Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.972
Cevap
213
Favori
2.067.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sene başında hepimiz dixon transferini eleştirmiştik, bazı arkadaşlar buy out meselesinden dolayı kaliniç transferini eleştirmişti, hele bir arkadaş kaliniç yaramaz, hickman golf oyuncusu olur, udoh-antiç çöp falan yazmıştı... Tabii bütün bunlar yetmedi forumun fenerbahçe konusunda fenerli kostümüyle trollüğe kadar uzanıp maçtan önce reali galip ilan etmeye falan kalktı, sözde bizi top gibi oynayacak real bu sezonun en ağır mağlubiyetini aldı.

Tüm ekip yüreğini koydu sahaya ve değerli bir galibiyet aldık, umarım madridin ilk ayağında işi bitirip f4 e hazırlanmak için iyi bir fırsat yaratacağız. Son olarak şu maçtaki atmosferden sonra tribündeki seyirciyi ne olur eleştirmeyelim onların da bu galibiyette emeği çok büyük.
  • salonun parkeye en uzak yerindeydim ama 40dakika suren real madride nasil zulum edilir 2 filmini en guzel ben izledim
    Bu mesaja eklenen görseller:

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 14 Nisan 2016; 23:54:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerinin "biz demiştik" demesini dört gözle bekliyorum, üç kuruşluk basketbol bilgiMİZ ile Obradovic'e ayar vermeye çalışan hepimize ders olsun bu. Biz kimiz ki ahkam kesiyoruz? Seni buraya getirenden Allah razı olsun, başımızdan hiç ayrılma efsane hep bizimle kal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lamonica'dan nefret etsek de Madriddeki ilk maçta olması işimize gelebilir. Taraftar baskısından sinmeyecek bir hakem.

Bugünkü hakem 3lüsü çok iyiydi. Christodolou bize yamuk yapardı normalde ama esaslı hakem olduğunu gösterdi. Madridde de çirkefliklere göz yummayacak hakemler olur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: echelon246

"1 dislike from Nocioni"
    Buna iyi güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Birilerinin "biz demiştik" demesini dört gözle bekliyorum, üç kuruşluk basketbol bilgiMİZ ile Obradovic'e ayar vermeye çalışan hepimize ders olsun bu. Biz kimiz ki ahkam kesiyoruz? Seni buraya getirenden Allah razı olsun, başımızdan hiç ayrılma efsane hep bizimle kal.

kendisinden BİZ diye bahseden zat-ı muhteremin önce o totosunu yere yaklaştırması lazım aksi takdirde döt olmaktan zevk almaya başlayacak yakında.. kim bilir belki başlamıştır da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Birilerinin "biz demiştik" demesini dört gözle bekliyorum, üç kuruşluk basketbol bilgiMİZ ile Obradovic'e ayar vermeye çalışan hepimize ders olsun bu. Biz kimiz ki ahkam kesiyoruz? Seni buraya getirenden Allah razı olsun, başımızdan hiç ayrılma efsane hep bizimle kal.

+1

• barcelona bile böyle tecavüz etmemiştir real madrid'e

• MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 15 Nisan 2016; 0:12:12 >
  • geng G kullanıcısına yanıt
    .
    Bu mesaja eklenen görseller:

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavaklar0 -- 15 Nisan 2016; 0:20:08 >
  • içilen her şişedeeee
    çekilen her dumandaa
    başka yol yok tüm yollar çıkıyor sana

FENERBAHÇE ADAMIN
    FENERBAHÇE ADAMIN
    FENERBAHÇE ADAMIN ....HEY HEY HEYY HEYY HEYY

• vitor izlesinde antrenor gorsun

• Adam hukukçu çıktı :)

Ben bu hikayeyi bir yerden hatırlıyorum, mesela bir dilekçe de real için yazılabilir. Benim EL şampiyonu real'ime 30 sayı fark atmak suretiyle saldırdılar, üzerlerine sarı lacivert formalar giymiş oyuncular hiç utanmadılar vs vs. Bu dilekçeye masör yardım yataklıktan 2 sene yer, oyuncular en az 5 şer sene, kaliniç le udoh ağırlaştırılmış müebbet yer, obra yıda organize örgüt kurup yönetmekten idam falan ederler bakarsın. :)
  • Fenerbahçe adamın...
    Gülümsüyorum 2 saattir. Allahım hiç bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Euroleague'in son şampiyonunun içinden geçtik ulaaan. Mutluluktan ölüyorum.

• Buraya gelip futboldan falan bahseden spor cahili tiplere kıl olan bir tek ben değilimdir heralde.
  • Beyler bir admin ile irtibata geçtim geng denen şahıs büyük ihtimalle yarın gün içinde süresiz uzaklaştırılacak bu bölümden merak etmeyin bu tip gereksizler her zaman çıkar yeter ki siz cevap verip alıntılamayın en kötü ceza almasa bile herkes bloklarsa yazdıkları yok hükmüne geçer.
  • 3-0 bitirelim bu seriyi fazla uzatmayalım
  • @geng

İşini özelden hallet birader,burayı alakasız mesajlarınla kirletme. Hayır yani buraya bunu koymakla adam korkutacağını mı sanıyorsun? Üşenmemiş yazmışsın ama bundan ancak ilkokul bebeleri korkar, suç duyurusunda bulunacak adam gider savcılığa verir dilekçesini öyle forum köşelerinde ''bak seni mahkemeye veririm hıaaa'' diye tatava yapmaz.
  • Beyler Real Madrid taraftarlarının takıldığı basketbol forumunu bilen var mı? neler yazmışlar okuyanlar paylaşsın merak ettim.
  • Yarın bayanlar Final-Four maçında da desteğinizi esirgemeyin renkdaşlar

maçtaki onlarca güzel hareketten sadece birisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 15 Nisan 2016; 0:47:11 >
  • 
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.