Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı (2435. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.897
Cevap
212
Favori
2.066.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24332434243524362437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değilde beyler bu sene EL çok iyi bi takım yok . RM Barca Pana bitik . Oli zaten yok . Kuban zaten tecrübesiz . Cska bu sene alır gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

O değilde beyler bu sene EL çok iyi bi takım yok . RM Barca Pana bitik . Oli zaten yok . Kuban zaten tecrübesiz . Cska bu sene alır gibi

Cok daha iyiyiz cskada
    Yukari yeni okudum nasi trolle cevap vermisim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 15 Nisan 2016; 12:25:12 >
  • Hahhahaa işinize gelmeyince troll
    Hocam Nando de Colo her hafta mvp seçiliyo nasıl durdurcaksınız ? Bi tarafta Teo var bi tarafta Boby Dixon

• Bence bloklamayın aramızda paslaşalım keyifli oluyor EL bitikmiş miş miş te miş miş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Bence bloklamayın aramızda paslaşalım keyifli oluyor EL bitikmiş miş miş te miş miş

Atıyorum tut

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    real maçından sonra atılan garip bir mesaj.

kendi takımınla ilgilenmek yerine burada yaptığın trollük ile bile hangisinin daha önemli olduğunu gösteriyorsun.
  • Nehoo kullanıcısına yanıt
    isine gelene cevap veren troll zaragozayi gorunce kactin bakiyom

her hafta mvp olsa ne olacak gecen sene biyelisa abimizde sezonun mvp siydi ama bir periyotta yikilmisti :( dun kulaklarini iyi cinlattigimiz arkadas tarafindan. muhtemelen pismandir o da artik

Basketbol sorunlara çözum oyunudur. Obroda avrupada bu isin en krali oldugunu herkese gosterdi gene. pivotu yok fb nin boyali alan poset olucak dediler kalinici 5 numara yapti adamlari durdurdu.

gene diyorum git kendi basliginda keyfini cikar su guzel gunlerin. ins iki takimda kazanirda bir super kupa oynatirlar.

sizin gibilerin anlamadigi rekabet takimlari dahada ileri goturur ama siz diger takimi asagi cekme niyetindesiniz. avrupada 3 kupa var 2sini ulkecek kazanicaz ins. 3.yu neden kazanamadik dememiz lasim ama sizin gibiler biz kazanalim digerleri ölsun kafasindasiniz. azcik akli olan zaten senin yazdiklarini yazmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 15 Nisan 2016; 13:27:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

İyi akşamlar beyler Maçtan yeni geldim atmosfer ve sarı tribün olayı ilk maçın neredeyse 2 katıydı inanılmaz bir ortam oldu nocioni domates gibi kızardı küfürlerden sonra güzel bi galibiyet oldu bence seriyi orada bitirecez bu fark realli oyuncuları mental olarak yıkmış olabilir

nocioni ne yaptı da bu kadar küfür edildi? ben anlamadım.

Söyle diyim Felipe melo vol2

yeterli bir mazeret

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Real boyalı alanda çoluk çocukla oynadı . Reyes erken faul problemine girdi . Bu arda kalinic 5 numara ? O yamuk ağızlı 5 oynamadı

Git 1. Maci izle. Izlemeden gelmis buraya klasik hater. Yamuk agiz nedir? Bir insanin ozuruyle dalga gecilir mi? Ailen hic mi bisey ogretmedi camiyemi saldilar seni

• quote:

Hahhahaa işinize gelmeyince troll
    Hocam Nando de Colo her hafta mvp seçiliyo nasıl durdurcaksınız ? Bi tarafta Teo var bi tarafta Boby Dixon

Bu iş sadece kadroya baksaydı CSKA her sene şampiyon olurdu ama gel gelelim yıllardır şampiyon olamıyorlar. Bobby Dixon 2 maçtır Llull'u sahaya gömdüyse Teodosic'i de gömer, seni Eurocup konusuna alalım Yürokap
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: geng

MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır”

sen hala buraya hangi yüzle yazabiliyorsun ? o şikayettende hiçbir şey çıkmaz. ortada bir küfür falan yok. ha küfür bile olsa yine bir şey olmazdı. boşuna atar gider yapıp kendini küçük duruma düşürüyorsun.

noldu hala maçla ilgili tek kelime edemedin. konuyu saptırıyosun. desene real burdan çeviricek 3-2 alıcak diye.

Anadan girmiş, bacıdan çıkmış, siz de bu Ada'mı savunuyorsunuz burada, daha ne yazılacak acaba.

O şikayetten bir şey çıkıp çıkmayacağını görürsün yakında.

Hicbir sey cikmaz.bunu davayi acmadan once bi avukata soyleseydin soylerdi. Savcı takipsizlik verir gecer buna .Noldu mac sinirini ondan mi cikariyorsun Anlatsana biraz dun Madrid niye kaybetti

• Seri bence 2-2 olacak her şey Ülker Arena'daki son maçta belli olacak. Real de evinde maç vermez gibime geliyor. Sizce?
  • Arkadaslar ben hep futbol takip ediyorumda baskete uzagim, simdi biz neredeyiz ne yapiyoruz tam olarak sanirim iyi gidiyoruz bilgilendirebilir misiniz ?
  • Real madrid evinde ne yapar eder maç vermez diyordum ama dünkü maçı gördükten sonra 3-0 çok zor değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Maç ne gün , Lig tvde mi ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
  • Real sanki sadece hakem devreye girerse kazanabilir gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Arkadaslar ben hep futbol takip ediyorumda baskete uzagim, simdi biz neredeyiz ne yapiyoruz tam olarak sanirim iyi gidiyoruz bilgilendirebilir misiniz ?

Eurolig'de (Şampiyonlar ligi diyelim) Son 8'e kaldık ve 5 maçlık seride geçen senenin şampiyonu Real Madrid'e karşı 2-0 öndeyiz (3 yapan turu geçer)

@yibo90 Salı günü oynanacak ama hangi kanalda olduğunu bilmiyorum, heralde Lig TV'de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 15 Nisan 2016; 14:42:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

3. Maç ne gün , Lig tvde mi ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

4 gün sonra Salı günü saat 21:45'te Lig TV'de.
    ----------
    Maçın tekrarı;

• Teşekkür ettim beyler.

İçimde bir korku var ama umarım 3. maç son olur
  • 
Sayfa: önceki 24332434243524362437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.