Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerpetenalim

quote:

Orijinalden alıntı: takingthere27

Yalnız olası FB-Efes-Daçka-CSKA F4'ünde favori CSKA olacak ve olur da böyle bir F4'de şampiyon olurlarsa, ülkece acayip koyar...

CSKA sağlam çıkamaz o salondan öyle şey olursa hele hakem katliamı ile.

11 bin Fenerbahçe taraftarı olacak zaten en az

istanbul'da o kadar rus gelir mi ya tam yarı yarıya olmak zorunda değil mi?
  • Kim gelirse gelsin fark etmez herkesi ezerek şampiyon olmalı bu takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİLETLErin fiyatı iner umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Pero Antiç’in katkısını sadece basketbol kısmında yaptıklarıyla sınırlamak, çok büyük hata olur. Fenerbahçe cephesinde, OAKA’daki o enerjiyi başka yere yönlenirme görevini üstlendi tecrübeli oyuncu. Eski bir Olimpiakos’lu olduğu yetmezmiş gibi, bir de Makedon olmasıyla Yunan taraftarın en nefret ettiği isimlerden biri Antiç. Üçlüğü attı, taraftarı kışkırttı, Chris Singleton’la atışarak oyundan düşürdü ve tepkilerin odak noktası oldu. Öyle ki, kenarda otururken bile tribünle uğraşmaya devam etti. Taraftar, Antiç’e küfür etmekten maça konsantre olamadı. Orada da Bogdanoviç & Udoh ikilisi Fenerbahçe’nin oyununu yukarı çekmesini sağladı. Mike James’i biraz kontrol altında tutabilse, ilk yarıdan çözebilirdi maçı Fenerbahçe. Çünkü özellikle Nick Calathes’i bomboş bırakıp onun şutlarını kabul ederek yapılan savunma, Calathes’in de bir tane bile şut sokamaması, psikolojik üstünlüğü iyice ele almasını sağladı Obradoviç’in.

İsmail Şenol çok doğru yazmış..

Hee bu arada arkadaşlar tamam 3 maç önce yerden yere vuruyordunuz da şimdi de Daçka yı falan Efes 'i küçümsemeler başlamış..En başta herşey bir yana bu yapılan ayıp..
    Daçka nın taraftar grubu yokmuş da zartmış da zurtmuş da paralılar mış falan ..Yaw taktınız adamların parasına puluna..Paraları var ama 2 sezon oldukları lig de inanılmaz bir grafikleri var açın bakın bilmem farkında mısınız ? Adamlar yarım sezonda salonlarında gayet güzel atmosfer oluşturmaya başladılar bile Onların davetiyeleri varmış da mışmış.Yaws senin de futbol tarafın var ? Ayrıca sen de davetiye ver ?
    Yok oymuş yok buymuş adamların çoğu zaman atmosferi senin NBA salonlarını aratmayan salondan daha iyi yahu sen nasıl dalga geçebiliyorsun ? Tabi takımını tut rakibe sataş falan ama saygılı ol.Daçka sana 2 senedir bu kadar ters geliyorken sen yaww Daçka kim ki ehehee dersen komik olursun

Hayır öte yandan Daçka gelecek mi o da belli değil hani Real umarım olmaz da 2 maç alabilir gidebilir bile.."Malesef olabilir "

"Bu mesaj sadece bu forum için değil genel anlamda sosya medyada küçümseyenler de var onlar için yazılmıştır"

Atmosfer daha mi iyi? Yavaşşş

çoğu zaman ... ayrıca seyircinin yarattığı atmosferi diyorum ben yoksa salonu zaten karşılaştırmadım bile.

Hala yazmanı bekliyorum Daçka seyircisinin "çoğu zaman" yarattığı daha iyi atmosferdeki maçları?
  • Şimdi altıladığında gördüm" forum sıkıntılı uyarılar gelmiyor" neyse..

Genel olarak cevap vereyim ; benim düşüncem budur evet dalga da geçmiyorum.

Salon konusuna hiç girmiyorum.
    Seyirici konusunda ise bizzat siz maça gidenler şikayet ediyorsunuz yeterince baskı olmadığına çekirdekçi tayfa olduğuna göbeğini kaşıyanların geldiğine falan filan..
    Ayrıca Fenerbahçe nin çoğu maçına bilet bulmuş girmiş olan bir tanıdığım var Ayazağa tarafında oturuyor 2 yıldır kombinesi var ve bu adam Fenerli kendisi daha çok söyleniyor zaman zaman ..Neyse bu vatandaşı karıştırmayalım.
    Maçları tek tek sayamam her halde şu maç bu maç diye.Ama genel olarak izlediğimde özellikle Fenerbahçe de işler takım kötü giderken taraftar bir türlü etki edemiyor geçen sene bu sorun yoktu mesela.Bu sene tekrar hortladı.Taraftar takımı değil de takım taraftarı canlandırıyor düşünün.

Daçka tarafında ise orada maç boyu baskı yok ama olması gereken yerlerde etkili oluyorlar Brose ve CSKA maçlarına gitme fırsatım olmuştu üst üste..Malesef bu sene Ülker Arena ya gidemedim çünkü garip bir şekilde hem bilet yok hem de müthiş pahalı.Ama gerek izlediğim kadarı ile gerek ise yazılan çizilenlerden bir taraftar sorunu olduğunu belirtebilirim.Zaten ekran başında dahi anlıyorsunuz.

Nereden geldik bu konuya ? Evet Daçka ne çok basit bir takım ne de davetiyeler ile gelen şak şak yapanların oluşturduğu bir taraftara sahip takım.Tabi öyle bir grup var ama olmayan bir takım yazamazsınız bu gayet normal bir olay.
  • Bu biletix ne ayak ya maç bileti için bakıyorum etkinlik gerçekleşti üzgünüz tarzı birşey yazıyor
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Ama hayali bile güzel.
    1996 yılında Efes Pilsen Koraç kupasını aldığından beri bunu düşünürüm.O sene çeyrek finalde Efes ile eşleşmesek belki de finalde oynayacaktık.
    Olayın rekabet boyutunu bir yana bırakıp göğüslerdeki armaya da bakmak lazım. 3 Türk takımının F4 da olması Avrupayı sallardı.
  • Taraftarımızın maça etkisini sorgulayanlar varsa hala,Olympiacos maçının son çeyreğine bakmaları yeterli olacaktır.

• http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=55452

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın 25 Nisan Salı günü 20:45’te Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da Yunanistan’ın Panathinaikos Superfoods takımıyla oynayacağı Play-off serisi 3. maçının bilet satışı, 24 Nisan Pazartesi günü (yarın) 14:00’te başlıyor.

Karşılaşmanın bilet satışı, son dönemde yoğun olarak yapılan sahte bilet satışı ve karaborsa bilet satışlarının önlenmesi adına alınan tedbirler kapsamında, yalnızca Fenerbahçe Ülker Sports Arena bilet gişesinden, kişi başı bir bilet alınabilecek şekilde yapılacak, her taraftar 1 bilet alma hakkına sahip olacaktır. Bilet almak isteyen taraftarlarımıza, TC Kimlik Numaralarının yer aldığı kimlik fotokopileri ibrazı karşılığında bilet temini sağlanacaktır. Bu nedenle, bilet almak isteyen taraftarlarımızın yanlarında kimlik fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir. Satılan her biletin üstünde, bilet alımı yapan taraftarlarımıza ait isim ve TC Kimlik Numarası bilgisi yer alacak ve bilet alarak salona giriş yapmak isteyen taraftarlarımıza, salon girişinde bilet ve kimlik kontrolleri yapılacak, bilet üzerindeki isim ve kimliği örtüşmeyen taraftarlar içeri alınmayacaktır.

Fenerbahçe Ülker Sports Arena bilet gişesi, 24 Nisan Pazartesi günü 14:00 – 21:30 saat aralığında açık olacaktır.

Müsabakanın bilet satış fiyatları ise şu şekildedir:

Kat 1: 253 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
    Kat 2: 154 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
    Kat 3: 132 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
    Kat 4: 121 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
    Kat 5: 110 TL
    Kat 6: 99 TL
    Kat 7: 88 TL

Seride 2-0 önde olduğumuz ve Final 4 için sadece 1 galibiyete ihtiyaç duyduğumuz bu karşılaşmada, eşsiz taraftarlarımızın rolü şüphesiz çok önemlidir. Taraftarlarımızdan ricamız, maçın başından sonuna dek takımımıza koşulsuz destek olarak her zamanki gibi sahadaki 6. Adam olmalarıdır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
  • Yönetim net şekilde bizim sevgimizi istismar ediyor. Koça dua etsinler. Başkada bir şey söylemiyorum.

Salon içerisinde belli bölümlere dağıtım yapılacakmış. Aslında bütün salona kulübün dağıtması lazım. Geçen sezon Galatasaray, Eurocup finalinde bütün taraftarına tişört dağıtmıştı. Bu seride Panathinaikos'da 20 bin taraftarına dağıttı. Bizim yönetim o kadar çapsız ki bu kadar basit bir işi bile taraftarının yapmasını istiyor. İnsanlar her türlü fedakarlığı yapıp o salona geliyor zaten. Yazık çok yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yönetim net şekilde bizim sevgimizi istismar ediyor. Koça dua etsinler. Başkada bir şey söylemiyorum.

Salon içerisinde belli bölümlere dağıtım yapılacakmış. Aslında bütün salona kulübün dağıtması lazım. Geçen sezon Galatasaray, Eurocup finalinde bütün taraftarına tişört dağıtmıştı. Bu seride Panathinaikos'da 20 bin taraftarına dağıttı. Bizim yönetim o kadar çapsız ki bu kadar basit bir işi bile taraftarının yapmasını istiyor. İnsanlar her türlü fedakarlığı yapıp o salona geliyor zaten. Yazık çok yazık...

Ahmet Özokur'a tweet attim ben siz de atsaniza?
  • Forumdaşlar İstanbul'da düzenlenecek Euroleague Final4'u için EurohoopsTR 3 kişiye çift kişilik bilet hediye ediyor katılmak için linkiniz:
    http://www.eurohoops.net/promos/f4_biletleri/index.html?referral=SyqSBaF0l&refSource=copy
  • Forumdaşlar bu sene İstanbul'da düzenlenecek Euroleague Final4'u için EurohoopsTR 3 kişiye çift kişilik bilet hediye ediyor katılmak için linkiniz:http://www.eurohoops.net/promos/f4_biletleri/index.html?referral=SyqSBaF0l&refSource=copy
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

quote:

Yönetim net şekilde bizim sevgimizi istismar ediyor. Koça dua etsinler. Başkada bir şey söylemiyorum.

Ahmet Özokur'a tweet attim ben siz de atsaniza?

Atsak bile bir faydası olmaz. Ahmet Özokur'un şubeyle bir ilişkisi kalmadı.
  • quote:

Hocam en düşük fiyat 88lira olan bölüm Obradovic'ten evvel 20 liraya satılmıyor muydu? Adamlar resmen diyorki mecbur geleceksiniz biz de sizi soyalım fırsatı yakalamışken.Merak ediyorum 2-0 mağlup olarak gelseydik bilet fiyatlarını aynı mı yapacaklardı yoksa daha ucuza mı? Taraftarla dalga geçiyorlar.Geçen sene nesine sayesinde herkese sarı t-shirt vermişlerdi bu sene verecekler mi bakalım.O kadar paraya insanlar izlemeye geliyorsa yönetim olarak t-shirt de şapka da verilmeli.İnsanlar bu ekonomik zorlukta her türlü fedakarlığı yapıp geliyor yönetim ise taraftarı sadece "yolunacak tavuk" olarak görüyor.Yazık

• Yazık gerçekten kulüp yönetimini rezil bir şekilde yapıp tüm futbol taraftarını stattan uzaklaştırdılar, oradaki gelir kaybını da bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Bilet fiyatları resmen soygun, ayrıca t-shirtleri de biliyorsunuzdur en kötüsü 40-50 TL ve bildiğin polyester bu ürünlerin hepsi.
  • Arkadaşlar Eurohoops internet sitesi İstanbul'daki Final 4 için bir bilet kampanyası düzenliyor hem siz de katılmanız hem de bana destek olmanız için bu linkten kampanyaya katılabilirsiniz :))http://www.eurohoops.net/promos/f4_biletleri/index.html?referral=SyqSBaF0l&refSource=copy
  • An itibariyle arenanın önünden bilet kuyruğundan bildiriyorum. Satış başlamasına 50 dak olmasına ragmen Takribi 400 kişi sıra var şimdiden, umarım yeteri kadar bileti satışa sunarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

quote:

Hocam en düşük fiyat 88lira olan bölüm Obradovic'ten evvel 20 liraya satılmıyor muydu? Adamlar resmen diyorki mecbur geleceksiniz biz de sizi soyalım fırsatı yakalamışken.Merak ediyorum 2-0 mağlup olarak gelseydik bilet fiyatlarını aynı mı yapacaklardı yoksa daha ucuza mı? Taraftarla dalga geçiyorlar.Geçen sene nesine sayesinde herkese sarı t-shirt vermişlerdi bu sene verecekler mi bakalım.O kadar paraya insanlar izlemeye geliyorsa yönetim olarak t-shirt de şapka da verilmeli.İnsanlar bu ekonomik zorlukta her türlü fedakarlığı yapıp geliyor yönetim ise taraftarı sadece "yolunacak tavuk" olarak görüyor.Yazık

7. kata 88 lira fiyat çeken işletmenin bırak tişört ve şapkayı, teleskop bile vermesi lazım.

• Oha la iddia nın euroligdeki şampiyonluk oranlarında cska ve madridi geçip 1. Olmuşuz bi ara 5.liğe kadar düşmüştük. Geçen yıl en efsane oynadığımız dönemde bile hep cska nın arkasında 2. Favoriydik nitekim sezonda öyle bitmişti. İlk defa cskayı geçip euroligin favorisi olarak gösterildik hayırlısı bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31373138313931403141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.