Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.000
Cevap
213
Favori
2.068.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 24302431243224332434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe State Warriors olacaz ilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır”

sen hala buraya hangi yüzle yazabiliyorsun ? o şikayettende hiçbir şey çıkmaz. ortada bir küfür falan yok. ha küfür bile olsa yine bir şey olmazdı. boşuna atar gider yapıp kendini küçük duruma düşürüyorsun.

noldu hala maçla ilgili tek kelime edemedin. konuyu saptırıyosun. desene real burdan çeviricek 3-2 alıcak diye.
  • şu trollü takmayın gider nie yazıyonuz ki yav
  • İyi ki zamanında ekran görüntüsü almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizz19 -- 15 Nisan 2016; 5:06:31 >
  • Wesley sağlık durumu nedir.

En azından final four da oynayabilirmi?

Birde eğer final four da transfer takviyesi yapılıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

Wesley sağlık durumu nedir.

En azından final four da oynayabilirmi?

Birde eğer final four da transfer takviyesi yapılıyormu?

Final fourda oynayacak hatta real serisindede oynama ihtimali var

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır”

sen hala buraya hangi yüzle yazabiliyorsun ? o şikayettende hiçbir şey çıkmaz. ortada bir küfür falan yok. ha küfür bile olsa yine bir şey olmazdı. boşuna atar gider yapıp kendini küçük duruma düşürüyorsun.

noldu hala maçla ilgili tek kelime edemedin. konuyu saptırıyosun. desene real burdan çeviricek 3-2 alıcak diye.

Anadan girmiş, bacıdan çıkmış, siz de bu Ada'mı savunuyorsunuz burada, daha ne yazılacak acaba.

O şikayetten bir şey çıkıp çıkmayacağını görürsün yakında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube maç yorumlarına bakar msn her yerde türk oldugumuzu belli ediyoruz"rape2"
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizz19

Bu mesaja eklenen görseller:

Rvp formalı adamı görene dek, Oracle Arena sandım lan.
    Yok böyle bir kitle.
  • Udoh'un ikinci yarıdaki bloğu sonrası realli oyuncunun (hernangomez olabilir) yüzüne hönkürdüğü video var mıdır beyler?

• Aslen KAYSERİLİYİM VE KAYSERİSPORLUYUM..FENERBAHÇE DENDE AZİZ BAŞKANDANDA HAZ ETMEM..bazı tabularım vardır maç başlamadan 3 dakıka önce uykuya daldım açıkçası korktum seyretmekten aceba FENERBAHÇEMİZ yenilirde üzülürmüyüm diye.ve seyretmedimde ama gece saat 04-43 te uyandım teletexi açtım ve baktımkı fener bahçe uçmuş.bi sevinç narası tüm ev ahalisi ayakta korkmuşlar bişey oldu sanmışlar..olmazmı lan olmazmı fener şampiyonluğa koşuyor..HER NE KADAR SEVMESEMDE BÜYÜK İŞ YAPIYO FENERBAHÇE......VESSELAM HAYIRLI CUMALAR HERKESE....
  • quote:

Seri 1-1 olacak, Real Madrid yarin akşam kazanacak.

maç sizin içinde ızdırap olmuştur heralde sonuç böyle olunca
  • Tebrikler fenerbahçem harika bir galibiyet

3-0 yakışır bu tura
  • İspanyol basketbolcuların böyle aciz duruma düşmelerine o kadar sevindim ki anlatamam. İyki de Madrid le eşleştik. Bütün basketbolcuları karaktersiz ve çirkef İspanyolların genlerinde var bu. Madara oldular. Fenerbahçe ye gelince sene başından beri euroligi domine ediyoruz taraflı tarafsız herkesin en büyük favorisi durumunda CSKA da dahil durumaz kimse bu takımın karşısında. Onlara da tarihlerinin en büyük hezimetini biz yaşatmıştık hatırlarım 26 sayı fark atmıştık. Takım olarak mücadele ettiğmiz müddetce de durum farklı olmaz. Kupa bizim olacak inşallah. Bu sene kadınların da alacağını düşünüyorum senelerdir Final-Four da kaybediyolar ama ev sahibi avantajını kullanarak kupaya uzanacağımızı düşünüyorum.
  • boyle taraftar olmaz olsun. Istanbulda o kadar uzaktaki salona nasi biletleri o kadar erken bitirdiniz anlamadim. Dun evde cildirdim. her baskette her 3 lukte ben atmiscasina sevindim. o an salonda olanlardan nefret ediyorum. insan bi bilet birakir. terbiyesiz kufurbazlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobby'nin de hakkını vermek lazım. Adam canını dişine takıp oradan oraya koştu durdu.

Diğer tarafta Doncic geleceğin yıldızı, 17 yaşında bu seviyede ve bu şekilde oynayabilmek çok istisnai. Maç sonunda Obradovic epey bir süre sarılıp bir şeyler anlattı kendisine.
  • beyler o sahayı bu kadar dolu görünce sebebsiz yere sevinen bi tek ben değilimdir herhalde saha dolu olunca takımdaki oyuncuların psikolojisini düşünsenize saha boş olunca sıradan bir lise turnuvasına benziyor ama dolu olunca nba ligine çıkıyor ve oyuncularda en iyi performanslarını sergiliyorlar muhteşemdi be
  • Real'in play-off tarihindeki en kötü mağlubiyetiymiş.
  • echelon246 kullanıcısına yanıt
    Böyle basketboldan anlayan birilerinin yorumunu görmek çok güzel.

İşte güzel kardeşim bizimde öyle bir yıldız adayımız vardı. İsmi Ömer Faruk Yurtseven. Kendisi Dünyanın en iyi koçu Obradoviçin sihirli ellerinde parlayacak ve belki de avrupanın yıldızı olacaktı. Obradoviç hiçbir oyuncuya olmadığı kadar ona değer verdi. Daha 15 yaşında NBA takımlarından biriyle olan özel maçta sahaya sürdü. Yetmedi her geçen sezon süresini arttırdı. Bir ara takımda 10 dakikanın üzerinde süre aldığı bile oldu. Hem de 17 yaşındaydı daha. Ama kendisi ne yaptı. Takımın ona en çok ihtiyacı olan anda yani Antic sakatken gitti tek maçlık NCAA deneme maçına çıktı. O gün Obra reis inanılmaz bir kalp kırıklığı ile basının önünde içini döktü. Kim bu çocuğun aklına girdi. Kim böylesi bir fırsatı geri çevirmesine neden oldu bilinmez. Ama kendisi bu fırsatı tepti. Dünkü maç da ona bir ders daha oldu. Obra reisin Doncic'e sarılması kendisine çok büyük ders olsun.

Ayrıca dünyada mesleğini bu kadar seven, bu kadar saygı duyan başka bir insan var mı bilmiyorum. Allah seni başımızdan eksik etmesin OBRADOVIC...
  • Maşallah dün ne güzel oynadık ya. Takımdaki herkes müthiş katkı sağladı. 3. maç ne olur beyler? Biter mi bu iş 3. maçta sizce?
  • 
Sayfa: önceki 24302431243224332434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.