Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.973
Cevap
213
Favori
2.067.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32283229323032313232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Obradovic:Türk halkını meydanlara davet ediyorum.

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

EGM'ye şikayet edildin genç.

Bağımsızlığımıza kastedilen bir günde ülkesini kurtarmak için uğraşan Türkiye Cumhuriyetinin cumhurbaşkanı ile dalga geçmek ne demekmiş öğren bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivor Tolga -- 21 Mayıs 2017; 20:42:44 >
  • sloukas bu akşam çıkarsın vursun masaya " ben senin ardından 2. adam olacak adam değilim o yüzden bu takıma geldim " desin sakallıya başka da bir şey istemiyorum zaten galibiyetin geleceğinin net göstergesi olur bu.

bu gece o gece olsun artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 21 Mayıs 2017; 20:43:14 >
  • Hissediyorum Sloukas yine leş gibi oynayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor Tolga kullanıcısına yanıt
    Bu da moda oldu artık her şeyi EGM'ye sikayet etmek. Adamların da işi gücü yok sizinle uğraşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm Fenerbahçeli arkadaşları finale ulaşmalarından dolayı kutluyorum. Umarım bu gece de kazanırsınız ve en büyük kupa ülkemizde kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu da moda oldu artık her şeyi EGM'ye sikayet etmek. Adamların da işi gücü yok sizinle uğraşacak.

İnanıyorlar birde gerçekten işlem yapılacağına
  • Allahım o kupayı bize nasip et
  • TRT 1 deymis mac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor Tolga kullanıcısına yanıt
    Adamların işi gücü yok seninle uğraşacak uza ergen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Survivor Tolga

quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Obradovic:Türk halkını meydanlara davet ediyorum.

EGM'ye şikayet edildin genç.

Bağımsızlığımıza kastedilen bir günde ülkesini kurtarmak için uğraşan Türkiye Cumhuriyetinin cumhurbaşkanı ile dalga geçmek ne demekmiş öğren bakalım.

• Kalp hızlı hızlı atmaya başladı...

İnşallah bir aksilik olmaz, umarım rakip takımdan biri çıkıp kendi standartlarının üzerinde bir oyun oynamaz.
  • HAKETTİK KUPAYI , HADİ BAKALIM

• Nabız ansızın 500..

• Allah'ım ne olur bu sefer hak ettiğimiz o kupayı alalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Survivor Tolga

quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Takımın çoğu yabancı neden destekleyelim diyen beyin yoksunu insanlar olmuş ki desteklesen nolur desteklemesen nolur sen. Hayatımda duyduğum en saçma bakış açısı. Sanki ülkeden doğru düzgün basketbolcu çıkıyorda benchte oturtuyor Obra. Napsın Udoh'u kesip Barış Hersek'i mi oynatsın kadro Türkleşecek diye? Cahillik insana neler dedirtiyor Allah'ım.

Barış'ı niye küçümsedin şimdi? Adam her molada en köşeden kalkıp takımı yolda karşılıyor ve motive ediyor. Bir gün halinden şikayet ettiğini görmedim. Ne görev verildiyse eksiksiz yapmaya çalıştı.

Barış'ın yaptığı hataları Udoh yapınca Obradovic bey ses çıkarmıyor ama Barış'a gelince hemen Çanakkale domatesine dönüşüyor.

Obradovic bir koç değil, bunu kabul edin. Sadece otoritesi sayesinde yakaladı bu başarıyı. Yine bu bilgisiyle boyu kısa, çelimsiz bir şey olsaydı kimse takmazdı takımda. Geçen seneki finalde sırf taraftar tezahürat yapıyor diye Vesely'yi kesemeyip tek serbest atışla finali vermesinden anlayabilirsiniz bunu.

8 euroleague'i kazanırken itibariyla mı kazandı bu adam? Ayrıca Barış'ı küçümsemedim sadece misal verdim.
  • Kalbim çok fena abi bırak beni gidiyim diyor resmen

• ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DOSTLAR HEYECAN ZİRVEDE !
  • Hadi inşallah bu sefer olsun. Bu arada maç önünde aptal aptal reklam veren TRT'ye selamlarımı iletiyorum. Kupayı alsak bunları töreni de yayınlamaz dizi koyar.
  • Bu trt insani deli eder. En guzel seyi goremedik

• HAYDİ KRAL! SEN İŞİNİ BİLİRSİN!

• 
Sayfa: önceki 32283229323032313232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.