Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 24392440244124422443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

MVP Ekpe Udoh ve Kyle Hines

Hines bakalım cücük kadar boyuyla udoh ve vesely karşısında ne yapacak, diğer çoluk çocuğa artistik yapmaya benzemez. Kafasına kafasına vururlar adamın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basketbolda kadın, voleybolda da erkek şubesini gereksiz buluyorum. Ne kadar başarılı olursa olsun futbol ve erkek basket dışında taraftarı tatmin edecek şube yok. Kadın baskete ayrılan bütçe erkek takımına aktarılsın, koçun elindeki rotasyon genisletilsin. Koç ile de uzun bir kontrat yapılsın. Bu dediğim gerçekleşirse bundan sonra biz değil avrupa düşünsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Aynen
    Bu mesaja eklenen görseller:

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

korkudan playoff final serisi son maçına çıkamayan eurocup takımından bahsediyoruz değilmi
  • Doncic'i nasıl buluyorsunuz bence 17 yaşında olmasına rağmen olağanüstü bir serinkanlılık ve sakinlik ile oynuyor ayrıca liderlik vasıfları da var ve gelişecek gibi. Pas yeteneği çok gelişmiş. Obra'nın elinde büyük bir guard olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İstediğiniz kadar sevinin . Abdi İpekçide 5 kişiyle yeniyoruz her sezon sizi .

5 kişiyle yendin ama tam takımla şampiyonluk maçınada çıkamadın korkudan onu nereye koyucaz( ama tabi asalet mecbur kılar değil mi,korkuyorsan maça çıkmayacan mecbur)
  • quote:

Real boyalı alanda çoluk çocukla oynadı . Reyes erken faul problemine girdi . Bu arda kalinic 5 numara ? O yamuk ağızlı 5 oynamadı

Birisinin fiziki zaafı için şu cümleyi kullanman bile senin nasıl KARAKTERLİ nasıl ŞAHSİYETLİ nasıl bir ADAM!!! olduğunu belli ediyor..

Tutmadığın bir takımın maçları için gelip buralarda çemkirmenin anlamı ne anlamıyorum..Keşke beynini başka şeyler için kullansan :)
  • Satırlar dolusu mesaj yazdım göndere bastım her zamanki gibi forum hata verdi yazdıklarım gitti..

Allah kahretsin forumunuzu da sisteminizi de ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

Satırlar dolusu mesaj yazdım göndere bastım her zamanki gibi forum hata verdi yazdıklarım gitti..

Allah kahretsin forumunuzu da sisteminizi de ya..

Sayfayı geri alınca yazılar geliyor,hata verirse geriye bas.

• Kaan Kural seri başlamadan önce 3-1 real Madrid alır diye tahmin de bulunmuş sanırım bir kere de doğru bilsin şu adam arkadaş..

• Udoh ilk alındığında çok büyük kumardı,ben de bu riski niye aldık,ne gerek vardı diye baya içerlemiştim ama udoh an itibariyle avrupa'nın en iyi uzunu

kalinic ve antic transferlerinden memnundum ama itiraf etmeliyim dixon ve barış transferlerinde de tıpkı udoh gibi isyan etmiş,üzülmüştüm

çok şükür obradovic yine haklı çıktı

@ Neuchatel : çok büyük yetenek doncic,yaşına göre inanılmaz olgun oynuyor,keşke obra'nın ellerinde olsa

• kadirsu kullanıcısına yanıt
    Ne korkmasından bahsediyosun . O seride 1 maçı hakemle aldınız . 7.maçada o hakem verildi . Napsak çıkıpta hakemin bizi doğramasına izin verseydik ?

• quote:

Ne korkmasından bahsediyosun . O seride 1 maçı hakemle aldınız . 7.maçada o hakem verildi . Napsak çıkıpta hakemin bizi doğramasına izin verseydik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizz19 -- 17 Nisan 2016; 1:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizz19

quote:

Varmıydıki düşürebilsin bunları yazan birinde sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FİBA nın abuklukları yuzunden iş farklı noktalara varmış durumda burada ve öbür yerde millet bir şey yarıştırma derdinde ! Eşitlik adalet rekabet baltalanırken sen F4 yapmışsın neye yarar ! Ama evet evet X takımı Y takımından büyük ehee ehhee onları geçtik ehe eheee ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu geseli trollere cevap vermeyin

• ULEB ile FIBA arasında olay var inşallah bizim federasyon Euroleague'i tercih etmez şu FIBA'ya.

Bence FIBA kaybeden olacak istediği kadar milli takımları men etsin turnuvasından kendi zarar görür. İzlandalarla, İsveçlerle oynar artık.
  • Arkadaş basketbol şubesinin başarısı inşallah futbola sıçrar. Başarı da istemiyor bu taraftar. Biz kupa için sevmedik saldırmak, mücadele etmek için sevdik.

Obradoviç nasıl bi insan cidden araştırılmalı. En olmadık adamı maçın kahramanı yapabiliyor. Büyüksün Obraa..

Dip not : şu ezik trollere cevap vermeyin. Karkürer kervan yürür:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

ULEB ile FIBA arasında olay var inşallah bizim federasyon Euroleague'i tercih etmez şu FIBA'ya.

Bence FIBA kaybeden olacak istediği kadar milli takımları men etsin turnuvasından kendi zarar görür. İzlandalarla, İsveçlerle oynar artık.

sanırım euroleague'i tercih eder diyecektiniz yanlış yazmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

ULEB ile FIBA arasında olay var inşallah bizim federasyon Euroleague'i tercih etmez şu FIBA'ya.

sanırım euroleague'i tercih eder diyecektiniz yanlış yazmışsınız.

Aynen eder olacaktı.

Hata yokmuş hocam FIBA'nın turnuvasına Euroleague tercih edilmez yazdım işte.

Euroleague > ALL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desmond -- 16 Nisan 2016; 19:58:24 >
  • 
Sayfa: önceki 24392440244124422443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.