:37 >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    troll işte :D blokla geç hocam cevap mı yazıyorsun bir de
  • Bugünkü maçta koçumuz başta olmak üzere takım halinde kötüydük ve hakemlerin de karşı tarafı korumasıyla bizi doğramasıyla maçı kaybettik . De Colo ile Sloukas aynı anda sahada olmaz ne bu ısrar koç çok dik kafalı umarım hatasından diğer maçlarda döner . Datome sadece 9 Dk oynatmak çok büyük komediydi en iyi oyuncularımızın başında gelen adamı böyle oynatmamak ki bu oynadığı 3 dakika bir gir bir çık şeklinde oynattı . Sloukas çoğu müsait pozisyonda De Colo’ya da pas atmıyor bunu da ayrıca belirtmek istiyorum . Hatalardan ders çıkarıp önümüzdeki maçlara bakıp Playoff’lara hazır halde çıkarız .

• quote:

Orijinalden alıntı: sinirlii

Tamamen Obra hatası bir mağlubiyet. DeColoda bu kadar ısrar etmeyecekti, adamı her oyuna aldığında her seferinde sıçtı batırdı. Decoloya da yazıklar olsun, 3lük lerin girmez anlarım kötü günündesindir de, turnikeye gir bari ya. cska dayken turnikelerle içimizden geçiyordun, ...!!! küfretmemek için zor tutuyorum kendimi. 3 yıllık sözleşmeyi aldı buraya yatmaya gelmiş şerefsiz, sisteme ayak uyduramadı falan filan hikaye. 3lük sokamamak turnikeye girememek beceriksizliktir, başka açıklaması yok.
    Nickin gibisin kendini kaybetmişsin De Colo konusunda ağır saçmalamışsın . Bence sakinleşince kendi yorumunu sakince oku ve düzenleyip De Colo konusunda saçmalıklarını sil . De Colo bu dağınık takıma rağmen 18 sayı ortalamayla oynuyor . Maçları düzgün takip ettiğinizi hiç düşünmüyorum takip eden biri ne kadar sinirlenirse sinirlensin 2 maç berbat sahada yoktu diye bir kalemde böyle yıldız bir oyuncuyu silemez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 8 Şubat 2020; 1:6:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Bugünkü maçta koçumuz başta olmak üzere takım halinde kötüydük ve hakemlerin de karşı tarafı korumasıyla bizi doğramasıyla maçı kaybettik . De Colo ile Sloukas aynı anda sahada olmaz ne bu ısrar koç çok dik kafalı umarım hatasından diğer maçlarda döner . Datome sadece 9 Dk oynatmak çok büyük komediydi en iyi oyuncularımızın başında gelen adamı böyle oynatmamak ki bu oynadığı 3 dakika bir gir bir çık şeklinde oynattı . Sloukas çoğu müsait pozisyonda De Colo’ya da pas atmıyor bunu da ayrıca belirtmek istiyorum . Hatalardan ders çıkarıp önümüzdeki maçlara bakıp Playoff’lara hazır halde çıkarız .
    Sadece Sloukas değil Derrick Williams da kasten De Colo'ya top vermedi gibi geldi bana, tribünler bile De Colo diye bağırırken Williams bencillik yapıyordu tam o esnada, özellikle dikkat ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Sadece Sloukas değil Derrick Williams da kasten De Colo'ya top vermedi gibi geldi bana, tribünler bile De Colo diye bağırırken Williams bencillik yapıyordu tam o esnada, özellikle dikkat ettim.

Alıntıları Göster
    Evet öyle pozisyon oldu ama ben buna inanmıyorum Williams kendince doğruyu yaptığını sandığından De Colo’yu görmemiştir . Sloukas takımın oyun kurucusu en önemli özelliği de saha görüşü iyi pasörlüğü asistleri o göre göre bilerek vermedi açık ve net . Bu daha önce de olmuştu yani Sloukas bu maç özelinde De Colo’ya böyle davranmadı . Panathinaikos maçında bomboş beklerken bile De Colo’ya atmamıştı onu genç 18 yaşındaki oyun kurucu bile pas atması gerektiğini bilirdi . Bu pozisyon net olduğu için söyledim diğer tüm maçlarda vermediği pozisyonlar da oluyordu . Onun için Sloukas ve De Colo aynı anda sahada olmamalıdır ve Obradovic’in Sloukas’ı çok kötü fırçalaması gerekiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalege2000

bu maçtta da bireysel oyun istemeyen ,takım oyunu isteyen Obra taktiği iflas etmiştir.. Taktiğiyle De Colo yuda öğüttü.. Datome Salı pazarında tişört filan satsın.. Bitmiş artık..Thomas son topu vererek Maccabi de oynuyorum zannetti sanırım.
    Son maçlarda en iyi oyuncularımızın başında gelen galibiyet serimizin olmasında en önemli oyunculardan olan Datome size göre bitmiş öyle mi ? Ve bugün Datome sadece 9 dk süre aldı ve 3 dakikasi gir çık şeklinde oldu . Ama tabi boş turnike kaçırdı sil gitsin sizin için bu kadar basit . LeBron James bile gelse size yaranamaz burada boş smaç kaçırsa Türkiye’ye yatmaya gelmiş bir halt olmaz dersiniz . Ayıp ayıp bu kadar sinirlenip saçmalamayın eğer ki bu kadar sinirinize hakim olamıyorsanız o gün hiç konuşmayın kendinize gelin öyle maçı yorumlayın .

• Bir daha Playoff’lara kadar foruma girmeyeceğim . Playoff’larda gerçek Fenerbahçe’yi herkes görecek ben inanıyorum koçumuz oyuncularımız hepsi hatalarından gereken tüm dersleri çıkarıp Playoff’lara hazır en iyi şekilde gireceğiz .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Nickin gibisin kendini kaybetmişsin De Colo konusunda ağır saçmalamışsın . Bence sakinleşince kendi yorumunu sakince oku ve düzenleyip De Colo konusunda saçmalıklarını sil . De Colo bu dağınık takıma rağmen 18 sayı ortalamayla oynuyor . Maçları düzgün takip ettiğinizi hiç düşünmüyorum takip eden biri ne kadar sinirlenirse sinirlensin 2 maç berbat sahada yoktu diye bir kalemde böyle yıldız bir oyuncuyu silemez .

Alıntıları Göster
    sen kendi saçmalamalarına bak önce. rakip 4-5 eksikle gelmiş, wilbekin oynamamış, utanmadan hakemler sayesinde kazandılar diyorsun. biz sadece vesely yokken ahlar vahlar içindeydik, adamların eksikleriyle takım kurulur. bu takımı yenemeyip hakem diyorsan at gözlüklerini bir kenara bırak da objektif olmayı öğren önce.
    decoloya gelirsek, bu adam sayı atsın bitirici vuruşları yapsın diye geldi. ama adam sorumluluk almaya korkuyor kaç maçtır, takıma zarar veriyor. adamı çöpe attığım yok ama şu ana kadar da takıma yarardan çok zararı oluyor.

• Maccabi maçı bittikten sonra nunnaly sahaya dönüp 3 lük çalışmaya başlamış :/

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 8 Şubat 2020; 1:57:41 >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    hocam o konuda hemfikiriz, en azından malcolm+lauvergne toplamı kadar katkı verirdi ama garantisi yok bence artı mevcut durumumuz elvermiyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 37803781378237833784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.