Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.973
Cevap
213
Favori
2.067.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35973598359936003601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigi, Kalinic ve Vesely'nin olmayışını eksiklik olarak nitelendirmek çok iyimser bir ifade olur. Umarım Kalinic ve Vesely maç günü oynayacak durumda olurlar, aksi takdirde süpürdüğümüz bir sezonu bu şekilde kapatmak çok acı verici olacak.
  • çıldırmamak elde değil gitti bu sezon da.. tarihte böylesi yoktur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

https://www.youtube.com/watch?v=ees_MhZ7b50
    Güzel röportaj olmuş ama spikerin sık sık sözünü kesmesi, kulak tırmalayan İngilizcesi... Bu işi yapacak başka kimse yok mu bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 12 Mayıs 2019; 19:43:38 >
  • Geldiğimiz seviyeyi bir kez daha hatırlayalım

Bobby F. Dixon: "Burası Fenerbahçe, Final Four'da değilsek bu bir problemdir"
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Kalinic oynayacak demiş, ona sevindim:D
  • Harbiden o süper.

Bobby'nin dediği gibi çıkıp oynayacağız, bu vakitten sonra bahane yok. Ben hala tecrübemizle %51 görüyorum şansımızı.
  • Kalinic ve vesely olursa efes'i yeneriz.Final'de real gelirse fark yeriz ama cska gelirse bir şekilde yenip şampiyon oluruz.Cska ile kapanmamış bir hesabımız var.Boby salacak kobrayı.Maçlar şifresiz kanal'da değilmiş bu kötü oldu.
  • Takım Bu kadar Eksikle Finali Kalıp ve Şampiyon Olursa, Bu Başarı Basketbol Dehası Obradovic Sayesinde Kazanılmış Olacak !
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Kalinic ve vesely olursa efes'i yeneriz.Final'de real gelirse fark yeriz ama cska gelirse bir şekilde yenip şampiyon oluruz.Cska ile kapanmamış bir hesabımız var.Boby salacak kobrayı.Maçlar şifresiz kanal'da değilmiş bu kötü oldu.
    Kim gelirse gelsin ne kadar eksiğimiz olursa olsun bu takım fark yemez buna emin olun .

Takımımız her türlü Efes’i geçecektir bundan şüphem yok . Sorun olan final maçı çünkü oradaki iki ekipte çok iyi ekipler ve tam kadro sahada olacaklar . 5 veya 7 maçlı bir seri olsa şampiyon olmamız imkansız gibi olurdu . Ama tek maçlar hiçbir zaman belli olmaz bir ivme yakalarsın rakibi baskı altına alırsın maç sana gelir . Onun için final maçları hiçbir zaman belli olmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Kim gelirse gelsin ne kadar eksiğimiz olursa olsun bu takım fark yemez buna emin olun .

Takımımız her türlü Efes’i geçecektir bundan şüphem yok . Sorun olan final maçı çünkü oradaki iki ekipte çok iyi ekipler ve tam kadro sahada olacaklar . 5 veya 7 maçlı bir seri olsa şampiyon olmamız imkansız gibi olurdu . Ama tek maçlar hiçbir zaman belli olmaz bir ivme yakalarsın rakibi baskı altına alırsın maç sana gelir . Onun için final maçları hiçbir zaman belli olmaz .

Alıntıları Göster
    Dostum real'in uzun rotasyonu çok geniş.Vesely ile melli 35 dk oynar ise performansları düşer.Tek maçta olsa onlar da insan.Hiçbir takım kusursuz değildir.Fark yemeyiz diye birşey yok.Bende inanıyorum takıma ama karşı taraf senden çok iyiyse fark yersin.Geçen sezonu hatırlamıyor musun ne oldu.Tek uzun melli kaldı elimizde ama yeterli olmadı.Ahmet,thompson,vesely üçüde erken faul problemine girmişti.Bir de vesely'nin öyle bir sıkıntısı var.Final maçlarında hemen aklına girip erken faul problemine sokuyolar.Bu takımın belkemiği datome-kalinic.Ve datome yok.Dediğim gibi cska gelirse kalinic ve vesely oynarsa alırız muhtemelen.
  • Takım inançlı ve neşeli idi çok güzel uğurlama oldu inşallah extra bi proplem çıkmaz o kupa gelecek......

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vesely ve Kalinic takımla gitmişler, oynarlar umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Vesely ve Kalinic takımla gitmişler, oynarlar umarım.
    datome de kesin yoktu dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

datome de kesin yoktu dimi?

Alıntıları Göster
    Datome ve Joffrey kesin yok . Kalinic yüksek ihtimal oynayacak . Vesely durumu belirsiz ama zaten en kritik en önemli 2 maçımız var riske edilip bence oynatılır en fazla ilk maç çok fazla süre vermeyip orada çok yormayıp finale saklayabilirler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 15 Mayıs 2019; 19:0:29 >
  • Efes'in son dönemdeki çılgın formu yüzünden bir sürpriz yapabileceği bekleniyor ama Fenerbahçe'nin efsane bir takım olduğunu, Obradovic'le, bu taraftara bir kez daha Euroleague şampiyonluğunu hediye etmelerini bekliyorum. Final four yetmez. Fenerbahçe öyle bir yatırım yaptı ki basketbola, bu takım 5 sene falan üst üste Euroleague'i kazanmayı hak ediyor. Diğer tarafta Cska - Real Madrid eşleşmesinden de kazanan tarafın Real Madrid olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Messi -- 15 Mayıs 2019; 19:30:2 >
  • sadece final four izleyebilmek için paket önerebilecek var mı acaba? daha önce hiç bein üyeliği almadım, internet servisi üzerinden izleyebileceğim bir paket önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

sadece final four izleyebilmek için paket önerebilecek var mı acaba? daha önce hiç bein üyeliği almadım, internet servisi üzerinden izleyebileceğim bir paket önerebilir misiniz?
    Digitürk play üzerinden spor extra paketini almanız gerekiyor, aylık 40TL ücreti

https://www.digiturkplay.com.tr/sporextra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • sroad kullanıcısına yanıt
    N11’deki mağazasında spor extra hep daha ucuza vardı. Aylık 20’nin altı, üç aylık 60 hep vardı (ona da anlık indirim yapılıyordu) Hala var mı bakmadım n11’e bakmadan almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 16 Mayıs 2019; 8:59:49 >
  • 
Sayfa: önceki 35973598359936003601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.