Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı (2428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24262427242824292430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Geng pabucu yarim cik dışarıya oynayalim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zisis maç oynanırken atmıştı bu twiti

https://twitter.com/nik683/status/720676689127337984?lang=tr
  • Gecen sene 4'lü final de hakemler sayesinde elimizden kurtulmuşlardı bu sene kurtuluşları yok. Gecen seneye göre Real Madrid de değişen pek bir şey olmamış. Gecen senede bota altından sayı atamıyorlardı bu senede durum aynı. Real 3 sayı bölgesinden sayı atarsa maç kazanan bir takım.

Deplasman da 3 sayı bölgesini kapatırsak Real'i yenip döneriz.
  • Kaan kural sene basi bizim kadroyu begenmiyordu datome disindaki oyuncularin yerine daha iyileri alinabilirmis varmi sloukas dan iyisi varmi kalinicten daha allarround bir forvet varmi udoh tan daha iyi bi uzun eu da dixon verdigi katki anticin tecrubesi ve sut tehdidi ile alani acmasi yok kardesim yoooookkkkk sayin kaan kural 2 senedir feneri begenmiyor obradovic adami carpar dikkat et ..

• Obradoviç oyuncuların verimini en üst seviyeye çıkartıyor.inanılmaz bir coach.

• Seriyi orada bitirirsek son darbeyi de vurmuş oluruz.Bugünkü maçtan sonra da deplasmanda kazanmamış şaşırtıcı olmaz zaten.
  • Obradoviç bir sihirbaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Kaan kural sene basi bizim kadroyu begenmiyordu datome disindaki oyuncularin yerine daha iyileri alinabilirmis varmi sloukas dan iyisi varmi kalinicten daha allarround bir forvet varmi udoh tan daha iyi bi uzun eu da dixon verdigi katki anticin tecrubesi ve sut tehdidi ile alani acmasi yok kardesim yoooookkkkk sayin kaan kural 2 senedir feneri begenmiyor obradovic adami carpar dikkat et ..

Seri 3-1 Real'in lehine biter diyordu.
  • Tebrik ederim beyler....muazzam bir macdi. Yolun sonu belli......umarim mutlu sona ulaśirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu seriyi hiç uzatmadan 3-0 bitirebilsek ne güzel olur be. ama kabul edelim çok zor yani madridde kazanmak
  • Beyler vesely ye noldu, niye yok, ben bayadır takip edemiyorum, denk gelmedm haberine filan da, biri bilgilendirbilir mi

• Obradovic
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    Hocam sakat. F4 te olacak inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

şu seriyi hiç uzatmadan 3-0 bitirebilsek ne güzel olur be. ama kabul edelim çok zor yani madridde kazanmak

Deplasmandaki ilk maçta özellikle taraftarı da maçın içine çekerek kaos halinde çok sert savunma yapacaklar.Hakem triosu çok önemli.Eğer sinerlerse bizim için kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Beyler vesely ye noldu, niye yok, ben bayadır takip edemiyorum, denk gelmedm haberine filan da, biri bilgilendirbilir mi

Sakatlandı da bugunkü maç sonunda playoff ta oynayamayacagını söylediler mm ile caner eler umarım öyle olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

Beyler vesely ye noldu, niye yok, ben bayadır takip edemiyorum, denk gelmedm haberine filan da, biri bilgilendirbilir mi

sakatlandı bu seride yok malesef
  • Maccabi gibi olsun inşallah. 3-0'da bitirelim.
  • ItsTimeToChange kullanıcısına yanıt
    İnşallah, bu arada biraz önce google a vesely yazdım, aşağıda önerilenlerde vesely hava yolları çıktı , umarım iyileşir f4 a, ama onun yerini dolduracak oyuncularımızda var çok şükür, yeri dolmayacak biri yok zaten takımda bence, herkes birbirinin açığını kapatacak düzeyde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    '' kariyerinde kazanabileceği her şeyi kazanan, avrupa basketbolunun bir numaralı efsanesi zeljko obradovic en basit mağlubiyetten sonra bile çıkıp taraftardan özür dilerken, elle tutulur tek başarısı portekiz ligi şampiyonluğu olan vitor pereira tamamen kendi sorumluluğundaki puan kaybında bile oyuna hükmettik, pozisyon vermedik, iyi oynadık diyerek göz boyuyor. siz hangisinin arkasında durmayı tercih edersiniz? ''
  • 
Sayfa: önceki 24262427242824292430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.